Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı

yedekte bekleyeceksek rizeye gitmem diyen [iddia], antremanda isteksiz davranan brumanın rizeye gönderilmemesi ✓

hakan balta antreman temposunu kaldıramadı diye kadrodışı olması ✓

ilk yarı çok iyi oynamasına rağmen 2.yarı pili biten linnesi oyundan alıp semihi sol çekmesi ✓

maçı teslim ettiğimiz dklarda oyundan düşen josue yerine tolgayı alması ✓

gole ihtiyaç varken mc çıkarıp fc alması ✓

bu seozn belki de hiç pozisyon vermememize [90+2 de musleranın üzerine gideni saymazsak] ✓

benim cedcu nefretim vardı o bile iyiydi bugün, normalde kazanırdık ama yediğimiz golde de musleranın hatası var

her zaman maç kurtaran adam bugün maçı verdi

sağlık olsun

kadro kalitesizliğimiz yüzünden yorulup oyundan çıkan adamın yerine aldığımız topçular fark yaratamıyor maalesef

ama en azından 2-0 yenikken oyuna sağ bek cavandayı almayan gerçek bir hoca

tudors-hairstyle-aliens-thumb.jpg

Oyuna mudahale ediyor hic degilse dogru veya yanlis ,kulubede hiyar gibi seyirci kalmiyor sapkadan tavsan cikaracak hali yok ,ruhsuzlari kesmesi yeterli benim acimdan bu sene.

yedekte bekleyeceksek rizeye gitmem diyen [iddia], antremanda isteksiz davranan brumanın rizeye gönderilmemesi ✓

hakan balta antreman temposunu kaldıramadı diye kadrodışı olması ✓

ilk yarı çok iyi oynamasına rağmen 2.yarı pili biten linnesi oyundan alıp semihi sol çekmesi ✓

maçı teslim ettiğimiz dklarda oyundan düşen josue yerine tolgayı alması ✓

gole ihtiyaç varken mc çıkarıp fc alması ✓

bu seozn belki de hiç pozisyon vermememize [90+2 de musleranın üzerine gideni saymazsak] ✓

benim cedcu nefretim vardı o bile iyiydi bugün, normalde kazanırdık ama yediğimiz golde de musleranın hatası var

her zaman maç kurtaran adam bugün maçı verdi

sağlık olsun

kadro kalitesizliğimiz yüzünden yorulup oyundan çıkan adamın yerine aldığımız topçular fark yaratamıyor maalesef

ama en azından 2-0 yenikken oyuna sağ bek cavandayı almayan gerçek bir hoca

muslera ibb macinda yaptigi hata 2 1 getirdi gecen hafta kayseriye karsi direklere adam alsa yine gol olmazdi kornerlerde.
tamam iyi maclar cikariyor ama hatali maclarida var.
gerci bugünkü serbest vurusta hata demek agir olur bence, kaleci kösesi degildi ve tam köseye gidiyor top.
bence orda daha cok hakem hatasi var yine, gol yedirmeden duramiyorlar.
cünkü o pozisyonun faul ile alakasi yok.
herif resmen ucuyor.
golü yine hakem sayesinde yedik.

Bana gore 2 tane cok buyuk hatasi var. Brumayi yedekte biraktim gelmek istemedi falan diye birsey olmaz. Hocaysan ve ortada problem varsa cozecen aga. Seni oraya bostan korkulugu diye koymadilar. O nedenle Fatih Terim buyuk hoca oluyor iste. Biri kustu agladi falan diye kadro disi birakiyor. Biri tekme tokat dalan 2 oyuncuyu bir sekilde kazaniyor.

Ikincisida. Linnes Ahmet degisikligi anlamsiz. Linnes sahanin en iyisiydi. Cok kotu bir degisiklik.

Hocayi bir macta asmak yanlis tabii ama yanlislari var.

Bu maç mou yada pep olsa acaba ne olacak tı millet kafayı yemiş 20 maçtır yürüyen takımdan barça bekliyorlar.. elindeki mal bu kardeşim antalya ve osmanlının bile bizden daha iyi oyuncuları var.. bu yönetim s..... tr olup gitmeden bizden bir bok olmaz ..

Oyuna mudahale ediyor hic degilse dogru veya yanlis ,kulubede hiyar gibi seyirci kalmiyor sapkadan tavsan cikaracak hali yok ,ruhsuzlari kesmesi yeterli benim acimdan bu sene.

aynen katılıyorum. hatalı da olsa değişiklik yaparak oyuna müdahalesi var. şansı yaver gitseydi bir gol bulup bitirirdik maçı, şimdi golü bulamayıp yedik diye adamı gömmeye gerek yok.

linnesi çıkarması yanlıştı madem linnesin kanadından tehlike sezdin linnesi öne çek yasin embesilini çıkar bugün gram oynamadı..
ama bu maçın berabere bitmesinin yegane sebebi kalecimizin tuhaf bir şekilde donması oldu..
3 tane 10 numara değişiklik bile yapsan o golü yerse kalecisin puan kaybedersin..

takım kotu gıtmeye basladıgında herkes gol yıyecegımızı bılıyordu dk 50 civarı sanırım degısıklık sarttı. Jor adli sahis oldugunda degistirmıyor kanser edıyordu bizi ama tudor hemen mudahale ettı oyuna herkeste gördu gercek hocayı.

Bu maç mou yada pep olsa acaba ne olacak tı millet kafayı yemiş 20 maçtır yürüyen takımdan barça bekliyorlar.. elindeki mal bu kardeşim antalya ve osmanlının bile bizden daha iyi oyuncuları var.. bu yönetim s..... tr olup gitmeden bizden bir bok olmaz ..

yine de elindeki malzemeyi değerlendirme konusunda usta işi oyuncu değişiklikleri yaptı

ha oyuna aldığı adam daha diri olmasına rağmen kapasitesi yetmedi

o ayrı

ama tudor bu hamleleri yapabildi

VE POZİSYON VERMEDİK

Kendi kendinizi kandırmaya devam edin.
Dursunun başkan olduğu taraftardan da bundan fazlasını beklemek hayal olurdu.

Tudor iyi iş çıkarmismış....

Riekerink olsaydı da en az berabere kalırdık.
Tudor hoca filan değil olamazda.

SARI-KIRMIZI!

Oyuna zamaninda mudahele edebilen, adil secimler yapacak ve mucadeleci takim izletecek bir td oldugunu gosterdi 3 gun icinde

Basarili olacagindan suphe yok

Semih tercihi saçmalıktan başka bişey değil... Şapkadan tavşan çıkarmayalım. Selçuk'un pili maç başından beri bitikti. İkinci yarı ileri götürmesi için verilen topları ne yaptığını teknik direktör görmedi mi?

Yeni teknik direktör takıma hava katmadı bence. Biz yine taraftar olarak kişileri abartıyoruz. Şu saatten sonra destek vermeliyiz yapacak bişey yok. Ama yaptığı yanlışları da hatırlatmak hepimizin görevi.

Üst Alt