Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde


Müthiş pazarlıkSao Paulo’da forma giyen Lucas ve Miranda’nın transferi için İspanya’ya giden Beşiktaş Yönetimi, kulüp yöneticileri ve oyuncularınmenajeriyle kıran kırana bir pazarlığa girdi. Lucas’ın fonla alınacağı, Miranda’nın ise kulüp imkanlarıyla transfer edileceği öğrenildiSao Paulo’da oynayan Lucas ve Miranda için İspanya’ya çıkarma yapan Beşiktaş Yönetimi, dün yaptıkları görüşmelerinden ardından mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

Önceki akşam İspanya’ya uçan Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, iki Brezilyalı oyuncunun menajerleri ve Sao Paulo kulübü yetkilileriyle yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Siyah - beyazlı yönetimin bonservisi yaklaşık 10 milyon euro civarında olan Lucas’ı fonla alacağı öğrenilirken Miranda’nın ise kulüp imkanlarıyla transfer edileceği belirtildi.

Başkan Demirören’in, Almeida’yı Beşiktaş’a kazandıran fonla bir görüşme yapacağı ve bu görüşmenin ardından Lucas’ın transferini tamamen bitireceği vurgulandı. Beşiktaş Yönetimi, bu transferlerin ardından mevcut kadrodaki Fink, Holosko, Tabata ve Ferrari ile yollarını ayıracak. Siyah - beyazlı yönetimin ise Brezilya’da tatilini geçiren Bobo ile hiç konuşmadıkları bildirilirken, bu oyuncuyla bugün itibariyle yollar tamamen ayrıldı.Yeniden Forlan

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi yaklaşık iki aydır transfer etmeye çalıştığı Diego Forlan’ı yeniden gündemine aldığı öğrenildi. İspanya’da bulunan siyah-beyazlı yöneticilerin Uruguaylı oyuncuyla bir kez daha temasa geçeceği vurgulandı.MilliyetVe Lucas

[video=youtube;8DBKPHOy-Wc]https://www.youtube.com/watch?v=8DBKPHOy-Wc[/video]
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkhatirlatirim. burasi gs forumu :)transfer haberlerini kendi forumunuzda acsaniz daha iyi olur :)
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkHatirlatirim, bulundugun bolum Hasan Dogan Turk Futbol forumu.GSCimbom.com Galatasaray Forum forumlarinda Hasan Doğan Türk Futbol Forumu bolumu

Hasan Doğan Türk Futbol Forumu Milli takımlarımız hariç, Türk futbolu ve takımları hakkında forum


