Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde

Müthiş pazarlık

Sao Paulo’da forma giyen Lucas ve Miranda’nın transferi için İspanya’ya giden Beşiktaş Yönetimi, kulüp yöneticileri ve oyuncularınmenajeriyle kıran kırana bir pazarlığa girdi. Lucas’ın fonla alınacağı, Miranda’nın ise kulüp imkanlarıyla transfer edileceği öğrenildi

Sao Paulo’da oynayan Lucas ve Miranda için İspanya’ya çıkarma yapan Beşiktaş Yönetimi, dün yaptıkları görüşmelerinden ardından mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

Önceki akşam İspanya’ya uçan Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, iki Brezilyalı oyuncunun menajerleri ve Sao Paulo kulübü yetkilileriyle yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Siyah - beyazlı yönetimin bonservisi yaklaşık 10 milyon euro civarında olan Lucas’ı fonla alacağı öğrenilirken Miranda’nın ise kulüp imkanlarıyla transfer edileceği belirtildi.

Başkan Demirören’in, Almeida’yı Beşiktaş’a kazandıran fonla bir görüşme yapacağı ve bu görüşmenin ardından Lucas’ın transferini tamamen bitireceği vurgulandı. Beşiktaş Yönetimi, bu transferlerin ardından mevcut kadrodaki Fink, Holosko, Tabata ve Ferrari ile yollarını ayıracak. Siyah - beyazlı yönetimin ise Brezilya’da tatilini geçiren Bobo ile hiç konuşmadıkları bildirilirken, bu oyuncuyla bugün itibariyle yollar tamamen ayrıldı.

Yeniden Forlan

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi yaklaşık iki aydır transfer etmeye çalıştığı Diego Forlan’ı yeniden gündemine aldığı öğrenildi. İspanya’da bulunan siyah-beyazlı yöneticilerin Uruguaylı oyuncuyla bir kez daha temasa geçeceği vurgulandı.

Milliyet

Ve Lucas

[video=youtube;8DBKPHOy-Wc]https://www.youtube.com/watch?v=8DBKPHOy-Wc[/video]

Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlık

hatirlatirim. burasi gs forumu :)

transfer haberlerini kendi forumunuzda acsaniz daha iyi olur :)

Hatirlatirim, bulundugun bolum Hasan Dogan Turk Futbol forumu.

GSCimbom.com Galatasaray Forum forumlarinda Hasan Doğan Türk Futbol Forumu bolumu

Hasan Doğan Türk Futbol Forumu Milli takımlarımız hariç, Türk futbolu ve takımları hakkında forum

:)

Genc oyuncular icin fon destegi almak bizim de basvurabilecegimiz bir yontem.

Kadroları çin ordusu gibi oldu hala transfer yapmaya çalışıyolar:eek:

Miranda gelirse çok iyi olur. Hem bonservissiz hem de iyi bir oyuncu. Lucas ı daha yeni duyuyorum.

Hasan Doğan Türk Futbol Forumu ne işe yarıyor o zaman ?

önemli ve önemsiz konular hakkinda bir ayrim yapmak lazim.

mesela olaganüstü bir transfer haberi olsa (bknz. forlan) buraya topic acilabilir.

ama "siradan" transfer haberleri icin ve özellikle bjk'li üyelerimizden acilinca bu topicler (benim gözümde) reklam'a kaciyor.

hem miranda ve lucas ile bjk ilgilenince bizim ne isimize yarar ki ?!

ama su konuda hak verebilirim sana: patavatsizlik yaptim...nitekim herkes konu acmakta serbest ;) sorry :)

mesela olaganüstü bir transfer haberi olsa (bknz. forlan) buraya topic acilabilir.

ama "siradan" transfer haberleri icin ve özellikle bjk'li üyelerimizden acilinca bu topicler (benim gözümde) reklam'a kaciyor.

ama su konuda hak verebilirim sana: patavatsizlik yaptim...nitekim herkes konu acmakta serbest ;) sorry :)

Gökay kardeş adamları aramıza aldıysak burada konu açma hakları var.Sakin ol biraz.

Bu Lucas dedikleri oyuncu cidden iyi oyuncu. Bir kaç kez izlemiştim. Çok teknik ve dikine çok iyi kat ediyor.Yalnız gözlemlediğim kadarıyla biraz bencil ki bu yaşının genç olması ile alakası olan bir durum olabilir.

Yalnız şu var; bu adam cidden büyük bir potansiyele sahip ve bence Beşiktaş'ın bu adamı alması çok zor. Malum bu tarz patlama yapabileceği önceden öngörülen futbolcular için Avrupa'nın büyük kulüpleri bir şekilde devreye girip çok büyük bedeller ödeyerek bu oyuncuları alıyorlar.

Tespit yerinde, dediğim gibi iyi futbolcu ama alabileceklerine inanın ihtimal vermiyorum. Şayet ben yanılırım ve alırlarsa 2 - 3 sene sonraya çok fahiş bedellerle elden çıkarma imkanları olur ki, bu da büyük artı oluşturur.

Miranda'yı ise alabilirler. O transfer çok zor bir transfer değil zaten.

Lucası ı bi araştırın isterseniz gelecekte çok büyük topçu olur robinho kaka vs. gibi 1992 li daha ve harika oynuyor şimdiden :)

Bu Lucas dedikleri oyuncu cidden iyi oyuncu. Bir kaç kez izlemiştim. Çok teknik ve dikine çok iyi kat ediyor.Yalnız gözlemlediğim kadarıyla biraz bencil ki bu yaşının genç olması ile alakası olan bir durum olabilir.

Yalnız şu var; bu adam cidden büyük bir potansiyele sahip ve bence Beşiktaş'ın bu adamı alması çok zor. Malum bu tarz patlama yapabileceği önceden öngörülen futbolcular için Avrupa'nın büyük kulüpleri bir şekilde devreye girip çok büyük bedeller ödeyerek bu oyuncuları alıyorlar.

Tespit yerinde, dediğim gibi iyi futbolcu ama alabileceklerine inanın ihtimal vermiyorum. Şayet ben yanılırım ve alırlarsa 2 - 3 sene sonraya çok fahiş bedellerle elden çıkarma imkanları olur ki, bu da büyük artı oluşturur.

Miranda'yı ise alabilirler. O transfer çok zor bir transfer değil zaten.

Bu yüzden Lucas için fonu devreye soktular fonda işini biliyor çok iyi potansiyel var piyasası iyi olan adam beşiktaş erken davrandı davrandı yoksa 2 sene sonra neymarla birlikte chelsea'de seyrederiz :)

Lucas 18 yaşında ve ligin en pahalı 3. oyuncusu.Çok büyük potansiyel

Lucas Brezilya'da en çok dikkat çeken genç oyunculardan biri, eğer Beşiktaş almayı başarırsa çok çok önemli bir transfer olur. Umarım Adnan Öztürk Brezilya'ya Ronaldinho için değil de Lucas için gitmiştir. Böyle oyunculara verilecek paranın hiçbir kuruşuna acımam.

Üst Alt