Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik !

Cevap: Yazıklar Olsun Sana Beşiktaş!!

Zaten diğer ligler akıl edemedi dimi play off sistemini. Bizim zeki ? federasyon akıl etti.

M.A.A. lar futbolu bitirmek için ne gerekiyorsa yaptı. Tamam FBli olabilir lafım yok ama karar alırken o formayı çıkarmasını bilecek. O Demirörene bizde aynı şeyi soruyoruz. Niye bu çıkışlar ? Şüphen mi var arkadasından ve hocandan ? (Bu arada Demiröreni sevmesekte o böyle şeyler yapmaz, işin şakası zaten beceremezde :) ) Kaldıki Ben başkanımdan şunu beklerim . Çık vur yumrugunu masaya. Deki şikeye bulaşan kim varsa benim ekibimde dahil o takımı düşürün. Herseye rağmen TFFye sert çıkısını beklerdim. Bu da ismini altın harflerle yazdırırdı. Bir Seba gibi Bir Canaydın gibi. Ama o bu yolu seçti. Birazda ön planda kalmak istiyor gibime geldi. Yönlendiriciliğe soyunuyor. Ama önde kendi kulubünü doğru dürüst yönetsin !

Sike konusunda yol haritasi tartisilabilir, cünkü ikinci baskan ve td icerdi (Normal olarak tirsabilir ve dikkatli olabilir). Ama PlayOFF cizgisi ve MAA ikinci adami olmasi bence tartisilamaz. Büyük futbol ülkelerinde böyle bir sacma sistem olamaz. Bizde birgün büyük bir futbol ülkesi olmaz istiyorsak o zaman yolumuz yanlis . Apar topar liglerin baslamasindan 2 hafta önce verilmis karar desteklenemez. Fenerbahce sikenin icinde olmasa, zaten ilk karsi cikan takim olurdu, ama dötlerini kurtarmak icin herseyi yapar onlar.

Besiktasli taraftarlarindan playoff kararlari yüzünden o yüzden tepki beklerdim/bekliyorum. Futbolu izeleyen taraftar, banane diger kulüberin kazanacagi paralar? Digitürk aglamaya baslayacaksa biraksin o zaman .

Sesimiz çıkıyor kardeşim inan. Forumlarda herkes kaynıyor. Demirören TFFye her destek veren acıklama yaptıgında neredyse aglayan arkadaslarımı biliyorum. Hepimiz şikayetçiyiz. Ama dediğim gibi protestodan öteye gidemzki. Ayrıca çarşının o yaptığı acıklamadan sonra ciddi tepki geldi gruba. gereksiz ve erken diye. forumlarda carsı ciddi olarak suclandı. O yüzden taraftar çekildi yönetimi izliyor. Ama forumlarda da tepkisini dile getiriyor. Yönetim dua etsin ki bu işe kalkışmamış olsunlar. Demiröreni biz çoktan o kareye aldık kardeşim. Bizim tek derdimiz taraftar olarak duruşumuzla Beşiktaşımızn adı bu işe karışmasın. TFF düşürmesede bu takımı biz düşürürüz gönlümüzde. Zaten Allah korusun öyle bir durumda kendi adıma futbollada işim olmaz, Herseyden soğurum
Aynen katılıyorum da dostum, neden taraftarın sesi çıkmıyor. Başkanınızın oluşturduğu imajın farkında değilmisiniz? Tarih bugünleri bir fotoğraf karesinde verirken yıldırım demirören, ilhan cavcav, aziz yıldırım ve mali aynı karede yer alacaklar.

besiktas playy offu zaten kabul ederdi, öyle yada böyle.

besiktas icin iyi bir sistem play off sistemi, cunku besiktas 10 yilda bir sampiyon olan bir takim, ama hep ilk 4 icinde olan bir takim, yani anlayacaginiz tam bjk icin bir sistem.

ts icinde aynisi gecerli aslinda, diger anadolu kuluplerde herkes evet der (bursa, kayseri, antep gibiler)

katılıyorum bugün şike olsun olmasın bjk bu sistemi kabul ederdi.

Sayfada site paylaşmak yasak olabilir. Eğer öyleyse özür dilerim. Haber1903 ve kartalbakısı sitelerinde bizlerin görüşlerini takip edebilirsiniz. Şike ve Play off konusunda. Ortak kanaat şu FByi kurtarmaktır bu ! Stadda da tepki gelecektir şüphem yok. Digitürk 7/24 FBTv gibi çalıştığı için Fbyi kurtarmakda ona düşüyor.
Sike konusunda yol haritasi tartisilabilir, cünkü ikinci baskan ve td icerdi (Normal olarak tirsabilir ve dikkatli olabilir). Ama PlayOFF cizgisi ve MAA ikinci adami olmasi bence tartisilamaz. Büyük futbol ülkelerinde böyle bir sacma sistem olamaz. Bizde birgün büyük bir futbol ülkesi olmaz istiyorsak o zaman yolumuz yanlis . Apar topar liglerin baslamasindan 2 hafta önce verilmis karar desteklenemez. Fenerbahce sikenin icinde olmasa, zaten ilk karsi cikan takim olurdu, ama dötlerini kurtarmak icin herseyi yapar onlar.

Besiktasli taraftarlarindan playoff kararlari yüzünden o yüzden tepki beklerdim/bekliyorum. Futbolu izeleyen taraftar, banane diger kulüberin kazanacagi paralar? Digitürk aglamaya baslayacaksa biraksin o zaman .

