Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik !

Cevap: Yazıklar Olsun Sana Beşiktaş!!

Alsalardi Sadri Sener i iceri boyle karsi cikacaklarinimi saniyorsunuz?

Sadece 2 takim karsi cikti diyorsun hadi TS lileri almadilarda gaza geliyorlar, size ne oluyor ki?

Kucuk hesaplar pesindesiniz. Etrafta rakip kalmasin rahat rahat at oynatin. Baska hicbir hesabiniz yok.

Buraya akli basinda tek GS li yazmis.

Bu islere karismayan, masum gorunen tek klubuz, susunda dusman edinmeyelim.

GS cok mu masum "du"?

Sizin icin artik cok gec, bu yaptiklarinizi hicbir takim unutmayacak.

Şu yazıya üzüldüm. Yarım saat yazarım ama boş. Ne benim üzüntüm değişir, ne arkadaşın görüşü. :(

Birakin allah askina..

Kusura bakmayin acaip iki yuzlusunuz.

Burada sirf Fenerin gazini almak icin bizi iceri aldiklarini, hatta o gazi alamayinca isin ucunu GS ye kadar cekmeye calistiklarini bilmenize ragmen bir aydir fazla suredir bize sikeci dediniz bank asyaya dediniz demediginizi birakmadiniz.

Tayfur ne yapmis? Transfer konusmasi yapmak suc mu? Sikemi yapin demis?

Serdal Adali at mi hediye etmis? Transfer olursan hediye ederim demis. Adamlar cikmislar macta takir takir oynayip golde atmislar.

Simdi adamlar atmislar iceri bizimkileri istedikleri gibi santaj yapiyorlar, gerekirse kanitda yaratirlar, suclusunda derler, daha evvel farkli davalarda dedikleri gibi. Karsi cikanlari surerler yurdun dort kosesine. Bir bakin bu karari alan agir ceza mahkemelerinde dediklerini yapmayan uyeler ne olmus?

Bunlari bilmenize ragmen hala yaziklar olsun vs diye baslik atiyorsunuz.

Yok bilmiyorsaniz gidin biraz arastirma yapin.

Ne yapacakti Demiroren? Ters gidip birde sucsuz yere sikeci damgasi mi yiyecektik?

Bu GS nin basina gelecek var. Benden soylemesi.

-Şike yapmayıp 8. olduğumuz için biz suçluyuz evet.

-İbrahim Akın'ın itirafı var peki ona ne diyeceksin içerideki baskılarla itiraftan vazgeçtiğini sen de bilirsin herhalde.

-Bir de bizim başımıza ne gelecekmiş onu da söyleseydin.

-Unutmadan şunu da söyleyeyim federasyon her açıklamamıza karşı cevap vermekte ama sürekli bizim dediğimiz olmakta sizin o tüpçü başkanınız da batan gemiyi ilk önce fareler terkeder desin hala,ceplerini para ile doldurmak uğruna hiç bir cezai yaptırım da uygulanmıyor.

-Bu kadar cevap yeter daha fazla cevap yazma gereği duymadım maalesef.

Birakin allah askina..

Kusura bakmayin acaip iki yuzlusunuz.

Burada sirf Fenerin gazini almak icin bizi iceri aldiklarini, hatta o gazi alamayinca isin ucunu GS ye kadar cekmeye calistiklarini bilmenize ragmen bir aydir fazla suredir bize sikeci dediniz bank asyaya dediniz demediginizi birakmadiniz.

Tayfur ne yapmis? Transfer konusmasi yapmak suc mu? Sikemi yapin demis?

Serdal Adali at mi hediye etmis? Transfer olursan hediye ederim demis. Adamlar cikmislar macta takir takir oynayip golde atmislar.

Simdi adamlar atmislar iceri bizimkileri istedikleri gibi santaj yapiyorlar, gerekirse kanitda yaratirlar, suclusunda derler, daha evvel farkli davalarda dedikleri gibi. Karsi cikanlari surerler yurdun dort kosesine. Bir bakin bu karari alan agir ceza mahkemelerinde dediklerini yapmayan uyeler ne olmus?

Bunlari bilmenize ragmen hala yaziklar olsun vs diye baslik atiyorsunuz.

Yok bilmiyorsaniz gidin biraz arastirma yapin.

Ne yapacakti Demiroren? Ters gidip birde sucsuz yere sikeci damgasi mi yiyecektik?

Bu GS nin basina gelecek var. Benden soylemesi.

-Maç öncesi karşı takımdaki oyunculara transfer teklifi etmek şikedir.

-Sen ilk önce araştırma yap, sonra insanlara laf at bu konu hakkında.

-Başkanın o zaman korkak herifin teki.

-Gerçekleri söylüyoruz, dürüst davranıyoruz diye gelecekse varsın gelsin. Sizde o beşiktaşlı !! duruşunuzu yapmaya devam edin.

