# Berkin Kamil Arslan


Cevap: #21 Berkin Kamil Arslanaslanimizi bugün saat 17:00 den itibaren TRT 3 de izleyebilirsiniz. Türkiye U17 dünya sampiyonasindaki ilk macinda Burkina Faso ile oynayacak.Dikkat edilmesi gereken diger oyuncular: Muhammet Demir (Bursa), Engin Bekdemir (Porto)
 
Cevap: #21 Berkin Kamil ArslanAbdullah Ercan takimin en iyi oyuncusunu yedek soyundurarak ne yapmaya calisiyor bilmiyorum Allah'tan bugun yendik Burkino Faso'yu ama son 10 dakika'da oyuna giren Berkin oynadigi oyunu ile 90 dakika oynamis olsaydi macin en az 3-0 bitebilicegini gosterdi. Bir pas atti muhtesem di ama sol kanat daki diger oyuncu rezil otesi bir orta ile forveti bulusturamadi. Uzaktan da bir fuze cekti ama az farkla auta gitti oyuna girer girmez hem kendini belli etti hem de takimin havasi degistirdi tam Messi gibi oyun tarzi tip de Tevez'e benziyor hafif. Acik ara bu U-17 milli takimin en iyi oyuncusu 2 gomlek hepsinin ustunde su fizigi ve oyunu ile U-19 da bile cok rahat oynar simdiden.
 
Cevap: #21 Berkin Kamil Arslanberkini oynatmadı diye izlemedim.bu arada muhammet demir midir nedir ondan bi cacık olmaz.
 
Cevap: #21 Berkin Kamil Arslanbu Trabzonlularin Galatasarayimiza ne garezi var anlamiyorum. biri Serdar Eylik i almaz, digeri Berkini oynatmaz. bütün balon oyunculari oyuna soktu berkin kenarda. o Barisin kardesi tam artist, calim atip duruyor. gicik oldum. sagda oynayan Ömer mac boyu hic bir sey yapmadi.
 
Cevap: #21 Berkin Kamil Arslanbu Trabzonlularin Galatasarayimiza ne garezi var anlamiyorum. biri Serdar Eylik i almaz, digeri Berkini oynatmaz. bütün balon oyunculari oyuna soktu berkin kenarda. o Barisin kardesi tam artist, calim atip duruyor. gicik oldum. sagda oynayan Ömer mac boyu hic bir sey yapmadi.Doldurmuşlar bu salak işbilmezleri bizim takımdan oyuncu aldıkları yok.Sahada doğru düzgün top oynayan da yok.Alayı artist,pas nedir bilmeyen çocuklar.Sonra milli takım neden başarısız.Sen bu çocukların bencilliklerine artisliklerine izin verirsen sonra önünü alamazsın,oturur ağlarsın neden futbolcu çıkmıyor,neden milli takım başarısız diye.En iyi altyapıya sahip takımdan oyuncu almıyorlar kimse de ses çıkarmıyor arkadaş.
 
Cevap: #21 Berkin Kamil ArslanMaç 0-0'dı.. Sonra yoğun yağış nedeniyle yarıda kaldı maç.. Sonra da devam etmedi.. Devam eder mi bilmiyorum..
 
Cevap: #21 Berkin Kamil ArslanFizigi, tipi ve oyun tarzi ile Messi'yi andiriyor gercekten. Tabi bu demek degil lki Messi kadar iyi veya o kadar iyi olucak bizim icin Arda kadar olsun yeter.
 
Cevap: #21 Berkin Kamil ArslanDoğrusunu söylémék gérékirse bénim aklımdan géçén, Arda'yı iyi bir fiyata okutup Sérdar Eylik ve Berkin'in takıma çıkartılması.İstediğim takım şékli.; Porto.5 séné sonunda acaip para kazanmış oluruz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt