Beşiktaş, Adem Ljajic'in Bonservisini Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Adem Ljajic'in Bonservisini Aldı

Beşiktaş, devre arası transfer döneminde Torino'dan satın alma opsiyonuyla birlikte kiraladığı Sırp futbolcu Adem Ljajic'in bonservisini 6.5 milyon euro karşılığında satın aldı.

47237

Beşiktaş’ın sezon başında İtalya Serie A ekibi Torino’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Adem Ljajic, Siyah Beyazlı forma altında ortaya koyduğu etkili performansla takımın ön plana çıkan ismi olmayı başarmıştı.

Siyah Beyazlı yönetim, bu sezon çıktığı 33 maçta 9 gol ve 14 asist kaydeden Sırp futbolcunun satın alma opsiyonunu kullandı. beIN SPORTS'da yer alan habere Beşiktaş, 27 yaşındaki futbolcuyu 6.5 milyon Euro karşılığında transfer etti.

5ceac1a666a97c96fe2a18d2

Bir ilke imza attı

Son olarak geçen akşam Kasımpaşa’yı sezonun son maçında Vodafone Park’ta 3-2’lik skorla devirdikleri maçta 2 asist yaparak karşılaşmanın kahramanları arasında yer alan 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu performansı sonrası sezon genelinde yakaladığı istatistikle bir ilke imza attı.

İlk sezonunda başardı

Bu sezon Beşiktaş formasıyla 32 maça çıkan Adem Ljajic, 9 gol ve 13 asistlik performansla takımına toplamda 22 sayılık katkı sağladı. Başarılı futbolcu, bu sezonki görüntüsüyle kariyer rekorunu kırdı. Kara Kartal’dan önce görev yaptığı İtalya Serie A ekibi Torino’da 2016-17 sezonunda 36 mücadelede 12 gol ve 9 asistlik performans ortaya koyarak 21 sayıya katkı yapan Ljajic, Beşiktaş’taki ilk sezonunda en başarılı dönemini yakaladı.

Ben bu herifi birine benzetiyorum ama aylardir kime benzettigim aklima gelmiyor bir türlü.

Bu opsiyon ile beraber toplamda 7,75 Milyon ödemis oluyorlar sanirim. Transfermarkt'taki aciklamaya göre zorunlu opsiyonun devreye girmesi icin Ljajic'in 20 macta en az 45 dakika süre bulmasi gerekiyormus ve bu gerceklesmis.

Bir tek benmi beğenmiyorum bu adamı Hiç bir büyük maçta skora katkısı olmadı oyunada olmadı Bizim maçta attığı penaltıyı saymazsak
Anca Rizeye Antalyaya 2 şer üçer atar tıpkı Güven Yalçın gibi Standart hatta ağır bir oyuncu ekstra bir özelliğinide görmedim.

Bir tek benmi beğenmiyorum bu adamı Hiç bir büyük maçta skora katkısı olmadı oyunada olmadı Bizim maçta attığı penaltıyı saymazsak
Anca Rizeye Antalyaya 2 şer üçer atar tıpkı Güven Yalçın gibi Standart hatta ağır bir oyuncu ekstra bir özelliğinide görmedim.
Avrupa'da orta sıralarda oynayan vasat üstü bir oyuncu işte.

Kötü değil, iyide değil. Öyle aman aman abartacak oyuncu olmadığı gibi yerin dibine sokulacak futbolcuda değil yani bence.

Yanliz degilsin,iyi futbolcu olabilir ama.asla.A class degil ben de begenmiyorum

Şahsen begendiğim bir topçu değil.Belhandaya kızıyoruz ediyoruzda buna göre yine hakkını vermek lazım çok hareketli bizim arap.Büyük maçlardada dikkat ettim çok rahat siliniyor sahada.Kargalar bu parayı verdikten sonra transfer yapamaz dahada.

Üst Alt