Beşiktaş Kulübü'nün Net Borcu 1.885.855.665 TL Olarak Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Kulübü'nün Net Borcu 1.885.855.665 TL Olarak Açıklandı

be%C5%9Fikta%C5%9F-bor%C3%A7.jpg

Beşiktaş’ta 2017 yılı 4. Olağan Divan Kurulu Toplantısı başladı. Beşiktaş, net borcunu 1 milyar 885 milyon 855 bin TL olarak açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu'nda konuşuyor: "Kulübü aldığımızdaki ortam belliydi. Mevcut gelirlerimizin %35'i faize gidiyordu. Gelirlerin büyük kısmı da temlik edilmişti."

Fikret Orman: "80 milyon dolar geliri olan, 30 milyon dolar faiz ödeyen bir Beşiktaş vardı. Futbol takımımızın durumu, stadımız ve rakiplerimize olan bütçe genişliğimiz ortada"

Fikret Orman: "Denetleme Kurulu, Beşiktaş'ta çok şeffaf olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu konuda bir sıkıntı yok. Kurullar hangi belgeyi görmek isterse bakabilir."

Fikret Orman: "6 sene önce "Bugün geldiğimiz noktaya geleceğiz" deseydim, çoğunuz bana "hayal" derdi, ama bugün bu noktadayız. Ortada olmayan, izni alınmayan bir stat yaptık, Türkiye'nin en güzel stadı."

Fikret Orman: "Zor bir sene yaşayacağız. Aşağı çekmeye çalışanlar olacaktır. Bir gazetede hakemle ilgili “Beşiktaş’ın çınarı” haberi yapıldı. Her şeyin farkındayız."

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın %99'u yönetim ve başkanın arkasında kenetlenmiş durumdadır. Bizim aramızda hiçbir nifak yoktur. Ben ne söylersem bütün camia arkamdadır."

Fikret Orman: "Yabancı basında görmüşsünüzdür hem ben, hem teknik direktörüm hem futbolcuların yabancı basında röportajları çıktı. Beşiktaş'ın dünyadaki bilinirliği çok arttı"

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın 100 milyon taraftara sahip olacak potansiyeli olduğunu biliyoruz. Özellikle 6 ülkede ciddi çalışmalar yapıyoruz."

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın borcunun artmasının sebebi futbol takımı değil. Bunun sebepleri faiz, kur farkı, amatör şubeler, BJK TV ve kulüp personeli giderleri."

Fikret Orman: Beşiktaş'ın borcunun artmasının sebebi futbol takımı değil. Bunun sebepleri faiz, kur farkı, amatör şubeler, BJK TV ve kulüp personeli giderleri.

Pepe 2 yıl 9 milyon Euro
Negredo 3 yıl 15 milyon Euro

Aynen Fiko aynen

Beter olun şerefsizler.

Bizimki de 2.5 milyar TL idi galiba

Galatasaray'ın hareket kabiliyeti var. 1.6 milyar lira alacağımız var. Bunların 243 milyon lira alacağı var. Borç alacak farkımız 880 milyon lirayken Beşiktaş'ın 1.5 milyar lira.

Bizim başarısız onların en başarılı olduğu yıllarda bile en az 2 katı gelirimiz olmuş. Neylerine güvenip bu kadar para saçabiliyorlar.

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın borcunun artmasının sebebi futbol takımı değil. Bunun sebepleri faiz, kur farkı, amatör şubeler, BJK TV ve kulüp personeli giderleri."

Bunu aysal'da anlatmaya calisti. Uefanin umrunda degil fikoooo

he bu arada Rivayi mi aldin bukadar 8li borclarin oldu fikooo

Üst Alt