Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'ı yanımızda görmek isterdik !

Bu olay bir tek benim mi dikkatimi çekiyor anlamıyorum, yüzyıllık klup resmen fenerasyonun oyuncagı olmuş.Tüpçü bugün çıkmış play-offu savunuyor , decoder alın dıyor, bizi dogruları savunduğumuz için farelere benzetiyor..Ama ne hikmetse Endüstriyel futbolun en büyük karşıtıyız diyen Çarşıdan SES yok!!:mad:

Bakın, Fener eğer bu durumda olmasa play-offu felan kabul etmezdi.Adamlar sırf bu olaylar yüzünden sesini çıkarmıyor fakat bu tüpçüye ne oluyorsa(aslında olan belli bkn:tayfur, serdar adalı) fenerasyonun en büyük yalakacılıgını yapıp türk futbolunu dinamitliyor.

Bugün itibariyle Türk futbolu bitmiştir..Hangi taraftar 4.cü bitirdiği ligin şampiyonluguna sevinir..Ben birinci bitiricem, başka takım gelicek benım 34 haftalık emegimi alıp şampiyon olucak, ohh ne ala..Bakın bu bir futbol , bu oyunda şans en büyük yardımcınız(en iyi örnek samiyendeki johnsonnun euronun kıcına carptıgı macı aklınıza getirin)..

Galatasaray Yönetimi Buna seyirci kalmasın, Gerekirse olayı CAS' a götürsün, İlerde eminim ki yine biz haklı çıkıcaz çünkü şu anda türk futbolunu yönetenler arasında aklı selim insan yok.rakiplerimiz çökmüş ve ne yazik ki içlerinde bir Süleyman Seba tarzında bir adam yok..

Cevap: Yazıklar Olsun Sana Beşiktaş!!

Cas'a götürmek olmuyor. Sadece tahkime gitmek olur, onlarda MAA ve Fenerin elinde. Fenerbahceye ceza veremezken, yasa masa diyen MAA, simdi sikecileri kurtarmak icin yasalari cigniyor.

Besitkas'inki sovdu. Carsi bal gibi sikeye göz yumar. Demirörene su PlayOFF'da bile tepki koymasini bilmiyorlarsa, onlarda sikeyi kabulenmisdir demek.

Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz arkadaşlar... yok şikeyi kabul etmiştir bilmem ne ... Kaç kere diyeceğiz kim suçluysa cezasını çeksin diye.. Ne yapalım demiröreni dağa mı kaldıralım TFF'yi destekledi diye... Biz adamın BJK yi yönetmesinden memnun değiliz ki zaten.. Gir bak forumlara Tüm Beşiktaşlıların ortak düşüncesi "Futbolun içine ettiniz, Allah bildiği gibi yapsındır." Demirörenin TFF'nin adamı gibi durmasını bizde sindiremiyoruz. Bu sistem FByi kurtarmaktan başka birşey değildir. Ama bir iki yanlış adam çıktı diye Koskoca camiaya dil uzatmak olmaz. Siz nasılki forumlarda sesinizi duyuruyorsunuz BJK taraftarıda aynı şeyi yapıyor daha ne yapsın Demiröreni dağa mı kaldıralım. Yazıklar olsun M.A.A. larada ekibini de ... Allah aşkına biraz sağduyu
Cas'a götürmek olmuyor. Sadece tahkime gitmek olur, onlarda MAA ve Fenerin elinde. Fenerbahceye ceza veremezken, yasa masa diyen MAA, simdi sikecileri kurtarmak icin yasalari cigniyor.

Besitkas'inki sovdu. Carsi bal gibi sikeye göz yumar. Demirörene su PlayOFF'da bile tepki koymasini bilmiyorlarsa, onlarda sikeyi kabulenmisdir demek.

Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz arkadaşlar... yok şikeyi kabul etmiştir bilmem ne ... Kaç kere diyeceğiz kim suçluysa cezasını çeksin diye.. Ne yapalım demiröreni dağa mı kaldıralım TFF'yi destekledi diye... Biz adamın BJK yi yönetmesinden memnun değiliz ki zaten.. Gir bak forumlara Tüm Beşiktaşlıların ortak düşüncesi "Futbolun içine ettiniz, Allah bildiği gibi yapsındır." Demirörenin TFF'nin adamı gibi durmasını bizde sindiremiyoruz. Bu sistem FByi kurtarmaktan başka birşey değildir. Ama bir iki yanlış adam çıktı diye Koskoca camiaya dil uzatmak olmaz. Siz nasılki forumlarda sesinizi duyuruyorsunuz BJK taraftarıda aynı şeyi yapıyor daha ne yapsın Demiröreni dağa mı kaldıralım. Yazıklar olsun M.A.A. larada ekibini de ... Allah aşkına biraz sağduyu

Aynı şeyleri düşünüyordum yazmaya eriniyordum.Serdal Adalı gittikten sonra yönetim saçmalamaya başladı bu duruşlarından vazgeçmezlerse taraftarın tepkisi yakındır.

bu demirören birşeyler yaptıklarını kabul ediyor arkadaş. yoksa bu adam fenerli maliye bukadar yakınlaşmaz. ulan birde bize gemiyi ilk fareler terkeder diyor. o gemi nuhun gemisin degil lan şerefin gemisi. şerefin gemisinde şerefsizlerlemi kalacaz.

Pardon arkadas, ben sizin forumlariniza girmedigim icin sizde neler olup bittigini bilmiyorum. Sadece ses seda gelmeyince acaba ne oldu diyorum. Sike olaylarinida gectim, bu dandik PlayOFF sistemine akli selim futbol taraftari tepkisini koymasini gerektigini düsüniyorum. Mantikli bir sistem degil! Birinci ikinci puan esitliginde oynasin ama MAA kafasinda uydurdugu sistem kötü.

Sizde o zaman Demirören'e tepkinizi koyun. Kupayi verdirdiniz, bir sekilde demeki bir yaptirim gücünüz var. En azindan sesinizi duyuyorlar.

bu demirören birşeyler yaptıklarını kabul ediyor arkadaş. yoksa bu adam fenerli maliye bukadar yakınlaşmaz. ulan birde bize gemiyi ilk fareler terkeder diyor. o gemi nuhun gemisin degil lan şerefin gemisi. şerefin gemisinde şerefsizlerlemi kalacaz.

Demirören veya Beşiktaş şike yaptı demiyorum kanıtları görmedende demem ama ha şikecilerin yanında olmuşsun ha şike yapmışsın...

Güzel kardeşim pardon demene gerek yok... Asıl ben sert çıktıysam ben özür dilerim kusurma bakma... Ama günlerdir Daha ortada ispatlanmış bir su yokken bir kupa maçı için şikeciye çıktı camianın adı. Ki eğer bulaştıysalar direk ikinci lige yollasınlar bizi. İster istemez dolduk biraz. GS taraftarı aklı selimdir Fb gibi değil. Hukuk nedir bilirler. Daha suç yok ortada .. Ne diye bu yakıştırma yapılır. Ya tersi olsaydı ? Dünya hali bu ya GS suclansaydı su an. O yüzden sağ duyu dedim. Çarsı'nın acıklamasını hatırlarsın "aklanın öyle gelin " diye. Bu taraftardan cok tepki çekti. Gereksiz ve erken acıklama diye. Çünkü biz onların suclu oldgunu düşünmüyoruz diyor.Ama ciddi tepki ben şimdiye kadar böyle görmemiştim acıkcası. O yüzden çarsı'dan pek birşey beklemiyorum. Birde Unutulmamalıki Çarsı Beşiktaşdır ama Beşiktaş Çarsı değildir ! Çarsıdan ibaret sayılamaz bir camia. Ama suna inan bizim ortak kaanatimiz şudur. Bu takım Şerefbeyin, Hakki Yetenim Sebanın takımı olarak kalmalıdır. Eğer bu yoldan cıkıp şike bulaştıysalar bizi düşürsünler. Biz FBlilerde karıstırmasın kimse. Play Off tamamen FB yi kurtarmak tekrar yarışa sokmak içindir. Malesef bizim baskan ayakta uyuyor. Ama Beşiktaş taraftarının şike konusunda sizden farklı düşünmediğini bilin. Ayrıca yönetimler hata yapsada kulüplerimiz biz taraftarlarındır.GS yönetiminde çürük çıktı diye size saygısızlık yapamam. Umarım Hak kazanır.
Pardon arkadas, ben sizin forumlariniza girmedigim icin sizde neler olup bittigini bilmiyorum. Sadece ses seda gelmeyince acaba ne oldu diyorum. Sike olaylarinida gectim, bu dandik PlayOFF sistemine akli selim futbol taraftari tepkisini koymasini gerektigini düsüniyorum. Mantikli bir sistem degil! Birinci ikinci puan esitliginde oynasin ama MAA kafasinda uydurdugu sistem kötü.

