Benfica, Talisca'yı Geri Çağırdı!


Beşiktaş’a Talisca şoku

Beşiktaş'ta lisansı yetişmeyen Brezilyalı yıldız Talisca, Konyaspor mücadelesinde forma giyemeyecek.


talisca-5.jpg


Beşiktaş’ta lisansı çıkmayan Anderson Talisca, Atiker Konyaspor ile pazar günü oynanacak olan Süper Kupa finalinde oynayamayacak.

Beşiktaş’ın Talisca’nın lisansını çıkaramamasının nedeni ise Benfica’nın oyuncunun evraklarını göndermemesi. Beşiktaş, Benfica’yla geçen yıl bir yılı opsiyonlu 2 yıllık anlaşmaya varmıştı. Siyah Beyazlılar’ın, Benfica’ya bu sezon başında 2 milyon Euro’luk bir ödeme yapması gerekiyordu. Ancak Benfica, Beşiktaş’ın bu rakamı ödemediği gerekçesiyle Talisca’nın lisansı için gerekli olan evrakları göndermedi. Pepe, Negredo’nun gibi yeni transferlerin lisansları çıkmasına karşın, Talisca’nın lisansı çıkartılamadı.

Benfica’nın konuyu uzatma yanlısı gibi tavır sergilerken, Siyah Beyazlılar ile Benfica arasında görüşmeler devam ediyor. Beşiktaş’ın konuyu FIFA’ya taşıması gündemde.
Süper Kupa maçı öncesi Beşiktaşlı yetkililer, yoğun gündem geçirdi. Buna karşın Benfica evrakları göndermedi. Beşiktaş oyuncuyla 1 yıllık anlaşmaya varmasına karşın, Portekiz ekibi oyuncuyu geri çağırdı.

(Ntv Spor)
 
Son düzenleme:
zaten gelesi yoktu taliscanın bu fırsatı değerlendirip kaçar tinercilerden ulan fiko şenolu tuttun ama başka yerden patlak verdin bu sefer :asd22:
 
Üst Alt