Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

Terim'in Adana'da cok forsu yokmus demekki. Romanyaya gidecegine su Adanaliyi kapsaydi. Kaldik yine Servet, Zan, Balta uclusune.

Beşiktaş'a gittiğini zannetmiyorum, 6 Haziran'da kadromuza katacağız muhtemelen.

Hadi hemen Hoca ya saldırın transferi cebinden o yapıyor.

Arkadaşlar katılır mısınız bilmem ama Ersan ile alakası da yok bu durumun. Biz kaç senedir kalitesiz Türk oyuncular yüzünden bu hallere düştük. Bu sene yine en iyilerini Bjk ve Fener aldı. Biz en iyi transferi yaptık Selçuk ile doğrudur. Ama onunla Adnan Polat anlaşmıştı. Yeni yönetim çok geç kaldı Türk oyuncular konusunda malesef.

Selçuk İnan'ı Adnan Polat'ın anlaşıp getirdiği koca bir yalandır. Adnan Polat kendini gider ayak şirin göstermek için mi demiş bunu? Adnan Polat başta olsaydı, Selçuk Fenerbahçe'deydi kimse kandırmasın kendini.

Sonuc olarak ersanıda kacırırsak butun kadro planlaması değişir.Cok buyuk bir başarısızlık bu.Alternatifi yok bu adamın.Takımımızda 1 tane gercekten guven veren stoper varmı? zaten servetle zan var sadece.

Besiktas'li olarak ne inaniyimmi bilmiyorum. Demiroren yarin saat 20.00de bjk tv'de aciklama yapacakti transferlerle ilgili. Belki bunu onceden boyle planlamis olabilir, ama NTV'nin yanlis anonsu'da olabilir.

Ersan Sporx'e yaptigi aciklamada lafindan dondu. Benim icin o saatten sonra bittiydi. Sidnei-Egemen ikilisi bu ligi getirir. Gelirse guzel, gelmesse eyvallah, Galatasaray'a hayirli olsun.

Beşiktaş, Ersan Gülüm Transferi için Adanaspor ile her konuda anaştı.

Beşiktaş Yönetimi, Adanaspor başkanı Bayram Akgül ile Ersan Adem Gülüm'ün bonservisi için 4 Milyon Euro'ya el sıkıştı.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

Şimdi inanabilirim

ertem şener bjk kakayla maicon u alacak diyen adam değilmi geçiniz ersan gitti artık

Haber dogrumu bilmiyorum.Sorun benim icin Ersan degil ,gercekten alamayacaksan bu kadar ilgilendigini belli etmeyecektin ,demecler falan.Simdi alamadiysak isin piskolojik kismi var.Yoksa Ersan olur veya olmaz o kadar onemli degildi.

Mete dürümDüren'in resmi sitedi yaptigi "Bayram Akgül sözünde dursun", bir baska deyisle "adam olsun" açiklamasiyla bu transferin bittigini anlamaliydik. Gölge etmeye gerek yok, çok iyi transfer ve bonservis bedeli de asiri degil.

Adana Başkanı açıklama yaptı Ersan BJK de hayırlı olsun ne diyelim...

Selçuk İnan'ı Adnan Polat'ın anlaşıp getirdiği koca bir yalandır. Adnan Polat kendini gider ayak şirin göstermek için mi demiş bunu? Adnan Polat başta olsaydı, Selçuk Fenerbahçe'deydi kimse kandırmasın kendini.

Sezon ortasında Selçuk ile anlaşan Adnan Polat'tır.

Üst Alt