Beşiktaş-Galatasaray Maçı İçin Biletler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş-Galatasaray Maçı İçin Biletler

Merhaba Renktaslar,

Haftaya fransadan Turkiye'ye gelcem 2 yabanci arkadasla. maça gitmek istiyoruz, anladigim kadariyla passolig gerek her birimiz için ama bilet bulabilcezmi ? ne zaman satista olur vs

yardimci olabilcek renktaslarim sizlere sesleniyorum lutfen bizim arkadaslar çok merakli derbi izlemeye

Iyi aksamlar, saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizim sahada olsa yardımcı olurduk sana ama düşman topraklarında bilet bulabilir misin bilmiyorum. BJK'li ve karaborsa işi yapan veya yapanları bilen bir tanıdığın varsa ulaş. Kale arkasında ve uzaydan 600-700 tlye izlemeyi göze alabiliyorsan bulursun.

Sagol renktas cevabin için sanirim bizim derbi planimiz yatacak, arkadaslar hep videolarda izliyordu atmosferi ve nasip bu haftayaymis ondan dolayi vodafone arenaya gidebiliriz sadece

belki baska renktaslarim yardimci olabilir?

Sagol renktas cevabin için sanirim bizim derbi planimiz yatacak, arkadaslar hep videolarda izliyordu atmosferi ve nasip bu haftayaymis ondan dolayi vodafone arenaya gidebiliriz sadece

belki baska renktaslarim yardimci olabilir?
Deplasman tribünü olacak, Ultraslan'dan birilerine ulaş. Belki onlar normal fiyatın üzerinde verirler sana.

yada bir alternatif suna bilirmisiniz renktaslar, takilabilecegimiz bir mekan atmosfere girelim biraz, taraftarlarimizla beraber

Paraya bakar. Ne kadar çok para o kadar rahat bilet. Parayı bastıktan sonra pek fazla uğraşmaya gerek yok. 1 saat içinde bulursun en fazla.

Merhaba Renktaslar,

Haftaya fransadan Turkiye'ye gelcem 2 yabanci arkadasla. maça gitmek istiyoruz, anladigim kadariyla passolig gerek her birimiz için ama bilet bulabilcezmi ? ne zaman satista olur vs

yardimci olabilcek renktaslarim sizlere sesleniyorum lutfen bizim arkadaslar çok merakli derbi izlemeye

Iyi aksamlar, saygilar
Biletleri UA dağıtıyor yani kara borsa harici alamazsın ama istiyosan satayım sana 250ye ?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

:D iyi guldurdunuz beni renktaslar, para konusuna gelirsek en fazla 80€ yani 400 tl kisi basi verebilme imkanimiz var

renktaslarima guveniyorum bu konuda yardimci olabilecek varsa, gostersin kendini :)

besiktaslilara guvenemiyorum

Baska ihtimal : nerede atmosferi yasayabiliriz ?? nevizade ?

Üst Alt