Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Deron Williams Beşiktaş'taPratikte böyle bir transfer şuanda imkansız olmalı.Çünkü 2 sezonluk daha kontratı var bildiğim kadarıyla.Bu yüzden de NBA lockout sürecinde henüz izin vermediğinden olacağını hiç sanmıyorum.Olsa bile mantıksız bir transfer daha.Oyunculara ödeme yapacak paraları yok belki 1-2 ay için gelecek oyuncuya yine tüm bütçelerini verecekler.Çok aptalca.Ama gelmesini de isterim sonuçta Deron Williams'ı Türkiye'de izlemek güzel olurdu.
 
Cevap: Deron Williams Beşiktaş'taSponsor buldular beyler, piyasada iyi yerli kalmadığı için dandik yerlileri toplayıp iyi yabancılar alacaklardı. Ama iyi yabancı da Deron çıktı. :happynew:
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlasmasına vardılokavt bitince dönerb beyler nba sözleşmesi seneye bitiyor. mantıksız transfer olur.
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlasmasına vardıBilgi kirliliğine son verelim. Büyük ihtimalle Hülle yoluya lakers'a gidecek. Deron william's bjk'ye geleceğine inanan ergenler ,messi bjk'de. İnanmayın la şaka!.
 
Cevap: Deron Williams Beşiktaş'taPratikte böyle bir transfer şuanda imkansız olmalı.Çünkü 2 sezonluk daha kontratı var bildiğim kadarıyla.Bu yüzden de NBA lockout sürecinde henüz izin vermediğinden olacağını hiç sanmıyorum.Olsa bile mantıksız bir transfer daha.Oyunculara ödeme yapacak paraları yok belki 1-2 ay için gelecek oyuncuya yine tüm bütçelerini verecekler.Çok aptalca.Ama gelmesini de isterim sonuçta Deron Williams'ı Türkiye'de izlemek güzel olurdu.işte mantıklı bir bakış açısı .en baba 2-3 ay oynayacak , lokavt kalkınca dönecek.bir yapı oluşturulmadan bir oyuncuya dünyanın yatırımını yapacak besiktas .bütün üst düzey euroleague takımları , bir yapı oturtmaya çalışan veya bir yapısı olan takımlar bu tarz transferlerden uzak dururlar .ne diyelim basketbol adına müthiş , başarı ve yapılanma adına saçma oğlu saçma bir transfer . 2 aylık transfer .
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlasmasına vardınba kariyerinde şu ana kadar attığı sayı 6.691 dir... vöheyy :D15.202.590$ geçen yıl aldığı ücret :eek: :asd:
 
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlasmasına vardıYine de her açıdan mükemmel transfer. Onu Türkiye'de izlemek mükemmel olacak. İnşallah Türk Telekom veya Hacettepe Beşiktaş maçları ligin ilk haftalarında olur :eek:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt