Beşiktaş, Aboubakar'ı 1 Yıllığına Kiraladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Aboubakar'ı 1 Yıllığına Kiraladı!

Tamam iyi hoş transferler de bu ne böyle pilot takım gibi. Her sene baştan takım mı kuracaklar, çok saçma bir politika izliyorlar.

Fiko seriye bağladı.

El atmışken sevabına bize de bir forvet ve ön libero kiralasa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Atiba Oğuzhan
Quaresma Nasri Kerim
Aboubakar

veya

Atiba Oğuzhan
Quaresma Talisca Nasri
Aboubakar

Formana helal olsun adam isi biliyor.

Iyi transfer, ama takimda 3 kiralik oyuncu cok fazla, gelecek sezon tekrar bu mevkiye oyuncu arayacaklar.

Son düzenleme:
Transferler muazzam ama ilk 11 de 3 kiralik acayip sikintili bir durum.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fm'de Galatasaray ile yaptığım taktiği yapıyorlar.Bende böyle iyi oyuncuları kiralar ertesi sezon alamazdım ama şampiyonluğu alırdım reelde nasıl olacak bakalım.

Porto bu adami niye kiraliyoki onuda anlamadim sanki elinde jackson martinez falcao falan var cok ilginc ya

Transferler muazzam ama ilk 11 de 3 kiralik acayip sikintili bir durum.

sorun olacagini sanmiyorum

nasri gibi adamlar kendini göstermek ister yine o yüksek seviyelerde oynamak icin

aboubakar tutarsa 6-7ye alabilirler

talisca ise 2 sene kiralanmis. transfer edilen adam kac sene oynuyor ki? misal sosa 2 sene oynadi defolup gitti :D

sorun olacagini sanmiyorum

nasri gibi adamlar kendini göstermek ister yine o yüksek seviyelerde oynamak icin

aboubakar tutarsa 6-7ye alabilirler

talisca ise 2 sene kiralanmis. transfer edilen adam kac sene oynuyor ki? misal sosa 2 sene oynadi defolup gitti :D
Ebubekiri o rakama hayatta birakmaz porto 14 15 suan degeri zaten tutarsa zaten 20 25 isterler nasri kagit uzerinde cok iyi isim ama 3 sene onceki haliyle dusunuyoruz ve kiralik bu adam oynamaz gece hayatina girer burda. Tas atmaya da gerek yok fazla bir stoperle tas gibi takim olucaklad

Ebubekiri o rakama hayatta birakmaz porto 14 15 suan degeri zaten tutarsa zaten 20 25 isterler nasri kagit uzerinde cok iyi isim ama 3 sene onceki haliyle dusunuyoruz ve kiralik bu adam oynamaz gece hayatina girer burda. Tas atmaya da gerek yok fazla bir stoperle tas gibi takim olucaklad

hücüm hatti tamam
atiba-oguzhan zaten yillardir bel kemigi
sol beki adriano sag beki gökhan
stoperleri ve kalecisi kötü. (yeni gelen fabricio'yu bir görmek lazim tolga oynayacaksa yandilar)
en zayif halkalari rhodolfo marcelo ve tolga. üstelik kadroda sadece iki tane stoperleri var. necip ve tosicten stoper olmaz.
kasada suan 18 milyon artilari var gecen sene ve bu seneki transferlerden.
nasri ve aboubakara kiralama bedeli ödeyeceklerini zannetmiyorum tas catlasa 1-1.5 falandir zaten.
paralari var, stoper ve kaleci sorununu da cözerlerse önü acik adamlarin. boyko'yu bir sekilde gönderir bunlar.

Üst Alt