Benfica Nasıl Geçilir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica Nasıl Geçilir?

Yillar once oyuncunun biri yok Benfica soyle you Benfica boyle diye Benfica Galatarasay macina 1 vermistim. Ve sadece o macta kaybettim. O zamanin parasiyla 3000 lira kazanacaktim. Bu Benfica yine 2006 veya 2005 Kasim Aralik gibi lig sonuncusuyla berabere kalarak iyi paradan etmisti. Acaba mac sonu Benfica galibiyetine mi oynasam? ??

Benfica yenilmeyecek bir takım değil, netice de Psg/Real Madrid ile filan oynamıyoruz. Onların da defans yapma konusunda kalelerini savunma konusunda ciddi sıkıntıları var. Bir kere Seferoviç ve Felix ile orta saha arasındaki bağlantıyı koparmamız gerekiyor. Fernando bunu yapabilecek mi ? inşallah Ndiaye iyi yardım eder ve yapabilirler yoksa bu adamları rahat bırakırsak hem kendileri oynar hem etrafındaki oyunculara pozisyon hazırlarlar

Bir de Hatay/Trabzon maçlarındaki gibi 40 pozisyona girip 1-2 tanesini anca gol yapabilirsek olmaz Benfica karşısında gol pozisyonunu bulduğun anda fişi çekeceksin özellikle Onyekuru ve Diagne ikilisinie hatta Feghouli&Belhanda gibi adamlarımız bu konuda ellerinden geleni yapması gerekiyor. Bir de inşallah ligde yaptığımız gibi öne geçtiğimiz anda orta sahayı tamamen rakibin eline verip iyice oyundan düşmeyiz. Yoksa Benfica bizimkiler gibi topu eveleyip gevelemez ne olduğunu anlamadan gol atabilen bir takım

Biz adam akıllı maça full konsantre çıkalım, rakibin oyun oynamasına izin vermeyerek rakibi bozalım, oyunu daha dar alanlarda oynayalım, sağlam bir baskı ile bulabileceğimiz gollerle onları bir yıkalım Benfica deplasmanına avantaj ile gitmek işten bile değil

İşte önemli olan gol yememek. Bu maçı gol yemeden tamamlayalım yeter ki Benfica 'ya tur biletini cebimize koyarak gideriz ...

Üst Alt