# Berkin Kamil Arslan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berkin Kamil Arslan

Orta Saha

Doğum Tarihi 1992-02-03

Berkin Aslan Galatasaray'da

Lig B'den G.Saray'a...

Lig (B) 2. Klasman Grubu takımlarından Nazilli Belediyespor'un alt yapısında yetişen ve Genç Milli Takıma seçilen Berkin Aslan, Galatasaray'a transfer oldu.

Futbola 9 yaşında Nazilli Belediyespor minik takımında başlayan 15 yaşındaki Berkin Aslan, kısa süre içerisinde oynadığı futbol ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Siyah-beyazlı kulüpte yıllarca futbol oynayan Mahmut Aslan'ın oğlu olan Berkin, Nazilli Belediyespor PAF takımındaki performansı ile önce 15 yaş Ege Bölge Karmasına seçildi.

Ege Karması ile Antalya'da bölgeler arası turnuvada oynadığı 3 maçta 8 gol atan Berkin Aslan, Genç Mili Takım aday kadrosuna çağrıldı.

Konyaspor, Antalyaspor, Denizlispor, Vestel Manisaspor, Ankaraspor takımlarının da izlediği genç yeteneği Galatasaraylı olan babası Mahmut Aslan, Nazilli Belediyespor onursal başkanı Esat Ergüler'in onayı ile Galatasaray'a verdi.

Sarı kırmızılı takımla sözleşme imzalayan genç oyuncunun tüm masraflarının kulüp tarafından karşılanacağı kaydedildi.

Cevap: #21 Berkin Kamil Arslan

Bu çocuğa dikkat..

Ayrıca bi<im paf takımda Cumhur diye bi oyuncu var...İnanılmaz bir mc, onun ismini göremedim, acaba yanlış mı hatırlıyorum

Az önce A Takım - Paf Takım maçının bir kısmını seyrettim. Berkin çok iyi bir oyuncu. Nazar değmesin :) Güzel AMC olur kendisinden. Lincoln halt etmiş yanında :p

Fm'de as oyuncu yaptım kendisini gerçekte de öyle olur umarım. :)

Berkini Fenerbahce macinda cok begendim genc yasina ragmen cok iyi'di üstünde durulursa cok iyi oyuncu olur.

Dün Berkini Almanya U17 Milli takimina karsi izledim, muhtesem oynadi hem sag hem sol kanatta cok iyidi

Berkini Şimdi İzledim...

Süper bir teknik'i var ve surati.

Geleceğin Arda'sı Diyebiliriz....

Berkini Şimdi İzledim...

Süper bir teknik'i var ve surati.

Geleceğin Arda'sı Diyebiliriz....

Mümkünse geleceğin Arda'sı,Pele'si,Maradona'sı,Messi'si olmasın.Aydın'a da öyle dedik sene başında üstünde çok büyük baskı oluşturduk.Elimizde patladı.

İyiyse takımını sırtlayan Berkin olur.;)

Keşke senide alsalardı kampa.Eminim o yüklemelerden sonra rahat geçen maçların son 10 dakikaları girmeye başlardın...

Berkin Galatasaray'dan u-18 milli takımına çağrılan tek isim olmuş!!! bu çocuğa kampa götürmeyerek çok büyük haksızlık yaptılar en az emre ve serdar kadar yetenekli belki onlardanda iyi...

arkadaşlar umarım bu cocukda fos cıkmaz gecen sene cok isim soylendi yıldız dendi cogu satıldı bu senede diyoruz bakalım bu sene kendini geliştirsin seneye kampa alınır

U18 Millilerin, Finlandiya maçları kadrosu

Sorumluluğunu Müfit Erkasap'ın, Teknik Direktörlüğünü Şenol Ustaömer'in yaptığı U18 Milli Takımımızın (01.01.1992), 4 ve 6 Ağustos 2009 tarihlerinde Finlandiya ile deplasmanda oynayacağı özel maçların aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 31 Temmuz 2009 Cuma günü saat 12.00'de, TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri'nde toplanacak.

U18 Milli Takımı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Orhan GÜLLE, Furkan ŞEKER, Sercan HACIOĞLU (Beşiktaş A.Ş.), Emre PEHLİVAN, Muhammet DEMİR (Bursaspor), Onur KARAKABAK (Fenerbahçe), BERKİN KAMİL ARSLAN (GALATASARAY), Efşan GEÇKİN (Gençlerbirliği), Armağan KUŞ (Kayserispor), Hasan Ahmet SARI (Trabzonspor A.Ş.), Oğulcan GÖKCE, Süleyman ÖZDAMAR (Altay), Okan SALMAZ (Adanaspor A.Ş.), Ömer Ali ŞAHİNER (Konya Şekerspor), Ömer KAHVECİ (Adana Demirspor), Ufuk ÖZBEK (FC Schalke 04)Gökay IŞITAN (Hamburger SV), Kamil Ahmet ÇÖREKÇİ (Millvall FC).

Bugünki A takim-A2 macinda cosmus yine Berkin. Messi mübarek masallah diyelim. Topu her alisinda yardira yardira gitti sol taraftan, Cem'e verdigi gol pasi first class bir pass. O pasi dünyada atacak oyuncu cok az. Bir pozisyonda Topal geldi topu calar gibi oldu ama Berkin yine gecmeyi basardi. Yere cok saglam basiyor cocuk. Rijkaard bu cocugu mümkün degil görmezden gelmez. Tek sorun kanat bölgelerinde iyice yigilma oldu. Kewell, Serdar, Arda, Keita, Aydin. Bu durumda bence seneye Kewell'i serbest birakmak fena fikir olmayabilir. Genclerin önünü acmak lazim bence.

Berkini bence Rijkaard ve Neeskens en az Messi gibi parlatabilirler, dogru idmanla eksiklerini kapatirlarsa cok iyi olur uefa listesine'de girmis oynatir insallah.

Üst Alt