Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

Sezon açılışı Atletico'yla

Beşiktaş yeni sezona Atletico Madrid'le yapacağı özel maçla 'merhaba' diyecek. Forlan'lı, Kun Agüero'lu, Reyes'li İspanyol ekibi 18 Temmuz'da İnönü Stadı'nda Siyah-Beyazlılar ile kozlarını paylaşacak.

Üst üste yaptığı yıldız transferleriyle Avrupa futbolunun gündeminde de geniş yer tutan Beşiktaş, sezon açılışını Atletico Madrid’le oynayacağı özel karşılaşmayla yapacak. Uzun süre Beşiktaş’ın gündeminde yer alan Diego Forlan, Atletico formasıyla Dolmabahçe’ye ayak basacak. Ayrıca Kun Agüero, Jose Antonio Reyes, Ujfalusi gibi yıldızları kadrosunda barındıran Kırmızı-Beyazlılar da yeni sezondaki ilk maçını Beşiktaş ile oynanacak. Simao Sabrosa transferi sonrasında iki kulüp arasındaki dostluk bağları gelişmiş, Diego Forlan için anlaşma sağlansa da Uruguaylı’nın şartları Beşiktaş cephesinden kabul görmemişti.

Fanatik

https://www.gscimbom.com/forum/hasa...stat-konusunda-uzucu-haber-2.html#post2768736

Madrid 'in de çakmasını aldılar.

Cevap: Beşiktaş 'a Real Madrid ile Hazırlık Maçı Konusunda Üzücü Haber

Agüero ayrılacak takımdan. Reyes'i de biz alıyoruz. Bir acı haber daha :)

Acilis macini teklif eden Real Madrid'di, Besiktas degil.

Forlan'ı izlesin işte adamlar.

zaaaaaa Real Bjk'yi maça çağırıyor, Bjk bunu reddediyor, taraftarları da hersey olağanmış gibi bu haberleri takip ediyor xDxDxD

Belliki kiskandigin birsey var. Yoksa her B harfi gecen baslikta antipatik yorum yapmazdin. :ays:

Siz 2niz antipatik olduğunuz için yorum yapıyorum ben. Forumda Galatasaray'dan çok Beşiktaş konusu var lan sizin yüzünüzden. Yok guti nerde tatil yapıyo, muhammet ergenliğe girdi mi, q7 apaçisi neler yapıyo banane lan bunlardan

Siz 2niz antipatik olduğunuz için yorum yapıyorum ben. Forumda Galatasaray'dan çok Beşiktaş konusu var lan sizin yüzünüzden. Yok guti nerde tatil yapıyo, muhammet ergenliğe girdi mi, q7 apaçisi neler yapıyo banane lan bunlardan

Konularin cogunu acan Galatasaray'li. Once konuyu acanlara bir goz at bence, kendi taraftarina saldir.

Muhammed Manchester'a giderse buna kimse şaşırmamalı :lol:

Üst Alt