Gördünmüki belgeleri böyle konuşuyorsun. İbrahim Akın'ın ifadesi çok net idi "Beşiktaş bana transfer teklifinde bulundu" "Fenerbahçe şike teklifinde bulundu". Hala basının sallamalarına inanıyorsunuz.O zaman tff belgeleri fanatikten fotomaçtan istesin!

Gördünmüki belgeleri böyle konuşuyorsun ben gizli çekilmiş belgeleri konu olarak açtım.İbrahim Akın'ın ifadesi çok net Beşiktaş bana transfer teklifinde bulundu Fenerbahçe şike teklifinde bulundu.Hala basının sallamalarına inanıyorsunuz.O zaman tff belgeleri fanatikten fotomaçtan istesin!

O zaman başkanınız neden çıkıp bu pisliğe destek veriyo?

Başlık beni rahatsız ediyor.

"Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik" olarak revize edeceğim.

Cevap: Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik !

Yok ya ***'de bulaşmış şikeye bırak mod aynen kalsın..

Şike yapan kim olursa olsun ceza almalı..Kalkıcak kupayı geri vericek Aklı selim federasyon olsaydı.

Bunlarla kardeşi şikebahçeliler kırk kere düşmüşlerdi.Başkanlarıda tam dönek bi gün fare dedi ertesi gün özür diliyor.

Son 10 yıldır ne başarıları varsa geçen seneki kadroyla şike yapıp kupayı zor aldılar bırak başlık çok güzel uymuş.

@Furkan Aktaş,

Soruşturma metni ve tapelerden alıntılar yaparak yayın yasağı ihlali yapıyorsun. Dikkat et.

Editleyip duruyoruz başını yakacaksın.

bjk hiçbir zaman bize dost olmadı

bize, senelerdir 8-0lık ankaragücü maçıyla ilgili ipe sapa gelmez iftiralar atan bir camiadır

farklı bir beklentimiz olmasın

Ya bırakın bunlarda düşerler tez zamanda inşallah

Bank Asyada 2 şikeci kardeş kardeş oynasınlar beşiktaşlılık duruşu şike yapıp kazanılan kupayı kalkıp iade etmekten ibarettir.

[video=youtube;eRtRiDnKzuk]https://www.youtube.com/watch?v=eRtRiDnKzuk[/video]

her ne kadar şike şaibe söylentileri çıksa da ankaragücü o sezon flaş skorlara imza atmıştı:

10.10.1992 beşiktaş 4 - 0 ankaragücü

06.12.1992 ankaragücü 8 - 0 konyaspor

20.12.1992 galatasaray 3 - 0 ankaragücü

21.02.1993 ankaragücü 0 - 4 fenerbahçe

14.03.1993 ankaragücü 0 - 6 beşiktaş

04.04.1993 ankaragücü 0 - 5 karşıyaka

30.05.1993 ankaragücü 0 - 8 galatasaray

galatasaray'a 8 tane lazım olayı da hikaye. zaten son haftaya galatasaray beşiktaş'tan +2 averajla lider giriyor.

videoya maç öncesi ve sonrası da dahildir.. iyi seyirler diliyorum..

[video=youtube;y4EzMPlD0T4]https://www.youtube.com/watch?v=y4EzMPlD0T4[/video]

Bize 2 yüzlüsünüz fırsatçılık yapıyorsunuz diyen beşiktaşlı saf, çok açık söylüyorum kendini geliştirememiş,büyük ihtimal orta okul ve lisede dayak yiyen,hep 2. planda kalan bir çocukluk geçirmiş,okuduğunu anlama ve analiz etme konusunda ciddi sorunların var.Büyü biraz...

Yok ya ***'de bulaşmış şikeye bırak mod aynen kalsın..

Şike yapan kim olursa olsun ceza almalı..Kalkıcak kupayı geri vericek Aklı selim federasyon olsaydı.

Bunlarla kardeşi şikebahçeliler kırk kere düşmüşlerdi.Başkanlarıda tam dönek bi gün fare dedi ertesi gün özür diliyor.

Son 10 yıldır ne başarıları varsa geçen seneki kadroyla şike yapıp kupayı zor aldılar bırak başlık çok güzel uymuş.

Etik kurulunda falan yer alıyorsun sanırım.O şikeci,bu şerefsiz.

@Barış ben birşeyleri kanıtlama amacında değilim, benim paylaştığım video Malatya maçıyla ilgili zaten.Transfer teklifi yapmak şike oluyorsa teşvik primi şikenin en büyüğü olur o zaman.

14.03.1993 13:30 MKE ANKARAGUCU 0 - 6 BEŞİKTAŞ

28.02.1993 13:30 BEŞİKTAŞ 7 - 0 KONYASPOR

05.12.1992 18:07 BEŞİKTAŞ 1 - 3 GALATASARAY

06.12.1992 13:00 FENERBAHÇE 7 - 1 KARŞIYAKA

11.04.1993 15:00 FENERBAHÇE 1 - 4 GALATASARAY

Liverpool 8-0 Bjk

@Barış katkı yapayım dedim skorlarına

Üst Alt