Berk Neziroğluları Adanaspor’da!


Berk Neziroğları Adanaspor ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.b73a2Resim_1311259826.jpg
Haberin devamı için tıklayın ! - GSC Portal
 
Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!iyi halt yedik bravoooooo !anıl karaer gibi parlar ,sonra ersan gibi ikiside yüksek bedelle gider diğer kulüplere !
 
Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!biz hep alt yapıdakileri başklarınıa cerez parasınamı verecegiz. biraz ışıgı olan herifi bile veriyorlar. anıl dilaver bari gitmesin. ben o cocugun bu sene bu takımda oynamasını isrtiyorum. berki neziroglunu diger arkadaşlar övüyordu. adam kiralık bile gitmemiş. bari süper ligden bir takıma verseydiniz. bunlar bize ersanı vermemişti dimi.
 
Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!yaw şu çoçukları bank asya takımlarına vermeyin kaç defa diyecez süper ligi takımı yokmuydu isteyen?
 
Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!buda bos bir oyuncuymus demek. Kartalspor,Adanaspor falan anca bunlara gider bizim A2'ler. Süper Lig takimlarindan isteyen bile yok bizimkileri. bende umutluydum bundan.
 
Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!berke başarılar .20 yaşına gelmiş o da haklı 3-4 sene baltayımı bekliycek çocuk balta hala 11de. bir de fatih hoca berki oynarken görmeden şans vermezdi. ama tugay bari söyleseydi ona...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt