Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti !

Cevap: Beşiktaş Kulübü açıklama yapacak!

beşiktaş tff na ve maa 'a saniyede 1500 dil atarak rekor kırmayı düşünüyormuş.

Herkesin düşüncesinin aksine bence tepkisel bir açıklama yapacaklar. Daha önce de söylediğim üzere ben bu olaylarda Beşiktaş'ın tutumunu beğeniyorum. Fenerbahçe ile aynı kefeye koyabilmem söz konusu dahi değil. Umarım şu ana kadar göstermiş oldukları çizgilerini bozacak bir açıklama yapmazlar. O zaman Beşiktaş içinde farklı düşünceler içerisine girebilirim :)

Yönetim Kurulumuz’dan Açıklama

15.08.2011 19:16

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu’nun Türkiye Futbol Federasyonu’nun son kararına yönelik açıklamasıdır:

Türk futbolunda ortaya çıkan olağanüstü durumu yasalar ve talimatlar çerçevesinde, sürecin başından bu yana Türk futbolunun çıkarlarına uygun olarak ve sağduyu ile yöneten Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun bugün aldığı kararı, beklediğimiz ve verilmesi gereken bir karar olarak değerlendiriyoruz.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevkedilen arkadaşlarımızla ilgili olarak da, kurul üyelerinin, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun kararında açıkladığı gerekçelerle, kişilerin savunma hakkını gözetir bir tutum içerisinde olacağını umuyor ve bekliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

Yalayın yalayın ezikler...

Biraz daha yalayın tükürüp iyice tahrik edin, arada bakış atmayı unutmayın.

Beşiktaş Kulübünden Açıklama : ''Türk futbolunu sağduyu ve hoşgörü ile yöneten federasyon verilmesi gereken bir karar verdi.''

Beceke yaladi

Nerde Çarşı? Nerde haksızlıklara karsı olan carsı? hadi görelim delikanlılıgınızı

Rezalet.BJK kendini bitirdi.Bir daha temizlikten yanayız demesinler.BJK duyunca midem bulanmaya başladı şimdiden

aksini beklemeiyorum bekliyeniz oldumu onlardada g..t korkusu var onlarinde yoneticileri t.d icerde degilmi eh yalamak normal degilmi ?

Üst Alt