Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik !

Cevap: Yazıklar Olsun Sana Beşiktaş!!

Tüpçüye bak, Aziz'in baş düşmanı tüpçü Azizgille aynı gemiye binip ne olur dekoder alın diyor.

Tüpçüye şöyle bir önerim var aylık 1 tüp alana veya aylık arabasına 60 TL lik Milangaz doldurana 1 aylık Lig TV hediye etsin.

Besiktaslilik durusu diye birsey var arkadaslar. Takim adam degil ama Taraftarlari adam gibi adam. Besiktasi ayri taraftarini ayri tutarim.

Carsi herzaman rakibimdi ama durusuyla saygi duydugum tek rakibimdi... ama anladim ki Carsi herseye karsi ama Sike ve Paraya gebe... Yaziklar olsun sana carsi

şu soruşturmanın en sevindiğim yanlarından biridir beşiktaşa sürülen leke ...artık zalad bik bik diyemeyecekler ,biz temiziz şerefli 2.yiz ayakları yok olacak .

tffnın fenerbahceyi men etmesiyle beşiktaşın suçsuzluğu kanıtlandı gibi onlarda men edilmezse 1-2 güne kadar. Beşiktaş taraftarları bu güne kadar iyi bır duruş sergiledi fakat takım tam bir tff yalakası oldu..

Arkadaşım önce saygılı olmasını bil. Edebimle cevap veriyorsam sende öyle yap. Hakaret etme. Omurgasız değilim en az senin kadarda adamım... Bizde sizin dediğinizi diyoruz Şike varsa benim takımımda düşsün diyoruz. Daha ne diyelim ne istiyorsun ? Sen diyorsunki şike yapanlar düşsün , bende diyorum , o zaman ? Protesto yapacakmısım pankart yapacakmısım... Biz ne yapıyoruz ! Ama taraftar içeridekilerin suçsuz olduğuna inanıyor. Ama yok kanıt çıkarsa zaten yer yerinden oynar...
o zaman yap bi protesto hazırla bi pankart da görelim? trabzonun şampiyonluğu hayırlı olsun diye intro yapmıştı çarşı bi ara.sonra adı bulaşınca sessizliğe büründünüz? bu mu haysiyet namus takipçiliği? 2005 2006 ya dair söylenti çıktı yapmışsak düşürün dedi burda herkes..ne yazık ki hepiniz omurgasızsınız...keşke adam gibi rakiplerimiz olsaydı ona yanıyorum ben....

Valla ben Beşiktaşlı olarak ben de yazıklar olsun diyorum yönetimin (başkanın) son zamanlardaki duruşuna. Ancak Beşiktaş'ın bu işlerin içine çekilmesinin biraz zoraki yapıldığı ya da Galatasaray'ın neredeyse hiç adının geçmemesinin biraz şans eseri olduğunu da kabul etmek lazım. Bugün bu iki kulübün durumlarını değiştirsek başkanlarının tutumlarının da değişmeyeceğini sanırım hiç birimiz garanti edemeyiz. Kaldı ki neredeyse tapılan Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu'ya taraftarın demediği kalmadı bu işlere adları karıştırılınca. Sonradan altı boş iddialarla (büyük oranda Fenerbahçelilerin tepkilerini bir nebze azaltmak için) içerde tutuldukları anlaşıldığında taraftar arkalarında durmaya başladı. O da elbette manevi olarak, sokaklarda terör sestirip maçları sabote ederek değil.

Üçkağıtçı bir menejer ve cahil iki futbolcu (ki adı geçen oyuncular kök söktürdüler bize maçlarda) ile yapılan normal bir transfer görüşmesi yüzünden Fenerbahçenin sayısız vukuatı ile bizi aynı kefeye koydular, bütün takımın kimyasıyla oynadılar bu yüzden transfer bile yapamaz olduk, İ.B.B. başkanının çıkıp net bir şey söylememesi de ekmeklerine yağ sürdü. Gördük ki bu kadarcık şeyden bile takımın en önemli 2 ismini aylarca içeri atabiliyorlar. Bu kadar adaletsiz ve ipinizin çekilmeye hazır olduğu bir ortamda hanginiz takımınızı yakardınız ortamı daha fazla gererek?

Azizeyle Mahmut Özgener telefonda başkanınıza tüpkafa diye hitap ediyor. Başkanınıza tepki göstermediniz bari buna tepki gösterseydiniz be kardeşim...

Evet aynen öyle yapmalı. Siteyi açınca kocaman tepki görünmeli.

Tepkisini anlamak için foruma mı girmek gerekiyor. İndexin amacı budur zaten, bu tarz tepkileri vermek.

Biz neden indeximize koyuyoruz, onu bir düşün?

Trabzonspor'un şampiyonluk kutlaması ve Aklanında gelin yazıları erken geldi diye tonla laf yedi oradaki adamlar.Her açıklamarı doğru ve yerinde olsada sonuçta aldıkları tepki çok ağır.Şimdi biz 2.günde bir açıklama gelmedi diye adamları soysuz,şerefsiz mi yapacağız ?

Forzaya giren,taraftarın Demirören'e,TFF'ye saldırdığını görebilir.Ortada bir tepki var,sadece birlik olunabilmiş değil.Önceki yorumumda yazmıştım sonradan sildim.Tekrar yazayım.Bu ortamda en temiz durumda olan kulüp olarak eleştirileri biraz daha yerinde yapsak,şu durumdan sadece tepkimizi koyarak çıksak,düşman edinmesek çok güzel olacak.

Birakin allah askina..

Kusura bakmayin acaip iki yuzlusunuz.

Burada sirf Fenerin gazini almak icin bizi iceri aldiklarini, hatta o gazi alamayinca isin ucunu GS ye kadar cekmeye calistiklarini bilmenize ragmen bir aydir fazla suredir bize sikeci dediniz bank asyaya dediniz demediginizi birakmadiniz.

Tayfur ne yapmis? Transfer konusmasi yapmak suc mu? Sikemi yapin demis?

Serdal Adali at mi hediye etmis? Transfer olursan hediye ederim demis. Adamlar cikmislar macta takir takir oynayip golde atmislar.

Simdi adamlar atmislar iceri bizimkileri istedikleri gibi santaj yapiyorlar, gerekirse kanitda yaratirlar, suclusunda derler, daha evvel farkli davalarda dedikleri gibi. Karsi cikanlari surerler yurdun dort kosesine. Bir bakin bu karari alan agir ceza mahkemelerinde dediklerini yapmayan uyeler ne olmus?

Bunlari bilmenize ragmen hala yaziklar olsun vs diye baslik atiyorsunuz.

Yok bilmiyorsaniz gidin biraz arastirma yapin.

Ne yapacakti Demiroren? Ters gidip birde sucsuz yere sikeci damgasi mi yiyecektik?

Bu GS nin basina gelecek var. Benden soylemesi.

Birakin allah askina..

Kusura bakmayin acaip iki yuzlusunuz.

Burada sirf Fenerin gazini almak icin bizi iceri aldiklarini, hatta o gazi alamayinca isin ucunu GS ye kadar cekmeye calistiklarini bilmenize ragmen bir aydir fazla suredir bize sikeci dediniz bank asyaya dediniz demediginizi birakmadiniz.

Tayfur ne yapmis? Transfer konusmasi yapmak suc mu? Sikemi yapin demis?

Serdal Adali at mi hediye etmis? Transfer olursan hediye ederim demis. Adamlar cikmislar macta takir takir oynayip golde atmislar.

Simdi adamlar atmislar iceri bizimkileri istedikleri gibi santaj yapiyorlar, gerekirse kanitda yaratirlar, suclusunda derler, daha evvel farkli davalarda dedikleri gibi. Karsi cikanlari surerler yurdun dort kosesine. Bir bakin bu karari alan agir ceza mahkemelerinde dediklerini yapmayan uyeler ne olmus?

Bunlari bilmenize ragmen hala yaziklar olsun vs diye baslik atiyorsunuz.

Yok bilmiyorsaniz gidin biraz arastirma yapin.

Ne yapacakti Demiroren? Ters gidip birde sucsuz yere sikeci damgasi mi yiyecektik?

Bu GS nin basina gelecek var. Benden soylemesi.

üstad kusura bakma acayip g.t yalıyonuz

size burda kendinizi savunun diyen kadar niye fenerasyonun fener için aldığı karara bir bildiri yayınlamıyonuz diyen var.