Sayfada site paylaşmak yasak olabilir. Eğer öyleyse özür dilerim. Haber1903 ve kartalbakısı sitelerinde bizlerin görüşlerini takip edebilirsiniz. Şike ve Play off konusunda. Ortak kanaat şu FByi kurtarmaktır bu ! Stadda da tepki gelecektir şüphem yok. Digitürk 7/24 FBTv gibi çalıştığı için Fbyi kurtarmakda ona düşüyor.

Üc dört Fbli yollara döküldü ve agladi diye millet sadece Fenerbahce taraftari var zanediyor.

Galatasasaraylilar olarak bile bu konuda pasif kaldik. Fenerbahce taraftari disinda aslinda herkez bu MAA ve TFFyi istifa etirmek zorunda diye düsüniyorum. Adamlar 65465 kisi sahaya indi, hemde avrupali bir rakibe karsi, ama cezasi ortada. Yarin birgün bunu Galatasaraylilar yapsa, komple sezon kapatirlar bizim sahayi. Besiktaslilara da bir 10-15 mac verirler. Bu TFF aldigi hic bir karar desteklenmemeli.

Ne demistik? Suleyman Seba ile gelen Besiktaslı durusu Suleyman Seba ile gitti. O asında Besiktaslı durusundan cok Suleyman Seba durusuydu. Karakter durusu icin Galatasarayı izlemeye devam edin.

Allah askina ne bjk durusu falan filan.yillarca GS sikeyle,saibeyle suclayan bir camiadan söz ediyoruz.kendileri ne mai oldugunu her kes gördü.önemli olanida kendileri görmüs oldu.

Yazıklar olsun demek istemiyorum. Ama Beşiktaş camiasını bir bütün olarak bu davada yanımızda görmek isterdik. Göremedik.

Bu hem kendi duruşlarına aykırı hem de bizler açısından hayal kırıklığı.

Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz arkadaşlar... yok şikeyi kabul etmiştir bilmem ne ... Kaç kere diyeceğiz kim suçluysa cezasını çeksin diye.. Ne yapalım demiröreni dağa mı kaldıralım TFF'yi destekledi diye... Biz adamın BJK yi yönetmesinden memnun değiliz ki zaten.. Gir bak forumlara Tüm Beşiktaşlıların ortak düşüncesi "Futbolun içine ettiniz, Allah bildiği gibi yapsındır." Demirörenin TFF'nin adamı gibi durmasını bizde sindiremiyoruz. Bu sistem FByi kurtarmaktan başka birşey değildir. Ama bir iki yanlış adam çıktı diye Koskoca camiaya dil uzatmak olmaz. Siz nasılki forumlarda sesinizi duyuruyorsunuz BJK taraftarıda aynı şeyi yapıyor daha ne yapsın Demiröreni dağa mı kaldıralım. Yazıklar olsun M.A.A. larada ekibini de ... Allah aşkına biraz sağduyu
o zaman yap bi protesto hazırla bi pankart da görelim? trabzonun şampiyonluğu hayırlı olsun diye intro yapmıştı çarşı bi ara.sonra adı bulaşınca sessizliğe büründünüz? bu mu haysiyet namus takipçiliği? 2005 2006 ya dair söylenti çıktı yapmışsak düşürün dedi burda herkes..ne yazık ki hepiniz omurgasızsınız...keşke adam gibi rakiplerimiz olsaydı ona yanıyorum ben....

Tepki göstermesi için anasayfalarını çarşafla örtmeleri mi gerekli ? Forumlarında büyük bir tepki var zaten Demirören'e.Gerek satılan hisseler,gerekse bu karar.

Çarşı veya genel taraftar yeri gelince gösteriyor kendisini.Stadta pankart açarak,kazma kürekle bahçelerine girerek vesaire.

Serdar Adalı ve Tayfur Havutçu hapiste olmasa eminim bizden çok Beşiktaş tepki verirdi bu yaşananlara.Bir yerde elleri mahkum adamların.Demirören şimdi mecburen kombine alın demiyorda,decoder alın diyor :)

decoder olayında carsı'dan ses cıkmaması enteresan geldi bana da... eğer demiroren'i bu konuda destekliyorlarsa harbi yazıklar olsun.

benim bildigim Besiktas bu degil ,biraz daha bekleyelim derim bence bir tepki gelecektir mutlaka.

tüpçü bide utanmadan decoder alın diyor ya bu ne yüzsüzlük kardeşim o lafı derken yüzünüz kızarmıyor mu sizin ne biçim insanlarsınız siz ya hem futbolun içine ediyorsunuz hemde decoder alın diyorsunuz birde utanmadan Yıldırım demirören gibi acemi yöneticiler aziz yıldırım gibi mafya kılıklı embesil adamlar yüzünden türk futbolu gram ilerlemiyor..

Tepki göstermesi için anasayfalarını çarşafla örtmeleri mi gerekli ? Forumlarında büyük bir tepki var zaten Demirören'e.Gerek satılan hisseler,gerekse bu karar.

Çarşı veya genel taraftar yeri gelince gösteriyor kendisini.Stadta pankart açarak,kazma kürekle bahçelerine girerek vesaire.

Evet aynen öyle yapmalı. Siteyi açınca kocaman tepki görünmeli.

Tepkisini anlamak için foruma mı girmek gerekiyor. İndexin amacı budur zaten, bu tarz tepkileri vermek.

Biz neden indeximize koyuyoruz, onu bir düşün?

Üst Alt