Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

Cevap: Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

ahahhaa besiktas mi reddetmis bjkliler de hemen inanmis ne kafa var adamlar da ya

Allah böyle acı yaşatmasın, sonra şizofrene çeviriyor, Madrid'i red ettik fln diyorlar. :asd:

8-0_9313.jpg

benayoun kariyeri boyunca belkide tek hattrick yaptıgı mac 8-0

Bir daha ki cevabın, daha mantıklı, daha zekice, daha dolu, daha dobra, daha yapıcı ve daha yıkıcı olsun. Yoksa o gülücük tam oraya uymuş, böyle ıkınarak mesaj yazmak zorunda değildin, süren vardı. Sana sabaha kadar süre, düşün taşın beni öyle boz, hadi bakım.

O zaman bir arkadaşa söylediğim gibi sanada söyleyeyim el şeyiyle gerdeğe girilmez.

hey don't fight guys, c'mon

Hayri sen buaralar baris kelebegi oldun ciktin :D sebebi ne ? Yanlis anlama avatarindaki acayip yaratiga ragmen muazzam sempatim artti sana her kavganin ardindan cikiyorsun boyle bir babacan yatistirmaya yonelik haraketler felan moderator olmaya adaysin da haberimiz mi yok :p

Adamlar bide demekki Süper cup finali oynasa nasıl sevincek :D

Hayri sen buaralar baris kelebegi oldun ciktin :D sebebi ne ? Yanlis anlama avatarindaki acayip yaratiga ragmen muazzam sempatim artti sana her kavganin ardindan cikiyorsun boyle bir babacan yatistirmaya yonelik haraketler felan moderator olmaya adaysin da haberimiz mi yok :p

ister lider, iste guler yüz, iste birlestirici, iste Hayri Cund moderator olacak adam!

sagolun arkadaslar, cidden iyi bir mod olacagimi dusunuyorum herkesle dost oldugumdan kimseyi kirmadan olaylari yatistirma ozelligine sahibim ve adil bir adamim

:ask:

Hayri Chicago'dan Mod adaylığını koydu.

moderatorluk ekseninde forumdaki dostlarimla bulusacagim. umarim olurum

hayrinin moderatorlugu engellenemez gumbur gumbur geliyor büyük basgan Hayri Cund

Yalniz Hayri moderator olmadan once gercek kimligini ( yasini vs . ) ve resmini paylamalisin dostum tum siteyle sevenlerin seni tanisin .

Üst Alt