Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı

2 oyuncunun birbiriyle kavgası farklı. bir oyuncunun hocaya saygısızlığı farklı. aynı şeyi terime yapsa ki yapamazdı bundan sonra tudora da yapamaz. terim daha fena yapardı brumayi

Tamam bende soruyorum bakalim hocaya terbiyesizlik yapan Brumayi besiktas macinda kadroya almamayi Tudorun facasi yiyecek mi. Madem terbiyesizlik madem isteksizlik yapiyor. Besiktas macindada alma o zaman otorite diyelim alkislayalim.

riko ya da tudor u ozellikle elestirecek ya da ovecek degilim ama dediklerine katiliyorum

oyle bir baslik ki sanki iki haftadir ligin sondan 3 undeki takimlara 5 puan kaybeden biz degiliz .. gul bahcesi mubarek

senin kafan çalışıyor mu

şüpheliyim ben

ben gül bahçesi herşey güzel mi dedim

beyin hücresi düşük herif

bu maçtaki kararları doğruydu diyorum

adam gibi anla öyle konuş bundan sonra

Bu kadro 2011 dahil gördüğüm en saçma ve bitik kadro.

Muslera ile Sneijder çıksın küme düşer veya son anda yirtar.

Tolga kim? BARIŞ OZBEK ANKARAGÜCÜ MAÇI AYARINDA oynadı ve onun da karbon kopyası bir herif bir de MUSTAFA SARP GİBİ AĞIR

Levent ve Dursun gitmedikce bir halt olmaz.

Keşke şu hocayı devre arası getirebilecek bir yönetime sahip olabilseydik. Belki kondisyon olarak takım oyunu olarak çok daha iyi durumda olabilirdik. Takım ilk yarı büyük takımlar gibi rakibi ısırıp pres yapınca ikinci yarı çöktü. Riekerink bunlara ne çalıştırdı aylarca çok merak ediyorum. Antremanlarda ortada sıçan mı oynadı bunlar?

yav sen sıçmışsın asıl

rizenin pozisyonu yok konuşuyon

son dk yasin bomboş kaçıracağına atsa gıkın çıkmazdı

1 puan adı diye ağlamanın anlamı yok

muslera hediye etti 1 puanı

oyuna müdahale etmesi ise gayet yerindeydi

alakasi yok. yaptigi hatalri mac esnasinda yazdim. skora gore konusmadim.

ya hala kici kirik rizeden alinan 1 puandan bahsediyorsun.

net verdi adam maci yaptigi hatalarla.

bugunku isleri riek yapsa agzindan salyalar atarak bagirirdin konu filan acardin riek gitsin diye.

neyse boyle malliklara devam ederse tudor haftaya bejeke fisi cekince sende sallamaya baslarsin.

elestirmek bu kadar zor olmamali. ozellikle riek bu kadar elestiriliyorken.

yav sen sıçmışsın asıl

rizenin pozisyonu yok konuşuyon

son dk yasin bomboş kaçıracağına atsa gıkın çıkmazdı

1 puan adı diye ağlamanın anlamı yok

muslera hediye etti 1 puanı

oyuna müdahale etmesi ise gayet yerindeydi

Bizim kaç pozisyonumuz var ? Çöp Rize karşısında rakip pozisyona girmedi diye sevinmek. Ki ikinci yarı oyun üstünlüğü tamamen onlardaydı.

baslik ovgulerle dolu masallah , ligin son 3 undeki takimina dis gecirememisiz , fener 5 atmis bunlara bizim dogru duzgun pozisyonumuz yok ,adamlar son dakikada ismail duzgun vursa 3 u alip goturecek tudor methiyeleri okuyoruz

hangi uye ters bir sey yazsa alintiyla nefret kusmani izliyoruz

like verelim bari

Üst Alt