Burda sadece 2 takım federasyonun geçistirmeye çalışmasına karşı çıktı resmi olarak biri Biz , diğeri Trabzon.

Hani nerde sizden bir açıklama?

Demirören play-off u savunacağına başımıza gelecek olanlara dikat edin diye resmi siteden açıklama yaptıda bizmi görmedik?

Kabul edin birader.Her zaman sadece stadda asarım keserim havası yaratıyonuz.Gerçek hayata gelince osu.ak gibi renkssizsiniz.Kimseyi karşınıza almaya güç yetmiyo.Nerde besteler derleyen çarşı federasyonun Feneri koruyan kararından sonra?

Kaç tane BJK forumu düzenli olarak UEFA'ya email attı federasyon başkanının tarafsız olmadığını belirten??????

Geçiniz efendim.Sadece işinize gelen kısmı algılıyonuz.İlk sayfada adam demiş şikecilere karşı bir bildiri bi açıklama yok çarşıdan diye.Kimse size dememiş ki takımınza karşı gidin yürüyüş yapın.Uefadan bile ceza yiyen bir takıma karşı en azından bu karardan önce bir açıklama yapılması lazımdı herhangi bir düzeyde BJK yönetiminden veya Çarşı taraftar grubundan.

Siz buraya gelmiş hala beygir muhabbeti yapıyosunuzu TJK ile ilgili.

Sizde biliyorsunuz burda size iletilen mesajı ama el altında bir iş birliğiniz mi var anlamıyorum.

Alsalardi Sadri Sener i iceri boyle karsi cikacaklarinimi saniyorsunuz?

Sadece 2 takim karsi cikti diyorsun hadi TS lileri almadilarda gaza geliyorlar, size ne oluyor ki?

Kucuk hesaplar pesindesiniz. Etrafta rakip kalmasin rahat rahat at oynatin. Baska hicbir hesabiniz yok.

Buraya akli basinda tek GS li yazmis.

Bu islere karismayan, masum gorunen tek klubuz, susunda dusman edinmeyelim.

GS cok mu masum "du"?

Sizin icin artik cok gec, bu yaptiklarinizi hicbir takim unutmayacak.

bjkliler konuşmasın. Daha düne kadar TFF doğru karar aldı haklıdır diyenler ne konuşuyor anlamadım. Ayrıca BJK ilerde fbden daha beter olabilir. fb sadece 1 yıl yok ama bjk Avrupada oynadığı için ceza alırsa 5-8 yıl arası alabilir bugün MALİaydınlar açıkladı bunu.

İyide, sizinde başkanınızı almadılar ki içeri.Yönetici ve teknik adam gitti.

Bak eskişehirspor'a.Ne dedi adamlar , kuşku bile varsa anında keseriz ilişkimizi diye.Kendilerinden de içeri alınan kişiler teknik direktör vb. .Siz hala daha playoff - at - fener üçgeninde geziyonuz.

Sessiz kaldınız dikkat çekilmesin diye ama elin oğlu geldi bozdu sessizliği.Şimdi yarın birgün aynısı size olursa ne diyecen?Taraftar grubunuzdan görmek istediğimiz sadece bir açıklamaydı.Onlar BJK bu işler içinde olmaz diyolar.Ya tamam ben de demiyorum BJK olur olmaz.Çokta skimde değil.Ama kalkıpta bariz şike yapanları koruyan bir tertibin %100 arkasındayız deyince insan ister istemez "acaba BJK'demi?" demekten kendini alamıyor.

Sanırım TS'nin kaybedeceği pek bişey yoktu size ve FB'ye oranla.Tıpkı Eskişehir gibi.Bu adamlarda federasyon kararının arkasındayız diyor olabilirler ama pislik yapmış olması muhtemel insanları savunmuyorlar.Anında takımdan ilişkisini kesiyorlar.Muhtemelen TS'den de ynı şeyi görürdük.Ama hiç sanmıyorum herhangi bir koşulada Feneri savunacaklarını .Klüpleri kapansa yine bunu yapmayacaklarını ligin son haftalarında gösterdiler açıklamalarıyla zaten.

