Beşiktaş, Boyko ve Dauglas Transferlerini Bitirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Boyko ve Dauglas Transferlerini Bitirdi

7/24 CANLI | Boyko ve Douglas'ın menajeri Arutiunov: "Biz Beşiktaş ile anlaştık, artık kulüpler anlaşsın" (TRT Spor / Stadyum)

Beşiktaş muhabiri Fırat'a göre de kulüpler de anlaşmış.
2 nokta transfer.

Boyko; Beşiktaş için çok iyi transfer. Nando'dan sonra ligin en iyi kalecisi olur. Douglas'ı oldum olası beğenmem. Birde Beşiktaş için gereksiz transfer. Madem böyle ağır bir stoper alacaklardı, Pedro'yu niye bıraktılar ? Enteresan.

Kaleci iyi de öbürü bence çöp.

Bunların stoper tandemi bizden daha berbat ama işte adamlar takım savunmasını becerdiği için bizdeki gibi göze batmıyor stoperleri.

Fenerin de Beşiktaşın da imrendiğim tek iki özelliği var. Fenerin özelliği öyle bizim gibi kolay kolay saçmasapan goller yememeleri, Beşiktaşın da takım olarak iyi defans yapması.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bunların stoper tandemi bizden daha berbat ama işte adamlar takım savunmasını becerdiği için bizdeki gibi göze batmıyor stoperleri.

Fenerin de Beşiktaşın da imrendiğim tek iki özelliği var. Fenerin özelliği öyle bizim gibi kolay kolay saçmasapan goller yememeleri, Beşiktaşın da takım olarak iyi defans yapması.

Beşiktaş'in iyi defans yaptigini sanmiyorum ben. Bizden iyidir tabi.:D

Beşiktaş'in iyi defans yaptigini sanmiyorum ben. Bizden iyidir tabi.:D
Bu Atiba 40 yaşına gelecek ama sahada bizim Selçuk dan daha hareketli vallah. Bir bakıyorsun önde bi bakıyorsun arkada.

Bu adamın kariyeri niye bu kadar sönük ilginç yani. Sanırım Beşiktaşa gelmeden önce PSV de oynamış sadece.

Bu Atiba 40 yaşına gelecek ama sahada bizim Selçuk dan daha hareketli vallah. Bir bakıyorsun önde bi bakıyorsun arkada.

Bu adamın kariyeri niye bu kadar sönük ilginç yani. Sanırım Beşiktaşa gelmeden önce PSV de oynamış sadece.

abi böyle abuk subuk futbolcuların tutacagı oluyo işte fenerde,bjkde.bizde böyle bişey olmadı..donk tutsa bari.

Tuncayin köyünden oldugu içindir. 2'side kanadali.:asd22:

Besiktas'in olayi takim savunmasi degil. Adamlar topu surekli rakip sahada tutuyor yani defans yapmaya cok ta ihtiyaclari kalmiyor. Kalecileri kova oldugundan gelen ilk top genelde gol oluyor zaten.

Kaleci problemini en iyi sekilde cozduler.Biz 3 yildir hala forvetsiz geziyoz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abartılacak transferler değil bence. Dnipro zaten kapanan takım. Douglas bu sayede fizik ve boy üstünlüğünü gösteriyor. Boyko 28 yaşına gelmiş ama MT sadece 3 kez oynamış.

Rhodolfo-Douglas kamyon gibi ikili olur. Bjk geride çok açık veren bir takım.

Üst Alt