# Berkin Kamil Arslan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berkin Kamil Arslan

Cevap: #21 Berkin Kamil Arslan

caner, serdar ve berkin gercektende cok cok kaliteli oyuncular tek sanssızlıkları aynı mevkıde oynamaları. ama bu 3ununde a takımda oynıyacagına emınım.

Berkinin 4-3-3de orta alanda sol içte falan oynaması lazım

bizim hocalar biraz hızlı olan adamı hemen kanada koymuşlar

berkin iniesta gibi çocuk stili iniesta gibi

Berkinin 4-3-3de orta alanda sol içte falan oynaması lazım

bizim hocalar biraz hızlı olan adamı hemen kanada koymuşlar

berkin iniesta gibi çocuk stili iniesta gibi

o bölgede berkin'in oynaması baya zaman alır. Hatta hatırlarsan rijkaard ilk zamanlar iniesta'yı oynattığı zaman aldığı topu hemen dikine oynayıp pozisyonu sonlandırmaya çalışıyodu. Şimdi adam o kadar garanti oynuyoki geçen sene top kaybı yapmadan maçları bitirdiğide oldu önlibero bile oynayabiliyo adam. Türk oyuncularının o aşamayı kaydetmesi zor çok az örnek var;)

abi bu adami izledim gecen gun bayildim yaaa. yardira yardira hem de estetik bicimde ayrica cok suratli bi sekilde calim atiyor. oyun stili c.ronaldo,messi,capel gibi ayni. cok begendim bu cocuk kesin ileride takima girer daha 92 dogumlu...

Berkin önceden ikinci forvet olarak oynuyordu milli takımlarda hala öyledir sanırım ancak bizde 4-3-3ün kanatlardında oynuyor. Seneye Serdarın A takıma tamamen çıkmasıyla o da A2de yerini sağlamlaştırır ve 3 yıl sonra falan takımdaki yerini alır diye düşünüyorum. En önemli mevzu oyuncuların fizikleri ve performanslarını 90 dakikaya yayabilmeleri. Altın jenerasyonumuz bu yüzden yok oldu. Dilerim bunun önlemlerini artık alırlar. Alırlarsa eğer TÜrk futboluna bir kez daha damga vururuz.

Berkin önceden ikinci forvet olarak oynuyordu milli takımlarda hala öyledir sanırım ancak bizde 4-3-3ün kanatlardında oynuyor. Seneye Serdarın A takıma tamamen çıkmasıyla o da A2de yerini sağlamlaştırır ve 3 yıl sonra falan takımdaki yerini alır diye düşünüyorum. En önemli mevzu oyuncuların fizikleri ve performanslarını 90 dakikaya yayabilmeleri. Altın jenerasyonumuz bu yüzden yok oldu. Dilerim bunun önlemlerini artık alırlar. Alırlarsa eğer TÜrk futboluna bir kez daha damga vururuz.

Berkin yaklasik son bir senedir U-17 milli takiminda da kanatlarda Gokhan Tore ile degismlei oynuyor. Sag, sol, orta'da orta sahanin neresine koyarsan koy muthis oynuyor cunku hem teknik, zeki, hem de kivrak ve hizli bir oyuncu Ayrica Berkin A-2 de oynuyan diger oyunculara gore fzigi de daha iyi mesela Serdar Eylik ve Emre Colak'in kat ve kat ustunde bu konuda ki birinden 2 yas kucuk digerinden de 1 yas kucuk. Bence ole 3-4 sene sonra degil Berkin gelecek sene yaz kampinda olucak ve hatda gelecek sezondan ihtibaren zaman zaman A takimda da forma yuzu bulmaya baslicaktir cunku yasitlarinin en iyilerinde bulnan tum ozelliklerle birlikte muthis bir hirs ve fizik var onda ki bi cogunda malasef bu eksik.

Seneye Emre Çolakla beraber A takımda inş.

Emre Çolakın fiziğinden çok daha iyi fiziği var.Böyle elemanları alt yapıdan çıkarmak büyük zevk.Berkin Bursaspor,Kayserispor veya x anadolu takımında olsaydı seneye 3-4 m € dan kapıyı açacaklardı :asd:

Bu haberi vermekten mutluluk duyuyorum arkadaşlar.Berkin'İn sözleşmesi 2012 yılının sonuna kadar uzatılmış....

Seneye Emre Çolakla beraber A takımda inş.

Emre Çolakın fiziğinden çok daha iyi fiziği var.Böyle elemanları alt yapıdan çıkarmak büyük zevk.Berkin Bursaspor,Kayserispor veya x anadolu takımında olsaydı seneye 3-4 m € dan kapıyı açacaklardı :asd:

antepte olsaydi 6 dan asagi degil

Rijkaard ve Neeskens ile antreman yapmadigi surecek yildiz olmasi imkansiz

altyapi hocalari yoklari oynuyor derhal degistirilmelidir.

abdullah avci donemine bakin bu doneme bakin

berkini kurtaralim bunlardan

Cevap: #11 Berkin Kamil Arslan

berkin_k_aslan_b.jpg

BERKİN KAMİL ARSLAN - Oyuncu Bilgi Ekranı Türkiye Futbol Federasyonu

U-17 milli takımı ile Nijerya'ya dünya kupasına gidecek.İnş çok başarılı olur.Dünya kupasındaki grup maçlarımız şöyle:

25 Ekim Burkina Faso

28 Ekim Kosta Rika

31 Ekim Yeni Zelanda

Üst Alt