Başkanınız kupayı iade ettiğinde dedim helal len.Gerçi başkana kızamıyorum adam yaptı yapacağını.Belki tribünlerdeki beleşçiler biraz seslerini bizim yükselttiğimiz gibi yükseltebilseydi o da bundan cesaret alığ birşeyler diyebilirdi.Ama görünen o ki BJK taraftarı genel olarak FB ile aynı çizgide bu konumda.

Ha şunu söyleyeyim.Siz sesinizi çıkarmadıkça Fenere vurulacak şamar sayısını azaltmak için daha çok okkalı tokat yersiniz.Ne de olsa kabulleniyorsunuz.

İyide, sizinde başkanınızı almadılar ki içeri.Yönetici ve teknik adam gitti.

Bak eskişehirspor'a.Ne dedi adamlar , kuşku bile varsa anında keseriz ilişkimizi diye.Kendilerinden de içeri alınan kişiler teknik direktör vb. .Siz hala daha playoff - at - fener üçgeninde geziyonuz.

Sessiz kaldınız dikkat çekilmesin diye ama elin oğlu geldi bozdu sessizliği.Şimdi yarın birgün aynısı size olursa ne diyecen?Taraftar grubunuzdan görmek istediğimiz sadece bir açıklamaydı.Onlar BJK bu işler içinde olmaz diyolar.Ya tamam ben de demiyorum BJK olur olmaz.Çokta skimde değil.Ama kalkıpta bariz şike yapanları koruyan bir tertibin %100 arkasındayız deyince insan ister istemez "acaba BJK'demi?" demekten kendini alamıyor.

Sanırım TS'nin kaybedeceği pek bişey yoktu size ve FB'ye oranla.Tıpkı Eskişehir gibi.Bu adamlarda federasyon kararının arkasındayız diyor olabilirler ama pislik yapmış olması muhtemel insanları savunmuyorlar.Anında takımdan ilişkisini kesiyorlar.Muhtemelen TS'den de ynı şeyi görürdük.Ama hiç sanmıyorum herhangi bir koşulada Feneri savunacaklarını .Klüpleri kapansa yine bunu yapmayacaklarını ligin son haftalarında gösterdiler açıklamalarıyla zaten.

Başkanınız kupayı iade ettiğinde dedim helal len.Gerçi başkana kızamıyorum adam yaptı yapacağını.Belki tribünlerdeki beleşçiler biraz seslerini bizim yükselttiğimiz gibi yükseltebilseydi o da bundan cesaret alığ birşeyler diyebilirdi.Ama görünen o ki BJK taraftarı genel olarak FB ile aynı çizgide bu konumda.

Ha şunu söyleyeyim.Siz sesinizi çıkarmadıkça Fenere vurulacak şamar sayısını azaltmak için daha çok okkalı tokat yersiniz.Ne de olsa kabulleniyorsunuz.

Ustad bazen sessiz kalmakta,iyi bi cevaptir.Aylar oncesinden carsi Tsnin sampiyonlugunu kutladiginda, bu forumda dalga gecenleri de okumustuk,su son 5 yilda nerden baksan bu Fb ile ugrasan tek bi taraf vardi sizler su olaylar henuz cereyan ederken Fb ile sarmas dolas kardes kardes yururken carsi sizlere herhangi bi sorumluluk yuklemeden gorevini yapiyordu .Eger sizler taraftar olarak dogruyu yaptiginiza inaniyorsaniz ,digerleri yapmiyorsada ne gam degilmi?

Dogru 1 tanedir cunku,ama yillarca dogruyu savunan herhangi bi kitle bugun sizce dogru oldugu sanilan bi aksiyona girmedi diye suclanirsa bence burda biraz durup dusunmek gerekir, saygilar.

bjkliler konuşmasın. Daha düne kadar TFF doğru karar aldı haklıdır diyenler ne konuşuyor anlamadım. Ayrıca BJK ilerde fbden daha beter olabilir. fb sadece 1 yıl yok ama bjk Avrupada oynadığı için ceza alırsa 5-8 yıl arası alabilir bugün MALİaydınlar açıkladı bunu.

Ustad velevki soylediklerin gerceklesti 5 yil men cezasi aldi Bjk ,Bjk lilar neden konusmasin?

sayet herhangi bi suc varsa isleyen ler bi tarafta ,forma alip yillarca kar camur demeden mac izleyenler neden sussun?

misal benim gunahim nedirki susmaliyim oyle degilmi?

