Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | 24 Ağustos | Maç Sonucu

ayrica ilk 20 dakikadan sonra biz izledik, real oynadi!

skor farki daha yüksek olabilirdi!

Bernabeuda barca bile yenemedi bizim tek farkla yenilmemiz normal daha kadro tam olarak oturmadı ayrıca kötüde oynamadık

uzun süre sonra bir nebze de olsa Galatasaray'ın zevk verdiğini görmek bile bazı şeylerin değişiminin göstergesi oldu. Her ne kadar kupa maçı olarak gözükse de bizim için bir hazırlık maçıydı. Bizim için neler iyiydi neler kötüydü kendi fikrimi belirtmek istiyorum...

İYİYDİ

1- İlk 20 dakikada sergilediğimiz oyun oldukça tatmin ediciydi. Türkiye standartlarında, çok değil sadece 60 dk bu şekilde oynasak rakiplerimizle aramızdaki fark çok belli olacak.

2- Kesinlikle Muslera...Geçen sene ligde oynanan Napoli-Lazio maçından beri kafamı bir türlü rahatlatamamıştım Muslera konusunda. Copa Amerika'daki performansı bir nebze de olsa beni rahatlatırken, Olympiakos ve R.Madrid maçlarındaki performansı beni fazlasıyla heyecanlandırdı. İnanılmaz rahat ve özgüveni yüksek. Taffarel'den sonra Türkiye tekrar kaleci görecek!

3- İlk yarıdaki Eboue. 60-65 dakikalık istikrarlı bir performans Eboue'yi ilah yapar burada.

KÖTÜYDÜ

1- İkinci yarıdaki oyun. Gerçi karşındaki takım R.Madrid.

2- Hava topları...Yediğimiz ilk gol gerçekten çok basitti. İyi bir kademe anlayışı o golü yedirmezdi.

3- Baros ve akabinde forvet hattı. Liverpool maçındaki ofans anlayışımız son 2 maçta yok maalesef.

Maçtan önce yine bu konu başlığında yazmıştım. Maçları ciddiye aldığımız, konsantre olduğumuz müddetçe ve biraz da istikrar ile istediğimiz sonuçları almamamız için hiçbir neden yok. Önümüzde 10 gün kadar kadroyu son haliyle şekillendirmek için bir süre var. Gerekli takviyeler ile motivasyonu bozmadan ligde mücadelemize başlayıp cümle aleme alın teri ile nasıl haklı zaferler alacağımızı göstermeliyiz.

maçi indirebilecegim bir yer var mi

Ben buldum sana da yarasın kardeş, devamı içi partların sayılarını sil, bir sonraki sayıyı arat. 7 part halinde çünkü..

[video=youtube;NgEkzuKeMFo]https://www.youtube.com/watch?v=NgEkzuKeMFo[/video]

2-1 yenildik Dünya'nın en iyi kadrosu bizde zaaaaaxD Terim gazlıyor zaaaaxD

Üst Alt