Sizde o zaman Demirören'e tepkinizi koyun. Kupayi verdirdiniz, bir sekilde demeki bir yaptirim gücünüz var. En azindan sesinizi duyuyorlar.

Demirören veya Beşiktaş şike yaptı demiyorum kanıtları görmedende demem ama ha şikecilerin yanında olmuşsun ha şike yapmışsın...
yok arkadaş kuşkulandırıyorlar. bir anda nolduda böyle birlik oldunuz. 45 gündğür karar vermeyen fenerasyon 1 iftar yemeginde playofu kabul ettirdi.

Su durumda sike olaylari ayri PlayOFF ayri, Besiktas nedense PlayOFF'cularin önde gidenlerinden (Anadolu Kulübleri zaten sadece parayi düsüniyor). MAA akilica bir sekilde Besiktas ve Demiröreni öne atiyor. Koc-Özdemir ikilisi tamamen sustular, ön planda kendini kullandiran Besiktaslilar var. Bugünki görüsmede Demirörenin PlayOFF'u aciklamasi bile bunun ispat ediyor. MAA ise diger kulübler gittikden sonra yarim saat fazladan Koc-Özdemir'le görüsüyor.

MAA derdi Türk Futbolu degil. Simdi BJK'yi kulaniyor ama yeri geldiginde Fenerbahce'nin menfatlari icin BJK'yi de yakacakdir.

besiktas playy offu zaten kabul ederdi, öyle yada böyle.

besiktas icin iyi bir sistem play off sistemi, cunku besiktas 10 yilda bir sampiyon olan bir takim, ama hep ilk 4 icinde olan bir takim, yani anlayacaginiz tam bjk icin bir sistem.

ts icinde aynisi gecerli aslinda, diger anadolu kuluplerde herkes evet der (bursa, kayseri, antep gibiler)

Tespitlerin çok doğru. Şimdi sormak istiyorum Tamamen taraftarlıktan uzak olarak yazıyorum. FB'nin bunca maçı şaibe altındayken ve görüntüler varken, Niçin bir tek kupa maçında şüpheli durumda olan (İ.Akın ve İskenderin maçta neler yapıgını herkes gördü) Beşiktaş bu kadar medyada önde ? M.A.A ların dilinde ? Fenerbahçeyi kurtarmak için bizi öne atıyorlar kullanıyorlar. Sanki iki büyük takım kurtarılmalıymıs imajı vermeye calısılıyor- ki basardılarda- Bizi FBden fazla öne atıp arada fb yi kayırıyorlar. Bizim ki de sağolsun uyanamadı hala...
Su durumda sike olaylari ayri PlayOFF ayri, Besiktas nedense PlayOFF'cularin önde gidenlerinden (Anadolu Kulübleri zaten sadece parayi düsüniyor). MAA akilica bir sekilde Besiktas ve Demiröreni öne atiyor. Koc-Özdemir ikilisi tamamen sustular, ön planda kendini kullandiran Besiktaslilar var. Bugünki görüsmede Demirörenin PlayOFF'u aciklamasi bile bunun ispat ediyor. MAA ise diger kulübler gittikden sonra yarim saat fazladan Koc-Özdemir'le görüsüyor.

MAA derdi Türk Futbolu degil. Simdi BJK'yi kulaniyor ama yeri geldiginde Fenerbahce'nin menfatlari icin BJK'yi de yakacakdir.