Tff oyle veya boyle bir aciklama yapmistir ,sen yanlis karar dersin digeride cikar derki; Tff henuz herhangi bi karar almis degilki cikalimda bu kararini elestirelim,he sen dersenki isi sulandiriyorlar dogrudur ama bu isler cocuk oyuncagi da degilki milyon taraftari olan bi takim veya takimlardan bahse konu ediliyor elbette adam SIK dokuyup eleyecekki ihale kendi uzerine kalmasin Turkiyede adet oldugu uzere.

Bak yonetici cikti ihaleyi adamin uzerine birakti ,kimdir dersen Nihat Ozdemir yapilan pisligin kimler tarafindan yapildigina bakmiyorda suclu sensin diyor ustune tehdit edip sponsorlugunu askiya aliyorlar simdi ,sizlerde genel olarak bu adamdan memnun degilsiniz ,yahu bu adam kime yaranacak gidip Demirorene dert yaniyordur bizimkiside isde millet alisveriste gorsun misali destekliyordur, isin sakasi bir yana gercekten bu isler cok zor yapanlara ALLAH kolaylik versin ne diyelim.

Alsalardi Sadri Sener i iceri boyle karsi cikacaklarinimi saniyorsunuz?

Sadece 2 takim karsi cikti diyorsun hadi TS lileri almadilarda gaza geliyorlar, size ne oluyor ki?

Kucuk hesaplar pesindesiniz. Etrafta rakip kalmasin rahat rahat at oynatin. Baska hicbir hesabiniz yok.

Buraya akli basinda tek GS li yazmis.

Bu islere karismayan, masum gorunen tek klubuz, susunda dusman edinmeyelim.

GS cok mu masum "du"?

Sizin icin artik cok gec, bu yaptiklarinizi hicbir takim unutmayacak.

Bizim yaptığımız yanlışın karşısında ezilmeden dimdik durmak ve bunu kimse unutmayacaksa varsın hiç kimse unutmasın , milleti yalamaktan iyidir ;)

bjk ye yazik oluyor, sadece bir mac yüzünden bu hale düstü ama o macin öncesinde serdar adali ve hocalari bir isler cevirmis, etik yada degil ama birseyler cevirmis.

ben ilk basta bjk nin bu olayda birsey cikmayacagini düsünüyordum ama ibrahimin itiraf etmesi, serdar ve hocalarin tutuklanmasi, birselyer olabilir diye düsünüyorum.

ama yine tekrar yaziyorum, yazik olmus 1 mac yüzünden bu olaya karismak bile yazik.

olurda suclu cikarsa bjk, en pis cezalar bjkye gelecek.

hem küme düser, hem uefadan 5 yil men cezasi gelir.

BJK ve Tayfur temizdir, Demirören değildir kanımca olay bundan ibaret. Demirören başına geleceği bildiği için kim nereye çekiyorsa oraya gitmek zorunda çünkü muhtamelen yularını kaptırdı. BJK taraftarı ise gerçekten bu duruma olan tepkilerini forumlarında belirtiyorlar. Ama nasılki biz Polata ve Sezgine karşı 1000 lerce ko açıp ondan fazla mesaj yazmamıza rağmen elimizden başka birşey gelmediyse BJK taraftarınında gelmez. Birileri düğmeye bastı ve bir operasyon başlattı muhtemeldirki bu operasyonunda kurunun yanında yaşta yandı, dahada yanacak. Şimdi Serdal Adalı suçlu Demirören suçsuz buna kimse inandıramaz beni. Ama oyun büyük oyun FB camiasını ve taraftarınıda fena kandırdılar ama UEFA son dakikada kurtardı feneri. Dikkat edin kurtardı diyorum çok daha beterinden. Galatasarayımızında boş geçileceğini sanmıyorum, şike olmaz belki ama mali açık, UEFA kriterleri gibi nedenlerle sıkıntılar yaşayabiliriz. O yüzden beklemek ve dik durmak iyidir bizim kimsenin düşmesine ihtiyacımız yok. Biz sadece herkesle eşit şartlarda mücadele etmek istiyoruz. Bu BJK,TS,FB de olsa aynı Real Barcada olsa aynı, Beytüşşebap köy hizmetleride olsa aynı.

Üst Alt