Berk Neziroğluları Adanaspor’da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berk Neziroğluları Adanaspor’da!

Berk Neziroğları Adanaspor ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

b73a2Resim_1311259826.jpg

Haberin devamı için tıklayın ! - GSC Portal

Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!

iyi halt yedik bravoooooo !anıl karaer gibi parlar ,sonra ersan gibi ikiside yüksek bedelle gider diğer kulüplere !

biz hep alt yapıdakileri başklarınıa cerez parasınamı verecegiz. biraz ışıgı olan herifi bile veriyorlar. anıl dilaver bari gitmesin. ben o cocugun bu sene bu takımda oynamasını isrtiyorum. berki neziroglunu diger arkadaşlar övüyordu. adam kiralık bile gitmemiş. bari süper ligden bir takıma verseydiniz. bunlar bize ersanı vermemişti dimi.

yaw şu çoçukları bank asya takımlarına vermeyin kaç defa diyecez süper ligi takımı yokmuydu isteyen?

buda bos bir oyuncuymus demek. Kartalspor,Adanaspor falan anca bunlara gider bizim A2'ler. Süper Lig takimlarindan isteyen bile yok bizimkileri. bende umutluydum bundan.

berke başarılar .20 yaşına gelmiş o da haklı 3-4 sene baltayımı bekliycek çocuk balta hala 11de. bir de fatih hoca berki oynarken görmeden şans vermezdi. ama tugay bari söyleseydi ona...

Üst Alt