Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Beşiktaş, Lens ile Prensip Anlaşmasına Vardı İddiası!

Forvet için Negredo ile anlaşma zemini arayan Beşiktaş kanat oyuncusu için tanıdık bir ismi kadrosuna katmak üzere. Siyah beyazlılar, sezonu Fenerbahçe'de tamamlayan Lens ile prensip anlaşmasına vardı, Sunderland ile görüşmeler ise devam ediyor. Son gelişmeleri Tuna Akdemir İspanya'dan bildirdi.

Lens adım adım Beşiktaş'a

beIN SPORTS

feghouliye yedek lazım 34 maç az değil lens kardeşimizide floryanın mübarek çimlerine daved edelim.

Besiktas adina iyi transfer ama lazim mi? Bence gerek yok, oncelik forvet ve stoper transferi olmalidir normalinde. Kanat icin Quaresma, Babel, G. Tore (simdilik sakat), Aras Ozbiliz ve Orkan Cinar var. Gerekirse Talisca'yi bile sag kanata cekebilirsin. Umarim alirlar cunku ozaman forvet transferi icin paralari kalmaz diye tahmin ediyorum. :)

Besiktas adina iyi transfer ama lazim mi? Bence gerek yok, oncelik forvet ve stoper transferi olmalidir normalinde. Kanat icin Quaresma, Babel, G. Tore (simdilik sakat), Aras Ozbiliz ve Orkan Cinar var. Gerekirse Talisca'yi bile sag kanata cekebilirsin. Umarim alirlar cunku ozaman forvet transferi icin paralari kalmaz diye tahmin ediyorum. :)
2 senedir CL paralarını tek başına alıyorlar üste kadroları ve maaç bütçeleri de astronomik değil.
hala da paraları olmaz mı acaba ?

2 senedir CL paralarını tek başına alıyorlar üste kadroları ve maaç bütçeleri de astronomik değil.
hala da paraları olmaz mı acaba ?
FFP'den dolayi yok. Oyuncu satmadan onlar da alamiyor.

UEFA ile yaptığı anlaşma gereği oyuncu satmadan oyuncu alamayan Beşiktaş, Orkan'ı açıklamak için bu durumun gerçekleşmesini bekliyor. [NTV Spor]

Son düzenleme:
beşiktaş lens ile anlaştı ama sunderland ve bjk arasında orta nokta bulunamadı.rakamlar arasında fark var (beinsports)

Salak lan bunlar da stoperleri yok adam gibi sol kanatları yok forvetleri yok hala Lens almaya çalışıyolar manyaklar ya.

Bu şikecilerin hep böyle aynı adamlar etrafında dolanmasi güzel.

Lens istikrarli bir oyuncu değil.
Umarım şikecilerden biri alır.

Üst Alt