Ben Efsaneyim (I'm Legend) | 15 Temmuz Cuma | 20.00 | Kanal D | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ben Efsaneyim (I'm Legend) | 15 Temmuz Cuma | 20.00 | Kanal D

ImageView.ashx

TV'de ilk kez! 15 Temmuz Cuma 20:00

BEN EFSANEYİM

Son zamanların en iyi bilim kurgu filmlerinden biri olan “Ben Efsaneyim” Kanal D’de ekrana geliyor...

TÜR

Aksiyon / Dram / Bilim-Kurgu / Gerilim

YÖNETMEN

Francis Lawrence

SENARYO

Mark Protosevich, Akiva Goldsman

OYUNCULAR

Will Smith, Alice Braga and Charlie Tahan

ÖZET

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır. Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Cevap: Ben Efsaneyim (I'm Legend) | 15 Temmuz Cuma | 20.00 | Kanal D

Cok iyi bir film degil ama Will Smith oldugu icin izlenebilinir. :)

Will Smith'in efsane filmlerinden biridir. Bence çok iyi kurgulanmış, mutlaka izleyin..

2 kere izledim,izlemeyenler izlesin mutlaka.

Çok süper filmdi.2.'si çekilecek deniyordu vazgeçilmiş sanırım.

Bende izlemistim daha önce. Filmin bu arada 2 degisik versiyonu var, sonlari farkli bitiyor.

iğrenç sıkıcı saçma sapan rezil bir filmdi. bu filme ayırdığım zamanı geri istiyorum.

bu ne la maç konusu gibi açmışınız.

film nöbeti de olsun.

Bu film sanki yapımcının parası bitmiş de yarıda kalmış gibi. İzleyince göreceksiniz.

Özellikle sonu rezalet bitiyor, dalga geçilen Malkoçoğlu'nun sonu bile öyle bitmezdi.

Zevkler farklıdır tabiki ama harika bi filmdir.Bu tarz filmlerin manyakları vardır bende dahil.

Ayrıca ilkkez izleyeceklere bir öneri boş verin Tv den izlemeyi filmi ziyan edersiniz.Bir şekilde temin edinin gece tek başınıza izleyin.

Çok başarılı bir film değildi. Ama yine de izlenebilir.

Üst Alt