Bernard Mensah Beşiktaş’ta - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernard Mensah Beşiktaş’ta

Kiralama bedeli hakikaten 500 bin Euro ise, BJK iyi is yapmis. Opsiyonlu satin alma maddesinin hic bir gecerliligi yok. 4.5 degil isterse 100 milyon Euro yaz. Sonucta oyuncunu BJK'ye gonderiyorsun, guc kaybediyorsun, oyuncunun tutmama olasiligi var. 500 bin Euro gibi cuzi bir miktara birakmak sacmalik.
Kayserispor'un baskani ciddi sacmalamis.

Kiralama bedeli hakikaten 500 bin Euro ise, BJK iyi is yapmis. Opsiyonlu satin alma maddesinin hic bir gecerliligi yok. 4.5 degil isterse 100 milyon Euro yaz. Sonucta oyuncunu BJK'ye gonderiyorsun, guc kaybediyorsun, oyuncunun tutmama olasiligi var. 500 bin Euro gibi cuzi bir miktara birakmak sacmalik.
Kayserispor'un baskani ciddi sacmalamis.

Zorunlu opsiyonsa değil. Hem FFP'ye uyduruyorlar, hem de Kayseri'de hiçbir şekilde 5 milyon euro gibi potansiyel gösteremeyecek oyuncuyu kafadan karlı satıyorlar. Galatasaray bugün 3 verse, Beşiktaş seneye 5 teklif etse ben de Beşiktaş'ın teklifini kabul ederim. Sonuçta durduğu yerde 95 Broadway gibi değerlenecek herif. Kayseri'yi de abad ettiği filan yoktu yani. Bununla da düştüler, en kötü bunsuz da düşerler. Zorunlu opsiyon vardır her türlü, bu salaklığı kadın başkan bile yapmaz yoksa.

Gelecek sene muhtemelen çift haneli rakamlara PL nin yolunu tuttuğunda transfer alaveresi dalaveresi diye forumda tartışmaların çıkacağı ama gerçekte asıl değerinin farkedileceği bir futbolcuyu rakibimize kaptırdık

Transfer kontralarıyla açtık sezonu, sonumuz hayrola
Mensah 18 milyon ero + bonuzlar eder seneye..

Küme düşen takımın orta sahası değil miydi bu...!

Galatasaray’ın rakiplerinin aldığı her oyuncu altın, bizim malımız acı oluyo...??

Bu negatif düşünceleri bizim taraftarımız kenarıya bırakmazsa, Oğuzhan özyakup 125 milyon demeye devam eder birileri...!

BJK gercekten aldiysa uygun yillik maasa almistir. Baskanlarinin ve Sergen'in aciklamalari ortada. O nedenle keske bize gelseydi diyorum.
Yoksa adi gectiginde soyledigim gibi son paslarini ve dogru karar verebilme yetenegini hic begenmiyorum.
Ama 500 bin Euro gibi bir rakama kesinlikle takimda isterim cunku sikisan, pozisyon bulamadigin macta sahaya surersin bir iki dripling atip rakip defansin dengesini bozar ve acilmasina yol acar.

Bugün görebildiğim kadarıyla bayağı kötüydü ama maçı pek konsantre izlemedim.

Üst Alt