Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Cumartesi günü bu takım şampiyon olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Cumartesi günü bu takım şampiyon olacak"

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Cumartesi günü bu takım şampiyon olacak."

Emre Kocadağ: "Bugün bitirme fırsatı elimize kadar geldi ama maalesef değerlendiremedik. İnşallah şampiyonluk Göztepe maçına kaldı. Beşiktaş'ı 4 gün arayla bekleyen 2 maç ve 2 kupa var."

Emre Kocadağ: "Yönetime geldiğimiz günden beri zorlu bir mücadele verdik. Tüm Beşiktaş camiamıza, efor sarfeden herkese teşekkür ediyorum. Zor bir sezon oldu. Takımlar fazlalaştı, pandemi, sıkışık takvim... Çok ciddi eforlar verildi."

Emre Kocadağ: "Emek veren bir takım var. Zorluklarla karşılaşan bir yönetim var. Taraftarımız merak etmesin. Cumartesi günü bu takım şampiyon olacak."

Emre Kocadağ: "Biz artık hakem hatalarını konuşmayacağız. Bu bahanelerin arkasına saklanmayacağız. Son maç 90 dakika. İnşallah alıp şampiyon olacağız."

Emre Kocadağ: "Az önce hocamızla konuştuk. Oyuncularımızın morali yüksek. Bu işi buraya getiren oyuncular ve teknik ekibin bizim söylediğimiz sözleri yere düşürmeyeceğine inanıyorum."

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Ali Palabıyık ve VAR'daki Ümit Öztürk'e değinmeden geçmeyeyim. Necip'in kafasına uçan tekme ama kırmızı kart yok. Belki çok farklı olurdu"

Biz artık hakem konuşmayacağız.
Ali Palabıyık ve VAR'daki Asfdasdfsddadddsdasdaddasadsddaasddff.

Sergen desen daha berbat, ben şimdiye kadar hakem konuşmadım ama, diye girmesi yok mu lafa.

39 haftanın 30 da konuştun, hakem sizi kolladı utanmadan yine konuştun.

Bunlar niye böyle arkadaş.

Gscimbom mobil

Üst Alt