Ben Arfa, Sezon Sonunda PSG'den Ayrılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ben Arfa, Sezon Sonunda PSG'den Ayrılıyor

Hiç inanmıyorum şu adamın gelip de Türkiye'de fark yaratacağına. Belki yarım sezon, belki 1 sezon oynar sonrası tamamen soru işareti. Üzerine alacağı yıllık minimum 3.5 milyon Euro da cabası.

Emre akbaba gibi kaliteli ayaklar varken gereksiz bir hamle olur.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz almayalim, ama fb ve bjk de almasin

Cunku gelip top oynamasa da sasirtmaz, takimini tek basina sampiyon etse de sasirtmaz

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bu ligi şeyine takmasa bile +10 gol +8 asistle bitirir sezonu ki hayvan gibi taraftar desteği, şampiyonlar liginde banko oynama şansı ile takacağını söyleyebiliriz.
Adım gibi biliyorum ki gelmesin diyenler Bjk'ye gidip şov yapmaya başlayınca gül gibi adamı kaçırdık biz neden almadık bu adamı diye ağlamaya başlayan ilk kişiler olurlar.

Ben arfa gelirse dağıtır ligi. Okadar sorunlu birisi olduğunu da düşünmüyorum. Parise gitmeyecekti işte sadece.
Takımın lideri topu seven birisi Parisde bunu yapa bilmesi çok zor ismin neymar değilse.

Bizde o öz güveni tekrar kazanır ve bir çok maçı tek başına kazandırır

rezil herif psg den para koparmak için ayrılmama gafletine düşmese şuan formamızı giyiyordu ve belhanda işine hiç bulaşmamış olacaktık.

Üst Alt