Beşiktaş, Anderson Talisca'nın Bonservisini Almak İçin Planını Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Anderson Talisca'nın Bonservisini Almak İçin Planını Yaptı

1521979214346.png

Beşiktaş, Talisca'nın bonservisini alabilmek için oyuncu satmayı bekleyecek.

Süper Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş, Anderson Talisca'yı satın alabilmek için yeni bir strateji geliştirdi. Milliyet'in haberine göre; Beşiktaş, Talisca'nın bonservisini Şampiyonlar Ligi'nden elde edeceği gelirle değil, futbolcu satışından para kazanarak alacak.

Haberde Oğuzhan Özyakup'un Everton'a transferi gerçekleşirse, buradan gelecek kaynağın Talisca için kullanılacağı kaydedildi. Sadece Oğuzhan'ın değil, Tolgay Arslan'ın da bu transferde kaynak olarak kullanılabileceği iddia edildi.

Siyah beyazlıların, oyuncu satarak kaynak yaratamazsa mecburen daha farklı stratejilere yöneleceği belirtildi. Bu sezon Beşiktaş formasıyla 38 maça çıkan Talisca 16 gol kaydetti ve Beşiktaş'ı sırtlayan isim oldu.

Goal

Oguzhan balonun teki.

Kimse öyle yüksek paralar verip almaz onu kolay kolay, bu sezon yerlerde sürünüyor resmen.

Tolgay ve Oguzhani satarlarsa onun yerine Taliskayi alirlarsa ben hos gorurum. Kadro zaten yasli, takimin iki genci satacaklar ne guzel iste.

Bunlar bu sene sampiyon olamazsa, ki olamayacaklar bence, isler cok karisacak Besiktas da.

Satacak mallari mülkleri de yok. Oyuncularinin cogu da 30 üstü herifler yine katakulli dönmezse öyle fazla paraya satabilecekleri adamlar da degiller.

Soyle bir goz attigimizda
Fabri 30 yasinda
Pepe 35
Tosic 33
Gokhan 33
Adriano 33
Medel 30
Atiba 35
Babel 31
Lens 30
Q7 34
Love 33
Negredo 32

Su heriflerin (Fabri haric) 1-2 senesi var ya da yok. Bu kadar oyuncuyu nerden bulacaklar merak ediyorum.

Ondan haric ''genc'' diyebilecegimiz adamlarda

Taliska 24
Töre 26
Caner 29
Vida 28
Oguzhan 25
Tolgay 27

Harbiden bu Besiktas cok gerizekali ya. Hele Taliska icin Oguzhani ve Tolgayi satarlarsa :asd:

Cenki 30m avroya satan Fiko elindeki topçulardan öyle veya böyle para kazanir diye düşünüyorum

Adamlar oyuncu satmaya gelince hakikaten iyi işler yapiyorlar

Üst Alt