Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Beşiktaş Bebe'yi kiraladı

Beşiktaş aradığı forveti nihayet buldu. Kartalbakisi.com'a özel açıklama yapan Beşiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı Manchester United'dan Bebe'yi kiralık olarak kadrolarına kattıklarını söyledi.

Sir Alex Ferguson'un 'Kariyerimde izlemeden aldığım tek futbolcu' dediği Bebe Manchester United'a 7.4 Milyon Sterlin'e transfer edilmişti. Portekizli futbolcunun bir yıllığına Beşiktaş'a kiralandığı satın alma opsiyonunun da siyah beyazlılara verildiği öğrenildi. Satın alma opsionunun kullanılması halinde Beşiktaş'ın ne kadar ödeyeceği ise açıklanmadı.

Cevap: Adalı : Bebe'yi Kiraladık

Daha önce hiç izlemediğim bir oyuncu. Bursa maçında da izlememiştim. Bana göre Macheda daha iyi ama Bebe'de Manchester United'a beleşten gelmemiştir.

Cevap: Son Dakika l Adalı : Bebe'yi Kiraladık

Satın alma opsiyonu diye diye milleti kandırıyorlar.Sidnei ile bunun toplam 30 milyon falandır en az.

Bence iyi bir transfer politikasi. Daha fazla yildiz gelmesini istemiyorum. Bak ne guzel. Sidnei 21 yasinda, Bebe 21 yasinda, Veli 22 yasina, Pektemek 22 yasinda, Tanju 21 yasinda, Ersan 24 yasinda. Elinde Necip var 20 yasinda ilk 11 oyuncusu. Aralarinda Guti/Ernst/Simao gibi deneyimli oyuncular var. Boyle olmali. Genc, ac bir takim.

Opsiyonlu kiralanmasida guzel. Iyi olursa alinir, begenmezse hoca alinmaz. Yonetim cok iyi hamleler yapiyor.

Kaliteli adam olduğu belli, ama Türk liginin kapalı savunmalarına karşı ne yapacak merak konusu.

Forlan ve ayarı bir adam beklerken hayal kırıklığı olmuştur taraftara.

Biz oyuncu kiraladığımızda, alamıyorlar ancak kiralıyorlar diyenlerin de transfer dönemi başlamadan 2 yabancı kiralaması ve birinin opsiyonsuz olması, ötekinin de opsiyonun aşırı fazla olması manidar olmuş.

21 yaşında, 1.90 boyunda.

2009-10 sezonunda portekiz 2.lig takımlarından estrela de amadora takımında 26 maçta 4 gol atmış.

temmuz 2010'da 50.000 euro'ya vitoria guimares'e transfer olmuş 1 maça bile çıkmadan 1 ay sonra 9 milyon euro'ya manchester almış. manchester'da da 7 maçta 2 gol atmış. Biri şamp.liginde bursaspor'a diğeri lig kupasında wolves'a.

portekiz u-21'de 5 maç oynamış 1 gol atmış.

Bu adam 30 yaşında falan gibi lan:eek: Alındığını hatırlıyorum da oynadımı Manu'da pek bilgim yok.

Millet çatır çatır transfer yapıyor valla..Kiralık miralık genç ve Manu da oynayan bi adamdan bahsediyoruz.

Ya yıldızı parlayacak, yada elde patlayacak. Riskli bir transfer oldu. Bobo'yu yollarak bunu almak pek mantık işi değil. Bobo en azından ligi tanıyordu.

Diyarbakırspor ve Ankaragücü'nün eski forveti,Yılmaz Vural'dan tekme tokat dayak yiyen Bebe sandım bir an :)

Adı Bebe olabilir ama kendi baya kartlaşmış bildiğin Kazık kadar herif...

Neyse 55. adamıda aldılar...

Beşiktaş Kesin Futbolcu Besleme Şirketi kuruyor...

Üst Alt