Beşiktaş Amatör Şubeleri Kapatıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Amatör Şubeleri Kapatıyor!

2 senedir sportif başarıdan gelen paraların hepsi siyasetin bir kanadına ve YD'ye gitti.

BJK 1-2 seneye komple iflas verir. Zaten 2 milyon Euro bonservisli futbolcuları bile pahalı diyip alamıyorlar.

2 sene üst üste şampiyon olup CL'ye giden bir takım için büyük çelişkileri var.

Abi nereye iflas verir allah aşkına. Bizden daha sağlam ekonomik durumları.

yav zaten sizin vizyonunuz gs yi bala gole yenmek, 9 penaltıyla şampiyon olmak, avrupada 6 - 8 yemek falan. sizin neyinize. ts bile sizden daha ileri bir zihniyete sahip.

bize gelirse ''Amatör'' şube yerli sporcularla müsabaka etmek demektir. futboldaki vizyonsuzluğunu basketle kapatmaya çalışan azizbahçenin aklına uymamalıyız. basketbolun yönetimini (aş'sini) ayırabilirsiniz ama yine yerli ağırlıklı kadro kurmak zorundasınız.

Hep böyle malca yönetilecek değiliz, amatör branşların öyle ahım şahım gideri yok iyi bir yönetimle çok rahat sponsor bulunabilir. DANGALAKçA SABriye harcanan paralara kim bilir kaç şubenin işi görülürdü.

Amatör şubeleri kapatmak demek ben büyük kulüp değilim demektir bana göre, bu bağlamda haberi okuyunca garipsemedim Beşiktaş küçük kulüp çünkü.
Katılmıyorum.

Erkek basketbol hariç diğer amatör branşların hepsinin yıllık maliyeti Necip'in adlığı bir yıllık maaştan azdır, erkek basketbolu da kapatamayacağına göre saçma sapan bir mantık. Aynı şey bizim için de geçerli Cavanda'nın yıllık parasına erkek basket hariç tüm amatör branşların parası çıkar. Yine garip sporcuların ekmeği ile oynayıp futbolda elalemin menajerlerini zengin etmeye devam edecekler. İyi bir yönetim bulur sponsoru ve bırak küçülmeyi büyümeye gider. O zaman fener'de erkek basketi kapatsın yıllık yaklaşık 30 milyon euro harcıyorlar böyle saçmalık mı olur, bu iş sponsor bulmaya bakar o da iyi yönetilmeye.

Bu ülkede büyük kulüpler işin içerisinde olmazsa spor gelişmez. Kapatalım futbola bakalım demek çok saçma bir düşünce. Bu ülkede spor kulüpleri, ülke sporuna ve sporcusuna hizmet etmek için vardır. Ha siz eğer bu hizmeti yapmayacaksanız yarın vergi indirimi için ağlamayacaksınız, halkınızın vergisinden gelen yardımlardan uzak duracaksınız. O zaman istediğiniz branşı kaparsınız. Bütün kulüpler için geçerli bu.

Bizde de basketbol ve voleybol haricinde bütün amatör şubeler kapatılmalı ve futbol kulübünden ayrılmalı. Özerk bir yapıya kavuşmalı.

Erkek basketbol hariç diğer amatör branşların hepsinin yıllık maliyeti Necip'in adlığı bir yıllık maaştan azdır, erkek basketbolu da kapatamayacağına göre saçma sapan bir mantık. Aynı şey bizim için de geçerli Cavanda'nın yıllık parasına erkek basket hariç tüm amatör branşların parası çıkar. Yine garip sporcuların ekmeği ile oynayıp futbolda elalemin menajerlerini zengin etmeye devam edecekler. İyi bir yönetim bulur sponsoru ve bırak küçülmeyi büyümeye gider. O zaman fener'de erkek basketi kapatsın yıllık yaklaşık 30 milyon euro harcıyorlar böyle saçmalık mı olur, bu iş sponsor bulmaya bakar o da iyi yönetilmeye.
200.gif

Üst Alt