bernie sanders - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bernie sanders

bu adam sizin için de bir umuttur Ömer..

adam "ortadoğuda rejim değiştirmeci müdahalelere karşıyım" diyor.. tayyip'in tek umudu bernie.. hillary açık açık tayyip'i kollayabilir o ayrı.. ama diğer dinci manyaklar tayyip'in duygusal bağı olan ışid'in üzerine kimsayal silah atmayı düşünen tipler.. en makulu bu adam herkes için..

Son düzenleme:
bu adam sizin için de bir umuttur Ömer..

adam "ortadoğuda rejim değiştirmeci müdahalelere karşıyım" diyor.. tayyip'in tek umudu bernie.. hillary açık açık tayyip'i kollayabilir o ayrı.. ama diğer dinci manyaklar tayyip'in duygusal bağı olan ışid'in üzerine kimsayal silah atmayı düşünen tipler.. en makulu bu adam herkes için..

Sen Abd başkanlık yarışına yorum yapınca daha bir sempatik oluyorsun yalan yok:hat:

Hillary'i endorse ederek Trump karşısında resmen onu desteklediğini açıklıyor şu sıralar gerçekleşen ortak basın toplantısında. Pek şaşırmadık tabi Demokrat adayı Trump'u destekleyecek hali yok lakin ben Sayın Sanders beyfendiden tarafsız kalmasını, bağımsız aday olmasını hatta Yeşiller Partisi'ni desteklemesini beklerdim her şeyden öte bir insan olarak. Sen mitinglerde Hillary kapitalizmin anası falan şöyle böyle de sonra desteğini açıkla. Olacak şey değil. Neyse hayırlı olsun bütün dünya için.

Adım adım Demokratların Trump karşısındaki adayı oluyor. Demokratlar çok geç anladı bu durumu. 2016'da salak karı Hillary'nin yerine seçilseydi Trump'u alt edebilirdi. Çünkü anketlerde Trump'a karşı önde gösterilirken, Hillary kaybediyordu. Ve anketler bildi. Ben kendisini o zamandan beri destekliyorum. Filistin davasında da tipik ABD başkanlarından farklı düşünüyor bir Yahudi olmasına rağmen. Solcu olduğu için midir nedir İsrail'i karşısına alıyor bazen. Tabii ABD'deki İsrail lobisi kendisine karşı hiç olumlu değil. Ama buna karşın Müslüman toplumdan çok büyük bir destek aldı bu çıkışından dolayı.

Ben kendisini desteklemeye devam ediyorum. En azından solcu bir başkan ABD'de nasıl olur bunu görmüş oluruz. Bakalım vaat ettiği gibi Orta Doğu'da barışı sağlayabilecek mi? Yoksa sadece vaatler arasında kalıp, yine derin güçlerin kuklası bir başkan mı olacak?

var mı kazanabilir dediğin 1 demokrat
yok kendi kendilerine bitiriyorlar trumpu tekrar baskan yapiyorlar
liberaller igrenc bir toplum olmaya basladi iyice yav clinton'dan sonra ders almamislar maalesef.
en guclu aday bloomberg olur diyodum sirf kendi kampanyasini kendi oduyor diye ama bi kac konusmasini gordum trumpa karsi hayatda kazanamaz.
bide eskiden diger partideydi bunun uzerinde gidiyorlar baya adamin

yok kendi kendilerine bitiriyorlar trumpu tekrar baskan yapiyorlar
liberaller igrenc bir toplum olmaya basladi iyice yav clinton'dan sonra ders almamislar maalesef.
en guclu aday bloomberg olur diyodum sirf kendi kampanyasini kendi oduyor diye ama bi kac konusmasini gordum trumpa karsi hayatda kazanamaz.
bide eskiden diger partideydi bunun uzerinde gidiyorlar baya adamin

bence de trump kazanacak yine

koskoca abd trump manyağının karşısına doğru düzgün aday çıkaramıyor yav bu problemin kaynağı nedir sence?

Trump Bernienin Hillaryinin Vice President adayi olmasindan korkuyordu. Hillary onu yanina alsayda, kazanmaya zorlanirdim falan diyordu.

En iyi adayla çıksalar bile Trump'ın kaybetmesi çok zor yav bütün anketlerde ivme kazandığı gösterildi azil sürecini ellerine yüzlerine bulaştırdılar, o kadar büyük medya desteğiyle bunu başarmaları gerçekten trajikomik. Sarı fırtına bir dönem daha esecek.

Üst Alt