# Berkin Kamil Arslan - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berkin Kamil Arslan

Aynen reis bir bu bir de Zafer Şakar. Zafer Manisa'da Fener maçında direkten dönen şutuyla zirvesini yaptı. Berkin onu bile yapamadı sanırım. Gerçi kiralık verildikten sonra hiç takip etmedim. Çok seri, hızlı elemandı.
cihan can
cafer can
erkan ferin
serdar keşçi
zafer şakar
mülayim erdem
arda turan
aydın yılmaz
özgür can özcan
ugur demirok
ugur akdemir
oguz sabankay
ugur erdogan

87-88 jenerasyonundan aklıma gelenler

evet lakabı da komutandı sanırım
Aynen bir de Zidane diyorlardı. Kalli de Gerets de Skibbe de baya şans vermişti ama dümdüz bir adam olup çıktı. Hatta şimdi bir röportajını buldum efsane kısımlar varmış:

Çekingenliğinin sana bir şeyler kaybettirdiğini düşünüyor musun?
Galatasaray’da kalamamamın bir sebebi de bu olabilir. Orada bize sürekli basit oynamamız söyleniyordu. Ne yapsak “Basit oyna! Basit oyna!” Ben de basit bir oyuncu oldum. “Al, ver, al, ver”, Bu! Altyapıda yine kendimize göre bir şeyler yapıyorduk ama A takıma çıktığımızda bu özgüvenimizi kaybettik. Çekingen bir insan olmasam bunu atlatabilirdim belki. Mesela Arda’ya “top tutma” diye kızdıklarında bir gün “Benim oyunum bu, yaptığım en iyi şey bu. Ben bunu yapacağım” dedi.

A takımda bulunduğun sürede neden kendini kabul ettiremedin?
Eric Gerets’le çalıştım, Hagi ve Skibbe geldi, Feldkamp, Cevat Güler geldi. En çok Kalli zamanında oynadım. Bir Gaziantepspor maçında kulübede oturuyordum. Mehmet Topal top kaptırınca Kalli “Güvaaan!” diye bağırmıştı. Hocaya bile öğretememişim anlayacağın. Gerets PAF takımı da sık sık izlerdi. Oradaki maçlarda benim için “Burada komutan gibi bütün takımı yönetiyor, A takıma gelince kayboluyor” demişti. Galatasaray’daki hocalarımın arasında Skibbe’nin insanlığı başkaydı. Bütün futbolcularını ayrı ayrı karşısına alır, arkadaş gibi konuşurdu. Bana da bir şeyler katmak için çok uğraştı ama bir yerde tıkandık.
:D

Hakan Şükür de sinirliydi ama belli etmezdi. Bir gün antrenmanda ona üst üste çalım attım, Nonda da güldü. Hakan abi de sinirlenip “İdmanda hepiniz Pele’siniz, maçta kimse yok!” diye bağırdı.

Aynen bir de Zidane diyorlardı. Kalli de Gerets de Skibbe de baya şans vermişti ama dümdüz bir adam olup çıktı. Hatta şimdi bir röportajını buldum efsane kısımlar varmış:

Çekingenliğinin sana bir şeyler kaybettirdiğini düşünüyor musun?

A takımda bulunduğun sürede neden kendini kabul ettiremedin?

:D
cok yetenekliydi ama olmadı işte.2006 2007 devre arasında bjkyle bi süt kupası macı vardı sanırım.orada acayip calımlar atmıstı,bu 3-2lik liverpool macı da olaiblir.aklımda kalmıs.sonra lincolnlü,baroslu takım ankarada 3te 3 yapmıstık galiba.o maçlardan birinde 2 güzel uzun top atmıstı iyi oynamıstı.skibbe ve haldun üstünel de mehmet iyi oynadı demişti.

aha buldum

1545244513658.png

cok yetenekliydi ama olmadı işte.2006 2007 devre arasında bjkyle bi süt kupası macı vardı sanırım.orada acayip calımlar atmıstı,bu 3-2lik liverpool macı da olaiblir.aklımda kalmıs.sonra lincolnlü,baroslu takım ankarada 3te 3 yapmıstık galiba.o maçlardan birinde 2 güzel uzun top atmıstı iyi oynamıstı.skibbe ve haldun üstünel de mehmet iyi oynadı demişti.

aha buldum

Ekli dosyayı görüntüle 34226
O bjk maçını net hatırlıyorum. Gençlerbirliği deplasmanında da çok iyi oynamıştı deep lying playmaker olarak( Türkçe karşılığı aklıma gelmedi şimdi). Lincoln de fenalardaydı o ara ligin ilk yarısını 2 gol 21 asistle tamamlamıştı bütün kulvarlar dahil tabii.

Üst Alt