Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

Dalga geçmek filan hoş şeyler değil,bugün yapılan seçimde gerçekten ortaya acıklı bir manzara çıktı,ne kadar rakipte olsalar göz göre göre 107 yıllık bir çınarın birilerinin elinde oyuncak olması gerçekten kötü bir durum,umarım Demirören hatalarından ders çıkarmıştır,inanmasamda çıkardığını umuyorum...Çünkü şurası açık ve netki Y.Demirören istediği sürece başkan olmaya devam edecektir ve ben ölene kadar o koltuğu bırakmayacağını düşünüyorum...Eğerki eskiden yönettiği gibi bu kulübü yönetirse en fazla 5-6 yıl içinde bjk diye bir kurum olmayacaktır...

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

7' Alıntı:
grafikix.jpg

.

Nice yıllara büyük başşgahan.

aynı elfenerindeki olaylar yaşanıyor bjk de de..

aşırı borç yüzünden azizeden başka başkan bulamadı feğbeğ.

aynısı beşiktaş'ta da oldu işte..

Üst Alt