Belhanda'ya Bremen Kancası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'ya Bremen Kancası

Bremen'in ilgisi varmış

Kaynak : Le mercato en direct: Belhanda dans le viseur du Werder, la Juve sur Ferreira Carrasco

• La fin de l’aventure entre le Galatasaray et Younès Belhanda pourrait arriver plus vite que prévu. Depuis quelques semaines, l'international marocain joue moins avec le club turc alors que le Werder Brême apprécie son profil. Le club allemand a observé à plusieurs reprises l’ancien Montpelliérain. L'OGC Nice, où il était prêté la saison dernière, suit également le dossier avec intérêt.

Son düzenleme:
Tamam satalım, şutlayalım, tekmeyi basalım da kadro zaten hali hazırda dar. Ara transfer dönemi değil de yaz transfer döneminde olsak basalım tekmeyi de, biz kiminle şampiyon olacağız sorması ayıp ? 15 futbolcuyla şampiyon olmayı falan beklemiyorsunuzdur inşallah. Badou'yu sat eyv ama başkasını satma, o zaman hakikaten şampiyonluğu satmış oluruz... Belhanda olağanüstü oynuyor da ondan gitmesin demiyorum yanlış anlaşılmasın; adam yok, kadromuz dar.

Artik ortasahaya Erayla cikar takim. Badoudan sonra belhanda satilirsa cinayet olur

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam satalım, şutlayalım, tekmeyi basalım da kadro zaten hali hazırda dar. Ara transfer dönemi değil de yaz transfer döneminde olsak basalım tekmeyi de, biz kiminle şampiyon olacağız sorması ayıp ? 15 futbolcuyla şampiyon olmayı falan beklemiyorsunuzdur inşallah. Badou'yu sat eyv ama başkasını satma, o zaman hakikaten şampiyonluğu satmış oluruz... Belhanda olağanüstü oynuyor da ondan gitmesin demiyorum yanlış anlaşılmasın; adam yok, kadromuz dar.

Satmanın gazına geldik, böyle giderse geçen seneki kadro elimizde kalacak oyuncu sata sata ondan korkuyorum :D

Gidiyormuş
55f17388ec7916e78433a926720e76a1.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt