Beşiktaş İçin Adem Büyük İddiası!


fft226_mf8763331.Jpeg

Spor Toto Süper Lig'de bitime 3 hafta kala şampiyonluk mücadelesi veren lider Beşiktaş'ta yönetim bir yandan yeni sezonun transfer çalışmalarını yürütüyor. İç transferde çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş, yeni sezon öncesi Kasımpaşa'dan Adem Büyük'ü transfer etmek için harekete geçti.

Kasımpaşa'da forma giyen ve son yıllarda sergilediği performansla büyük kulüplerin dikkatini çeken Adem Büyük'ün sezon sonunda Beşiktaş'a transfer olması an meselesi. Siyah beyazlıların Adem Büyük'ü transfer etmek isteyişindeki en önemli sebeplerin başında ise yıldız futbolcunun Beşiktaş'ın alt yapısından yetişmiş olması.

Hatırlanacağı üzere Avrupa kupalarında mücadele eden takımlarımızın UEFA'ya bildirdikleri kadroda alt yapıdan yetişen 4 oyuncunun olması gerekiyor. Adem Büyük'ün de Beşiktaş'ın alt yapısından yetişmiş olması siyah beyazlı yönetimin bu transferde ısrarcı olmasına neden oldu. Galatasaray ve Trabzonspor'un da listesinde yer alan Adem Büyük için temaslarını sıklaştıran Beşiktaş'ın yıldız futbolcuyu kadrosuna katmasına an meselesi gözüyle bakılıyor.

FutbolArena
 
Ömer, Aras, Ba ve Mustafa ile yollar ayrilir.

Beklenmedik birine önemli teklif gelirse Aboubakar'i 8'e falan kapatirlar belki.

Töre veya Cenk mallarindan birini satabilirler gibi duruyor. Alt yapi olayi da olduguna göre cok mantiksiz bir transfer degil. 2 sene is yapar.
 
Üst Alt