Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da MI?

Transferlermi milleti geriyor yoksa milletmi çok ateşli anlayamadım gitti.Hergün tartışma yahu.

Beni bilen bilir.Eğer dünkü muhabbet olmasaydı bunu haber olarak açacaktım foruma konu olarak. Ama anlamadığım çocuğun teki sırf bana gıcık diye gelip bana hakaret ediyor yok yere. Ama bundan önce bunları diyecek cesareti yoktu neredeyse.Benim kimseye karşı herhangi bir saygısızlığım olmadı ama bana karşı yapılana tahammül edemem. Haddini bilmeli o şahıs.

Olumlu bir adım olmuş zamanında da çubuklu tosunu filan böyle katmıştık takımımıza Ayrıca bebeyle aynı maaşı alıyorum benden 10 yaş küçük :(:D

Cevap: Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da mı?

Acikcasi bu tarz genc oyuncularin takima kazandirilmasi beni yildiz oyuncularin gelmesinden daha fazla heyecanlandiriyor artik, hakkinda hicbir sey bilmememe ragmen. Umarim 20'li yaslarina gelmeden a takima cikar, hayirlisi olsun.

umarim dogrudur genc oyunculara ihtiyacimiz var volkan sercan gibi oyunculara milyon eurolar verilecegine boyle transferleri tercih ederim.. hayirlisi olsun..

Sezgin ilglieniyormuş transfer görüşmeleri ile dolayısıyla alamaz,alamamakla kalmayıp rakiplerimizi oyuncudan haberdar eder ve yakında fener yada beşiktaş kapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt