Bernard Mensah Beşiktaş’ta - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernard Mensah Beşiktaş’ta

Hâlâ yönetim akıllı davranıyor. Para vermiyor transfer yarışına girmiyor diyen var mı? 😅 Sanki paranın daha fazlasını harcamıyorlar sonra. Yönetim bariz en basit transferi bile bitiremiyor. Anca emre kılınç, Oğulcan , Akbaba gibi futbolcular kendi zorlarsa alıyoruz komedi gibi ..

Mensah bireysel olarak arada iş yapabilir ama, takıma saha için katkısı olmayan, başına buyruk bir futbolcu. Yapmış olduğu 5 gol-8 asist de abartılmayacak derecede normal. Kayseri'de her top onda idi. Top rakipteyken ortada hiç yok. Ama top sende ise bağlantı noktası oluşturabilir ve dikine kullanabilirsin. Taviz verilip, çift yönlü bir yapıya dönüşmesini beklemek de bu adam için bence lüks idi. İki ucu keskin bıçak. Satın alma opsiyonunun zorunlu olmaması Beşiktaş için bu transferde artı yazar. Zorunlu olsaydı, çok ağır yük derdim.

Top kapma

İrfanCan Kahveci: 1.1
Mert Hakan Yandaş 0.9
Bernard Mensah: 1.8

Top kesme:

İrfanCan Kahveci: 0.7
Mert Hakan Yandaş: 0.5
Bernard Mensah: 0.8

Uzaklaştırma

İrfanCan Kahveci : 0.3
Mert Hakan Yandaş: 0.3
Bernard Mensah: 0.5

buyrun top rakipteyken mensah performansı

Bırakın takılsın çocuk. Biz ne süperler gördük arkasına teneke bağladı daha sonra bunlar. Bjkye seneye 4.lüğü hayırlı olsun diyorum.

Top kapma

İrfanCan Kahveci: 1.1
Mert Hakan Yandaş 0.9
Bernard Mensah: 1.8

Top kesme:

İrfanCan Kahveci: 0.7
Mert Hakan Yandaş: 0.5
Bernard Mensah: 0.8

Uzaklaştırma

İrfanCan Kahveci : 0.3
Mert Hakan Yandaş: 0.3
Bernard Mensah: 0.5

buyrun top rakipteyken mensah performansı

Komik olmuş. Karşılaştırdığın adamların takımlarında neredeyse genel olarak ilk 11'i hep belli ve futbolcular sezon boyunca üst düzey performans ile sırıtmadan üst sıralara oynadı. Takım olarak bir bütünlük var. Paylaşım var. Kayserispor'da öyle bir şey var mı? Bu sezon neredeyse en az 20-25 tane 90 dakika maçlarını izledim. Tek başına takıldı. Ayrıca Mensah kötü de demiyorum. Kumaşı iyi ama fazla lakayıt.

Son düzenleme:
1 sene kiralanıp zorunlu opsiyon koyulmadıysa bizim için üzücü bir transfer olur. Ama elinin hamuruyla erkek işine giren Berna hanımın bile elindeki en kaliteli oyuncuyu 1 senelik deneme tahtası yapmayı düşüneceğini zannetmiyorum. Büyük ihtimal zorunlu opsiyon vardır ama aklı küçük şaibelere yeten Beşiktaş kulübü Lens'teki gibi taraftarın küfrüne mahzar olmamak için bunu gizliyordur. 5 milyon paralar filan bu kadar oyuncu havuzunun geniş olduğu pozisyon için Mensah gibi olmamış adama verilen riskli paralar. Tek şansı tabii CV'si gereği bu paranın geri dönüş potansiyelinin yüksek olması. Şampiyonluk gibi bir derdi olmayan sözde büyük takım için alınabilecek bir risk. Hayırsız, uğursuz olsun.

Mensah’ın maliyeti belli oldu. (@sercan_dikme)

Kiralama bedeli: 500 Bin €
Satın alma opsiyonu: 4,5 M€ (Zorunlu değil)

Yıllık ücreti: 1,2 M€
Satın alınırsa toplam: 6.2 M€
Güncel Kur ile: 54 Milyon ₺
Satın alınmazsa toplam: 1.7 M€
Güncel Kur ile: 14.8 Milyon ₺
hani kayserinin paraya ihtiyacı vardı sıkışıktı. atleticoya ödemesi falan vardı noldu o işler uydurma mıymış hepsi yaw.

500 bin euro işlerini görmüş mü yoksa.

opsiyon zorunlu bile dğl

hani kayserinin paraya ihtiyacı vardı sıkışıktı. atleticoya ödemesi falan vardı noldu o işler uydurma mıymış hepsi yaw.

500 bin euro işlerini görmüş mü yoksa.

opsiyon zorunlu bile dğl
Gerçekten mantıklı geliyor mu size sadece kira parası verdikleri

Atletico Madrid'den de gazoz kapağı mı vereceklermiş, ayrıca bugün Taner Karaman açıkladı Kayseri de haftalık ödeme alıyormuş ve gecikilen her güne 2% faiz işletiyormuş. Neyse bize iyi ki gelmedi

Üst Alt