Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı

Kardes nokta, virgül falan yok mu klavyende ? :) Inan anlamak zor oluyor böyle..

Varda uzun yazı yazdıgımda dikkat etmiyorum . :)

Buna anca Kadir İnanır.Maçtan önce seni transfer edeceğiz iyi oynama dendiyse ceza kaçınılmazdır diyim ben size.

Hepimiz Kadir İnanır'ız :) Serdal Adalı gözaltında da haberimiz mi yok ?

Varda uzun yazı yazdıgımda dikkat etmiyorum . :)

Hepimiz Kadir İnanır'ız :) Serdal Adalı gözaltında da haberimiz mi yok ?

Ona kalırsa İbrahim Akın da göz altında değil.Adı geçen hakemler de göz altında değil,Federasyon yetkilileri de göz altında değil.2. ve 3. dalgada neler olabileceğini kimse kestiremez ;)

Ona kalırsa İbrahim Akın da göz altında değil.Adı geçen hakemler de göz altında değil,Federasyon yetkilileri de göz altında değil.2. ve 3. dalgada neler olabileceğini kimse kestiremez ;)

Eğer Beşiktaş'tan bir yetkili , Aziz Yıldırım gibi muamele görürse hak veririm sana ;)

"Ben bir adama şike teklif edeceğim sonra da onu Beşiktaş'a alacağım öyle mi? Kulübünü satan beni de satar !." (Serdar Adalı)

Eğer Beşiktaş'tan bir yetkili , Aziz Yıldırım gibi muamele görürse hak veririm sana ;)

"Ben bir adama şike teklif edeceğim sonra da onu Beşiktaş'a alacağım öyle mi? Kulübünü satan beni de satar !." (Serdar Adalı)

Emenike transferi için:Herşey bi anda gelişti emenikeye giydirecek forma bile bulamadık (Şekip Mosturoğlu)

şike ile bağdaştarıdığın takım ismini yazarken biraz düşün istersen birazda gündemi takip et öyle yazmaya karar ver ibrahim akın dedğin adama hala emniyetten talep dahi gelmemiş demirörende ifade verecekti sözde hani nerde basından bi kaç haddini bilmezin haberlerine inanıp burda şike illetinin yüzünden kaç kez şerefli 2. lik yaşamış takıma bu kadar basit yargı yapmayın..

Büyük transfer ama playoff döneminde oynamayacağı için Beşiktaş yine yarı finale bile gelemez

şike ile bağdaştarıdığın takım ismini yazarken biraz düşün istersen birazda gündemi takip et öyle yazmaya karar ver ibrahim akın dedğin adama hala emniyetten talep dahi gelmemiş demirörende ifade verecekti sözde hani nerde basından bi kaç haddini bilmezin haberlerine inanıp burda şike illetinin yüzünden kaç kez şerefli 2. lik yaşamış takıma bu kadar basit yargı yapmayın..

Mesela?

şov için çok iyi transfer beşiktaşta yerlilerde gec kaldığı için böyle transferler yapmaları onlar için çok iyi adım böylelikle stada taraftar çekicekler

NBA'in en iyi iki oyun kurucusundan biri olan Deron Williams, Amerikan basınına Beşiktaş'a transfer olacağını açıkladı. Williams, eşi ve dört çocuğunu da İstanbul'a getireceğini belirtirken, Beşiktaş'ın kendisi için ABD'de bir basın toplantısı düzenleneceğini söyledi.

NBA'in en iyi iki oyun kurucusundan biri olan Deron Williams, Amerikan basınına Beşiktaş'a transfer olacağını açıkladı.

NBA’deki lokavt süresince siyah-beyazlı kulüpte oynayacağını söyleyen 27 yaşındaki süper yıldız, kararını vermeden önce eski takım arkadaşları Mehmet Okur ve Dee Brown ile konuştuğunu söyledi. Eşini ve dört çocuğunu da İstanbul'a getireceğini vurgulayan Deron Williams, imza töreninin gelecek hafta ABD'de yapılacağını ifade etti.

Türkiye'ye para için gelmediğinin altını çizen Deron Williams lokavt süresince oturmak istemediğini ve bu yüzden Beşiktaş'a geldiğini söyledi.

Williams, "NBA yönetimi bizim oturmamızı istiyor. Bizi salonlara sokmuyorlar, antrenman yapmamızı istemiyorlar. Biz de oyuncular olarak kendimize başka bir yol çizmeliyiz. Onların dayattığını yapmak zorunda değilim. Organize idmanlar yapacak ve ciddi rekabetçi maçlara çıkacağım. Böylelikle lokavt biterse lige hazır bir şekilde gireceğim." dedi.

ABD Milli Takımı'nın da formasını giyen oyun kurucu İstanbul'da yaşayacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Williams, Beşiktaş'ın kendisine şehirde kaldığı süre boyunca ev, araba ve özel güvenlik sağlayacağını belirtti.

Deron Williams, transfer haberi sonrasında birçok farklı NBA yıldızının kendisinden görüş aldığını ifade ederken; NBA'den Avrupa'ya göçün devam edeceğini söyledi.

Williams, Beşiktaş'ın ilgilendiği bir diğer yıldız Kobe Bryant içinse, "Kobe'yi Çin'de çok seviyorlar. Onun Türkiye'den önce Çin'e gideceğini düşünüyorum" dedi.

Haber Kaynağı: Ntvspor

acaba Fiba onay onay verecek mi ?

onay verirse 2 ay sonra lokavt kalkarsa ne olacak ?

polemiğe girmek istemiyorum dostum senin bildiklerini ben unuttum diycem sadece..

oo-yea-man-sana-puanim-9-kanka-kopacaksiniz3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt