Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti !

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın açıklamalarının ardından Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden az sonra bir açıklama geleceği öğrenildi.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

Türk futbolunda ortaya çıkan olağanüstü durumu yasalar ve talimatlar çerçevesinde, sürecin başından bu yana Türk futbolunun çıkarlarına uygun olarak ve sağduyu ile yöneten Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun bugün aldığı kararı, beklediğimiz ve verilmesi gereken bir karar olarak değerlendiriyoruz.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevkedilen arkadaşlarımızla ilgili olarak da, kurul üyelerinin, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun kararında açıkladığı gerekçelerle, kişilerin savunma hakkını gözetir bir tutum içerisinde olacağını umuyor ve bekliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

Cevap: Beşiktaş Kulübü açıklama yapacak!

Umarım kararı destekliyoruz demezler. Gözümde 1 gr değeri vardı beşiktaş'ın o da gitmesin !

federasyon liglerin başlamasına yakın kararını verecek bence ve bu saatten sonra birşey yapsakda olmayacak diye cezaları en hafif şekilde vercek ya da üstünü kapatcak. yazıklar olsun federasyona gelde hasan doğan'ı arama..

Ardından Gençlerbirliği,Eskişehir vs vs diye gider sonunda Fener hepsine teşekkür eder.

Destekleyici bir açıklama olacaktır.Belki bir olasılık disiplin kurulana sevk edilenlerin hakkını savunma olur ama dozunda.

Bunlar da artislik yapıyorlar işte. Madem kupadan çekildin, hadi çık şimdi Avrupa Ligi'ne gitmiyoruz deyin. Beşiktaş'a laf soktu MAA. Bu sebeple bir açıklamadır bence.

Bana başkanımız sert bir açıklama yapar gibi geliyor. Ama umarım ünal aysal sert bir açıklama yapmaz. Bahane arıyorlar zaten anında kulübe ceza gelir.

Ne diyecekler, yalayacaklar yine. Teknik direktörümüzle asbaşkanımızı çıkarmayın ekmek ve su vermeden ayak işlerindemi kullanın diyecek?

Üst Alt