Berke Özer'e Chelsea Kancası
Altınordu'nun genç file bekçisi Berke Özer'e İngiliz devi Chelsea talip oldu.

Geleceğin yıldız adayı hakkında bilgiler alan Chelsea'li yetkililer transferde somut adımlar atmak için İzmir'e geliyor.


CITY'DEN SONRA...

İngiltere Premier Lig'in güçlü takımlarından Chelsea, Berke Özer için Altınordu'nun kapısını çalmaya hazırlanıyor. İsmi sık sık Manchester City ile anılan Berke için Chelsea'nin de devrede olduğu, oyuncu hakkında bilgiler aldığı belirtildi.


ANTRENMANINI VE MAÇINI İZLEYECEKLER


Editörümüz Salim Manav'ın elde ettiği bilgiye göre; Chelsea'li yetkililerin; Berke'nin antrenman performansını değerlendireceği, bunun yanı sıra 1 Aralık'ta oynanacak olan Altınordu - Gazişehir Gaziantep maçını izleyecekleri öğrenildi.

Ayrıca Chelsea'li idareciler Beşiktaş-Galatasaray derbisini takip edecek.


CITY SÖZLERİ...

Fatih Terim döneminde A Milli Takım'da da görev alan 17 yaşındaki kaleci Berke Özer, gelecek planları hakkında Fanatik gazetesine verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

"Gelecek vadeden 60 oyuncu arasında görüldüm... Sevindim mutlu oldum ama her zaman bunun bilincindeyim hiçbir zaman yeterli değil. Manchester City'de olmayı çok çok isterim. Hiç fark etmez İngiltere'si, İspanya'sı... Sabırsızlıkla bekliyorum. Benim için ne kadar erken olursa o kadar iyi, ben hazırım yani. Bizim 24 saatimizin 24'ü de futbolla geçiyor. Hobi olarak değil meslek olarak yapıyoruz bu işi. Her şeyin bir sisteme dayandığı, bir takvimle ve planlı programlı olduğu bir yer burası"
 
Chelsea, Altınordu'nun 17 yaşındaki kalecisi Berke Özer'i 1 Aralık'ta oynanacak olan Gazişehir Gaziantep maçında izlemeye gelecek. (DHA)
 
Üst Alt