:)
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkGenc oyuncular icin fon destegi almak bizim de basvurabilecegimiz bir yontem.
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkKadroları çin ordusu gibi oldu hala transfer yapmaya çalışıyolar:eek:
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkMiranda gelirse çok iyi olur. Hem bonservissiz hem de iyi bir oyuncu. Lucas ı daha yeni duyuyorum.
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkHasan Doğan Türk Futbol Forumu ne işe yarıyor o zaman ?önemli ve önemsiz konular hakkinda bir ayrim yapmak lazim.mesela olaganüstü bir transfer haberi olsa (bknz. forlan) buraya topic acilabilir.ama "siradan" transfer haberleri icin ve özellikle bjk'li üyelerimizden acilinca bu topicler (benim gözümde) reklam'a kaciyor.hem miranda ve lucas ile bjk ilgilenince bizim ne isimize yarar ki ?!ama su konuda hak verebilirim sana: patavatsizlik yaptim...nitekim herkes konu acmakta serbest ;) sorry :)
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkönemli ve önemsiz konular hakkinda bir ayrim yapmak lazim.mesela olaganüstü bir transfer haberi olsa (bknz. forlan) buraya topic acilabilir.ama "siradan" transfer haberleri icin ve özellikle bjk'li üyelerimizden acilinca bu topicler (benim gözümde) reklam'a kaciyor.hem miranda ve lucas ile bjk ilgilenince bizim ne isimize yarar ki ?!ama su konuda hak verebilirim sana: patavatsizlik yaptim...nitekim herkes konu acmakta serbest ;) sorry :)Gökay kardeş adamları aramıza aldıysak burada konu açma hakları var.Sakin ol biraz.
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkBu Lucas dedikleri oyuncu cidden iyi oyuncu. Bir kaç kez izlemiştim. Çok teknik ve dikine çok iyi kat ediyor.Yalnız gözlemlediğim kadarıyla biraz bencil ki bu yaşının genç olması ile alakası olan bir durum olabilir.Yalnız şu var; bu adam cidden büyük bir potansiyele sahip ve bence Beşiktaş'ın bu adamı alması çok zor. Malum bu tarz patlama yapabileceği önceden öngörülen futbolcular için Avrupa'nın büyük kulüpleri bir şekilde devreye girip çok büyük bedeller ödeyerek bu oyuncuları alıyorlar.Tespit yerinde, dediğim gibi iyi futbolcu ama alabileceklerine inanın ihtimal vermiyorum. Şayet ben yanılırım ve alırlarsa 2 - 3 sene sonraya çok fahiş bedellerle elden çıkarma imkanları olur ki, bu da büyük artı oluşturur.Miranda'yı ise alabilirler. O transfer çok zor bir transfer değil zaten.
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkönemli ve önemsiz konular hakkinda bir ayrim yapmak lazim.mesela olaganüstü bir transfer haberi olsa (bknz. forlan) buraya topic acilabilir.ama "siradan" transfer haberleri icin ve özellikle bjk'li üyelerimizden acilinca bu topicler (benim gözümde) reklam'a kaciyor.hem miranda ve lucas ile bjk ilgilenince bizim ne isimize yarar ki ?!ama su konuda hak verebilirim sana: patavatsizlik yaptim...nitekim herkes konu acmakta serbest ;) sorry :)Lucası ı bi araştırın isterseniz gelecekte çok büyük topçu olur robinho kaka vs. gibi 1992 li daha ve harika oynuyor şimdiden :)
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkBu Lucas dedikleri oyuncu cidden iyi oyuncu. Bir kaç kez izlemiştim. Çok teknik ve dikine çok iyi kat ediyor.Yalnız gözlemlediğim kadarıyla biraz bencil ki bu yaşının genç olması ile alakası olan bir durum olabilir.Yalnız şu var; bu adam cidden büyük bir potansiyele sahip ve bence Beşiktaş'ın bu adamı alması çok zor. Malum bu tarz patlama yapabileceği önceden öngörülen futbolcular için Avrupa'nın büyük kulüpleri bir şekilde devreye girip çok büyük bedeller ödeyerek bu oyuncuları alıyorlar.Tespit yerinde, dediğim gibi iyi futbolcu ama alabileceklerine inanın ihtimal vermiyorum. Şayet ben yanılırım ve alırlarsa 2 - 3 sene sonraya çok fahiş bedellerle elden çıkarma imkanları olur ki, bu da büyük artı oluşturur.Miranda'yı ise alabilirler. O transfer çok zor bir transfer değil zaten.Bu yüzden Lucas için fonu devreye soktular fonda işini biliyor çok iyi potansiyel var piyasası iyi olan adam beşiktaş erken davrandı davrandı yoksa 2 sene sonra neymarla birlikte chelsea'de seyrederiz :)
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkLucas 18 yaşında ve ligin en pahalı 3. oyuncusu.Çok büyük potansiyel
 
Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlıkLucas Brezilya'da en çok dikkat çeken genç oyunculardan biri, eğer Beşiktaş almayı başarırsa çok çok önemli bir transfer olur. Umarım Adnan Öztürk Brezilya'ya Ronaldinho için değil de Lucas için gitmiştir. Böyle oyunculara verilecek paranın hiçbir kuruşuna acımam.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt