Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

Cevap: Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

Yıldo ben seni ararım hadi kapat panpa...

Florentino Perez böyle demiştir muhtemelen...:asd:

Beşiktaş-Real Madrid

Galatasaray-Barcelona süper olurdu aslında.

besiktaslilar ya

a) ilelebet susun

ya da

b) bjkde ekmek arasi balik ve tiner kovalayin

Beyler hadi Fenerbahçe'lileri fln muhattaba alıp cevap veriyoruz, çünkü adamlar bizden sonra 2. büyükler. Ama şu rakibi Bursa-Trabzon olan Beşiktaş taraftarını kaale almayın lütfen, onların ezik ayrı bir Dünya'sı var. :asd:

Ayrıca konuları açan kişi de Refik Akkülah. Galatasaray'lı bir arkadaş.

Şu ana kadar sadece 3 tane Beşiktaşla ilgili başlık açıtım artniyetsiz.

Biri bu.

Biri https://www.gscimbom.com/forum/hasa...besiktas-yeni-stat-konusunda-uzucu-haber.html

Biri de https://www.gscimbom.com/forum/hasa...41-besiktas-forlan-konusunda-uzucu-haber.html

Bu kadar genelde Haber1903 'ten açılırdı onu demiş Çağlar.

Almanya'da Avusturya kanalında Wien-Beşiktaş maçını izleyip, Almanya'da bile Beşiktaş maçlarını veriyorlar diyen adamın, Real Madrid diye Atletico Madrid'le açılış maçı yapması son derece normal geldi bana. Baştan beri Real Madrid mevzu olmayabilir adam yanlış anlamıştır.

Beyler hadi Fenerbahçe'lileri fln muhattaba alıp cevap veriyoruz, çünkü adamlar bizden sonra 2. büyükler. Ama şu rakibi Bursa-Trabzon olan Beşiktaş taraftarını kaale almayın lütfen, onların ezik ayrı bir Dünya'sı var. :asd:

Quaresma mükemmel adam yhaaa

Özellikle rakip takım taraftarlarına söylüyorum bunu, kendi takımınıza laf atıldı diye burada ahkam kesemezsiniz bunun farkına varın. ! Tartışma da uzamasın.

Tartışmayı uzatmayın !

Özellikle rakip takım taraftarlarına söylüyorum bunu, kendi takımınıza laf atıldı diye burada ahkam kesemezsiniz bunun farkına varın. ! Tartışma da uzamasın.

Sen örneğe bakma yorumlarına bak. Gör nasıl adam olunuyor. Sensin 'boş insan' ama farkında değilsin. Benden alıntı yapma daha fazla zaten yapsan da artık senle konuşma gereği duymam. Seviyenin ne kadar aşağıda olduğunu gösterdin zaten.

2 tane koskoca uyarı var burada değil mi Yasin ? Senin bu uyarılara saygın olmazsa benim de sana saygım olmaz kusura bakma. Mesajlar düzenlenene kadar konu KİLİT

Demirören en azından sözünü tutacak.Forlan İnönü'ye geliyor.

Üst Alt