# Berk Yıldız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berk Yıldız

Cevap: # Berk Yıldız

Login | Facebook

Ustdeki link facbook taraftar sayfasi. Su anda tek bulabildigim bilgiler kendisini gecen sene Karsiyaka alt yapisindan almisiz 12 yasinda. Su ana kadar U-15 akademi liginde bir maca cikmis Meric'in dedigi gibi orta saha ve kanat oyuncusu muhtemelen zaten sayfasinda Cristiano Ronaldo resmi de var belli ki ornek aldigi bir futbolcu. Gorunuse bakilirsa Galatasaray futbol tarihinde profesyonel kontrat imzalanan en genc futbolcu kendisi ama nedense hic haber gecilmemis ilginc bir durum ama simdiden kendisinden 2 yas buyuklerle oynuyor olmasi onemli bir gosterge.

Karşıyaka klübü ile bu çocuk yüzünden sorunlar yaşanılmıştı aynı Semih Kaya için Altay klübü ile sorunlar yaşanıldığı gibi.Ksk'lılar kızgındı bize.Yaşıtlarına göre bir üst seviye grubunda oynuyor.Kendisi ile 12 yaşında profesyonel sözleşme imzalanmıştı.

n46231959612_1307483_5705.jpg

genç olsunda taştan olsun... ilginç olanı 2 yıllık kontrat bu sene bitiyor ?

18 yasinin altinda oldugu icin 2-3 yildan fazla kontrat yapamiyoruz. En gec sezon sonu yeni kontrat imzalanir merak etmeyin bizim yonetim ne zaman ole alt yapidan oyuncu kacirmis? Ayrica cocuklarda biliyor bu isi Turkiye de en iyi biz yapiyoruz ole Arsenal veya Barcelona istemedikce bi yere gitmezler ki o durumda bile bizim yonetim ole kolay kolay birakmaz. Bu arada Berk sanirim erginlikden gecmemis daha henuz boyu 150 cm anca var ya da yok insallah saglikli bi sekilde gelisimini tamamlar ve simdiden kuvvetlenmeye bakar cunku alt yapimizdaki cogu oyuncunun genel derdi fiziki gucleri hatda onlarin A takima cikmalarina engel oluyor bakiniz Emre Colak. Sole 16-17 yasina geldiginde hem teknigi hem de fizigi iyi olan bi oyuncu olur umarim.

Arkadaşlar ben bu çocuğu biliyorum. Süper bir şey. Topu ayağına aldığında karşısındaki oyuncuya acıyorum. Çok hızlı ve teknik ayriyetten yurtdışıda Türkiyeyi temsil etti ve cok iyi oynadı. Herkes bu çocuğu gördü. İlerde göreceksiniz çok iyi bir oyuncu olacak :)

Arkadaşlar ben bu çocuğu biliyorum. Süper bir şey. Topu ayağına aldığında karşısındaki oyuncuya acıyorum. Çok hızlı ve teknik ayriyetten yurtdışıda Türkiyeyi temsil etti ve cok iyi oynadı. Herkes bu çocuğu gördü. İlerde göreceksiniz çok iyi bir oyuncu olacak :)

Insaallah kardes,dilerim boyle oyuncular yetisip, hem takimimizi hem de ulusal takimimizi daha ileriye tasimaya muktedir olacaklardir.

Aha bir Berk daha. Sizce bu yetenekli Berkler bu aralar çoğalmaya başlamadımı ? :cool::rolleyes:

Üst Alt