Tespitlerin çok doğru. Şimdi sormak istiyorum Tamamen taraftarlıktan uzak olarak yazıyorum. FB'nin bunca maçı şaibe altındayken ve görüntüler varken, Niçin bir tek kupa maçında şüpheli durumda olan (İ.Akın ve İskenderin maçta neler yapıgını herkes gördü) Beşiktaş bu kadar medyada önde ? M.A.A ların dilinde ? Fenerbahçeyi kurtarmak için bizi öne atıyorlar kullanıyorlar. Sanki iki büyük takım kurtarılmalıymıs imajı vermeye calısılıyor- ki basardılarda- Bizi FBden fazla öne atıp arada fb yi kayırıyorlar. Bizim ki de sağolsun uyanamadı hala...

Mehmet Ali Aydinlarin dilinde Galatasaray da var :-) Adam Galatasaray kelimesini duydumu hemen istahlaniyor, kupa mupa almaya kalkiyor :-) Dikkat ederseniz Galatasaray icin dediklerini daha 2 ay icinde bir kez bile Fenerbahce icin demedi/diyemedi.

Ben daha bir iki güne kadar Besiktas'in suclu olmadigini düsüniyordum, zaten Baransu'da Besiktaslilarin tutuklu olma sebebinin sadece bir telefon görüsmesinden dolayi oldugunu bir kac kere söyledi. Ama son bir iki gündür Demirören'in cikislarini görünce artik birseyler var mi diyorum. Fenerbahce'yle birlik olmus durumda ve bu yüzden PlayOFF'a destek cikiyor. PlayOFF hic bir büyük takima yaramaz. Digitürk daha fazla para kazancak belki, ama kulübler daha fazla para harcayacak.

Kaldiki Digitürk Türk Futbolunu yönetiyor olmasi korkunc birsey.

Aynen katılıyorum da dostum, neden taraftarın sesi çıkmıyor. Başkanınızın oluşturduğu imajın farkında değilmisiniz? Tarih bugünleri bir fotoğraf karesinde verirken yıldırım demirören, ilhan cavcav, aziz yıldırım ve mali aynı karede yer alacaklar.

M.A.A. lar futbolu bitirmek için ne gerekiyorsa yaptı. Tamam FBli olabilir lafım yok ama karar alırken o formayı çıkarmasını bilecek. O Demirörene bizde aynı şeyi soruyoruz. Niye bu çıkışlar ? Şüphen mi var arkadasından ve hocandan ? (Bu arada Demiröreni sevmesekte o böyle şeyler yapmaz, işin şakası zaten beceremezde :) ) Kaldıki Ben başkanımdan şunu beklerim . Çık vur yumrugunu masaya. Deki şikeye bulaşan kim varsa benim ekibimde dahil o takımı düşürün. Herseye rağmen TFFye sert çıkısını beklerdim. Bu da ismini altın harflerle yazdırırdı. Bir Seba gibi Bir Canaydın gibi. Ama o bu yolu seçti. Birazda ön planda kalmak istiyor gibime geldi. Yönlendiriciliğe soyunuyor. Ama önde kendi kulubünü doğru dürüst yönetsin !
Mehmet Ali Aydinlarin dilinde Galatasaray da var :-) Adam Galatasaray kelimesini duydumu hemen istahlaniyor, kupa mupa almaya kalkiyor :-) Dikkat ederseniz Galatasaray icin dediklerini daha 2 ay icinde bir kez bile Fenerbahce icin demedi/diyemedi.

Ben daha bir iki güne kadar Besiktas'in suclu olmadigini düsüniyordum, zaten Baransu'da Besiktaslilarin tutuklu olma sebebinin sadece bir telefon görüsmesinden dolayi oldugunu bir kac kere söyledi. Ama son bir iki gündür Demirören'in cikislarini görünce artik birseyler var mi diyorum. Fenerbahce'yle birlik olmus durumda ve bu yüzden PlayOFF'a destek cikiyor. PlayOFF hic bir büyük takima yaramaz. Digitürk daha fazla para kazancak belki, ama kulübler daha fazla para harcayacak.

Üst Alt