Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıKardes nokta, virgül falan yok mu klavyende ? :) Inan anlamak zor oluyor böyle..Varda uzun yazı yazdıgımda dikkat etmiyorum . :)Buna anca Kadir İnanır.Maçtan önce seni transfer edeceğiz iyi oynama dendiyse ceza kaçınılmazdır diyim ben size.Hepimiz Kadir İnanır'ız :) Serdal Adalı gözaltında da haberimiz mi yok ?
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıVarda uzun yazı yazdıgımda dikkat etmiyorum . :)Hepimiz Kadir İnanır'ız :) Serdal Adalı gözaltında da haberimiz mi yok ?Ona kalırsa İbrahim Akın da göz altında değil.Adı geçen hakemler de göz altında değil,Federasyon yetkilileri de göz altında değil.2. ve 3. dalgada neler olabileceğini kimse kestiremez ;)
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıOna kalırsa İbrahim Akın da göz altında değil.Adı geçen hakemler de göz altında değil,Federasyon yetkilileri de göz altında değil.2. ve 3. dalgada neler olabileceğini kimse kestiremez ;)

Eğer Beşiktaş'tan bir yetkili , Aziz Yıldırım gibi muamele görürse hak veririm sana ;)"Ben bir adama şike teklif edeceğim sonra da onu Beşiktaş'a alacağım öyle mi? Kulübünü satan beni de satar !." (Serdar Adalı)
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıEğer Beşiktaş'tan bir yetkili , Aziz Yıldırım gibi muamele görürse hak veririm sana ;)"Ben bir adama şike teklif edeceğim sonra da onu Beşiktaş'a alacağım öyle mi? Kulübünü satan beni de satar !." (Serdar Adalı)Emenike transferi için:Herşey bi anda gelişti emenikeye giydirecek forma bile bulamadık (Şekip Mosturoğlu)
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardışike ile bağdaştarıdığın takım ismini yazarken biraz düşün istersen birazda gündemi takip et öyle yazmaya karar ver ibrahim akın dedğin adama hala emniyetten talep dahi gelmemiş demirörende ifade verecekti sözde hani nerde basından bi kaç haddini bilmezin haberlerine inanıp burda şike illetinin yüzünden kaç kez şerefli 2. lik yaşamış takıma bu kadar basit yargı yapmayın..
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıBüyük transfer ama playoff döneminde oynamayacağı için Beşiktaş yine yarı finale bile gelemez
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardışike ile bağdaştarıdığın takım ismini yazarken biraz düşün istersen birazda gündemi takip et öyle yazmaya karar ver ibrahim akın dedğin adama hala emniyetten talep dahi gelmemiş demirörende ifade verecekti sözde hani nerde basından bi kaç haddini bilmezin haberlerine inanıp burda şike illetinin yüzünden kaç kez şerefli 2. lik yaşamış takıma bu kadar basit yargı yapmayın..Mesela?
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardışov için çok iyi transfer beşiktaşta yerlilerde gec kaldığı için böyle transferler yapmaları onlar için çok iyi adım böylelikle stada taraftar çekicekler
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıNBA'in en iyi iki oyun kurucusundan biri olan Deron Williams, Amerikan basınına Beşiktaş'a transfer olacağını açıkladı. Williams, eşi ve dört çocuğunu da İstanbul'a getireceğini belirtirken, Beşiktaş'ın kendisi için ABD'de bir basın toplantısı düzenleneceğini söyledi.NBA'in en iyi iki oyun kurucusundan biri olan Deron Williams, Amerikan basınına Beşiktaş'a transfer olacağını açıkladı.NBA’deki lokavt süresince siyah-beyazlı kulüpte oynayacağını söyleyen 27 yaşındaki süper yıldız, kararını vermeden önce eski takım arkadaşları Mehmet Okur ve Dee Brown ile konuştuğunu söyledi. Eşini ve dört çocuğunu da İstanbul'a getireceğini vurgulayan Deron Williams, imza töreninin gelecek hafta ABD'de yapılacağını ifade etti.Türkiye'ye para için gelmediğinin altını çizen Deron Williams lokavt süresince oturmak istemediğini ve bu yüzden Beşiktaş'a geldiğini söyledi.Williams, "NBA yönetimi bizim oturmamızı istiyor. Bizi salonlara sokmuyorlar, antrenman yapmamızı istemiyorlar. Biz de oyuncular olarak kendimize başka bir yol çizmeliyiz. Onların dayattığını yapmak zorunda değilim. Organize idmanlar yapacak ve ciddi rekabetçi maçlara çıkacağım. Böylelikle lokavt biterse lige hazır bir şekilde gireceğim." dedi.ABD Milli Takımı'nın da formasını giyen oyun kurucu İstanbul'da yaşayacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Williams, Beşiktaş'ın kendisine şehirde kaldığı süre boyunca ev, araba ve özel güvenlik sağlayacağını belirtti.Deron Williams, transfer haberi sonrasında birçok farklı NBA yıldızının kendisinden görüş aldığını ifade ederken; NBA'den Avrupa'ya göçün devam edeceğini söyledi.Williams, Beşiktaş'ın ilgilendiği bir diğer yıldız Kobe Bryant içinse, "Kobe'yi Çin'de çok seviyorlar. Onun Türkiye'den önce Çin'e gideceğini düşünüyorum" dedi.

Haber Kaynağı: Ntvspor
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıacaba Fiba onay onay verecek mi ?

onay verirse 2 ay sonra lokavt kalkarsa ne olacak ?
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardıpolemiğe girmek istemiyorum dostum senin bildiklerini ben unuttum diycem sadece..oo-yea-man-sana-puanim-9-kanka-kopacaksiniz3.jpg
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt