Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlasmasına vardı

sadece reklam amaçlı kendi egolarını şişrmek bakın dünya bizi konşyor biz büyk takımız demek için yapılması olası transfer. adam iyi görmek izleek güzel olur biz almadıkça daha tatlı olur . lokavtın ne zaman bitcegi belli degil bu adamların gelirleri üst düzeyde ve nbaden gelincede burayı dagıtcak diye bir durum yok . adam buraya ayak uydurana kadar zaten abdye geri döner ya şöyle ya böyle . çok degil geçen dünya şampiyonası burdaydı ve performansı belliydi.. ve beşiktaşın kendi oyuncularına para ödemyip yazın ortasında 3 antrman yaptırrken böyle bir transfer ... komik .. büyügüz diye geçinirler sonra ..

Ben karsiyim bu NBA transferlerine. 2 yilligina filan gelseydi büyük transfer derdim. 2-3 ay antreman yapacak iste, bi kac macta oynayacak, kendini hazir tutacak ama kafasi NBA´de olacak hep. Besiktas´a reklamdan baska birsey katacagini düsünmüyorum. Aynisi digerleri icin de gecerli. Zaza haric. Zaza dönerse 2-3 ayligina dönmez aliba. Öyle biliyordum

sadece reklam amaçlı kendi egolarını şişrmek bakın dünya bizi konşyor biz büyk takımız demek için yapılması olası transfer. adam iyi görmek izleek güzel olur biz almadıkça daha tatlı olur . lokavtın ne zaman bitcegi belli degil bu adamların gelirleri üst düzeyde ve nbaden gelincede burayı dagıtcak diye bir durum yok . adam buraya ayak uydurana kadar zaten abdye geri döner ya şöyle ya böyle . çok degil geçen dünya şampiyonası burdaydı ve performansı belliydi.. ve beşiktaşın kendi oyuncularına para ödemyip yazın ortasında 3 antrman yaptırrken böyle bir transfer ... komik .. büyügüz diye geçinirler sonra ..

Nasıldı performansı renkdaş? Belli ki göremediğim birşeyi görmüşsün.

Bu transferlerin maliyetini DEMİRÖREN karşılıyormuş.

Ben karsiyim bu NBA transferlerine. 2 yilligina filan gelseydi büyük transfer derdim. 2-3 ay antreman yapacak iste, bi kac macta oynayacak, kendini hazir tutacak ama kafasi NBA´de olacak hep. Besiktas´a reklamdan baska birsey katacagini düsünmüyorum. Aynisi digerleri icin de gecerli. Zaza haric. Zaza dönerse 2-3 ayligina dönmez aliba. Öyle biliyordum

Dediğinde çok haklısın. Zaza' yı aldılar zaten.

Biz de Ömer Aşık'ı falan alalım bari en azından.

getirebiliyosan sende getir kardeşim bu tip oyuncuları sürekli olarak takıma kazandırmak imkansıza yakındır ancak çamur atıyosun 1 yıllığına dahi olsa gecenin köründe kalkıp tv den izlediğin adamı bilet alarak akatlarda dünya gözüyle izleyebilirsin bu yönden bak hayata..

getirebiliyosan sende getir kardeşim bu tip oyuncuları sürekli olarak takıma kazandırmak imkansıza yakındır ancak çamur atıyosun 1 yıllığına dahi olsa gecenin köründe kalkıp tv den izlediğin adamı bilet alarak akatlarda dünya gözüyle izleyebilirsin bu yönden bak hayata..

camur atan kim arkadaşım ? oyuncuya laf söyleyen mi var ? yanlış politika deniliyor sadece

Baya iyi bir oyuncu aldı Beşiktaş fakat Iverson gibi olmaz umarım.Lokavt kararından dolayı geldi zaten.

Nasıldı performansı renkdaş? Belli ki göremediğim birşeyi görmüşsün.

Bu transferlerin maliyetini DEMİRÖREN karşılıyormuş.

pardon renktaş son olimpiyatlarla karıştırdım .

o kesin bir bilgi degil ama bazı yerlerdede iş adamalarından bahsediliyor. ve derona verceklerine maaşını alamyan adamlara versinler parasını sayg duyalım .

Bizde Gasol'u alalım pota altına.Forumda T-Mac'in adı bizimle çıkınca imkansız diyen adamlar şimdi buna ne diyecekler çok merak ediyorum.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, basketbol şubesi ile ilgili taraftarları üzecek açıklamalar yaptı.Başkan Demirören, BJK TV’de yayınlanan programda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldırım Demirören, sponsor bulamamaları ve taraftarların da destek vermemesi durumunda yeni sezonda basketbol şubesi dahil amatör branşlara fazla yatırım yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Demirören'in 6 Haziran'da BJK resmi sitesindeki açıklamaları.

Dünyadaki en plansız programsız camia Beşiktaş'tır. Rezalet

Kendisini tanimiyorum, basketbolla pek ilgilenmem ama ohaaaaa..

Aylık 200 bin dolar vereceklermiş.Tamam adam D-Williams,çok büyük isim ama lokavt bitince geri dönecek.Bu paralara avrupadan çok sağlam adamlar alınır.Tamamen reklam transferi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, basketbol şubesi ile ilgili taraftarları üzecek açıklamalar yaptı.Başkan Demirören, BJK TV’de yayınlanan programda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldırım Demirören, sponsor bulamamaları ve taraftarların da destek vermemesi durumunda yeni sezonda basketbol şubesi dahil amatör branşlara fazla yatırım yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Demirören'in 6 Haziran'da BJK resmi sitesindeki açıklamaları.

Dünyadaki en plansız programsız camia Beşiktaş'tır. Rezalet

Ya sponsor buldular transferlerle birlikte açıklaycaklar yada denildiği gibi DEMİRÖREN karşılayacak.

_Murat_Celik_ Murat Celik

Daren Williams ve Kobe Bryant ile gorusmeler suruyor. BJK Yon. Kur. Uy. Seref Yalcin yurutuyor temaslari. Olursa sasirmayin. Ihtimal yuksek.

N'oluyo lan :eek:

Ergin Ataman da resmi twitter adresinden Kobe'yi işaret eden açıklamalar yapmış.

Basketbolla uzaktan yakindan alakam yok, ama Kobe Bryant'i biliyorum. Vay be :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt