Ben Arfa Galatasaray'da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda gidecekse ve Belhanda'dan gelecek para başka pozisyonlara harcanacaksa bana göre gelmesi mantıklı. Adam Belhanda ile aynı umursamazlık ve karaktere sahip geriye kalan her yönü daha iyi.

Kac aydan beri mac oynamayan adam sezon sonuna kadar ancak kendine gelir, hele ben arfa kendine bakmadiysa ozaman bu süre dahada uzar. sacma bir hamle olur.

Yalandır inş belhandadan kurtulalım derken daha beterine bu kadar para vermek büyük zarar olur yağmurdan kaçarken doluya tutuluruz

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
France Goal yapmış yalan olduğunu sanmıyorum bonservissiz diye maaşa yükleneceğiz Şaş'ın yıllar önceki açıklaması da cabası

"Sneijder transferi... Son 2 yılında 4 maç oynamış bir oyuncu. Biz yönetime listede liste başı Matic, Djuricic ve Ben Arfa'yı verdik. Biz 4. sırada Sneijder'i yazdık ve Sneijder geldi. Biz Sneijder'in gelmesini çok istememiştik. "

ciddi ciddi adamın benden sonra kimse başarılı olmasın tribine girdiğini düşünüyorum

enkazı büyütmek için herşeyi yapıyor

Mariano,Nagatomo,Babel,Muslera,Donk ve Falcao dan sonra bir 33 luk adam daha. 34,5 ‘luk Selcugu da unutmayalim. Arda ve Ben Arfa’yi da alin tam olsun. Takim zaten huzur evine dondu. Bu kadar aptallik olamaz inanmiyorum ben bu habere demek isterdim ama her hafta ilk 11 de Selcugu gorunce hersey mumkun.

Üst Alt