Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ

Kendisinin

ismi
soyismi
tagı
like sayısı
katılım tarihi
konumu

her şeyi değiştirilecektir.

forum tarihlerinin gelmiş geçmiş en sözünde durmaz, en dönek karakteri olarak forum hayatına devam edecek bundan sonra.

Mustafa bana kirilmasin ve gudulenmesin fakat son bir mesaj atip kendi adima susacagim

Avatarina kucukken kulagimizi koydugumuzda ses geldigine inandigimiz deniz kabuklari var ya , ondan koymanizi oneririm

Cunku o kadar tek duze , anlamsiz , hic bir derinligi olmayan sekilde konusuyor ki , o tip bir avatar 10 numara 5 yildiz olacaktir

Surada nefret bile besledigim adamlardan bile ara sira bazi bilgi deger iceren seyler okuyabiliyorum ama bu arkadas bana hic sevimsiz filan gelmemesine ragmen resmen bombos konusuyor gibi geliyor

Yok avatari , yok icip icmemesi , abuk sabuk ne var ne yok bu arkadasta

Ona uygun bir avatar onerin veya koyun kapansin gitsin bu mevzu

Cok bos konu gordum bu forumda ama bu mustafa kaya ile ilgili bilimum konular nefes ve parmak israfidir

Mustafa bana kirilmasin ve gudulenmesin fakat son bir mesaj atip kendi adima susacagim

Avatarina kucukken kulagimizi koydugumuzda ses geldigine inandigimiz deniz kabuklari var ya , ondan koymanizi oneririm

Cunku o kadar tek duze , anlamsiz , hic bir derinligi olmayan sekilde konusuyor ki , o tip bir avatar 10 numara 5 yildiz olacaktir

Surada nefret bile besledigim adamlardan bile ara sira bazi bilgi deger iceren seyler okuyabiliyorum ama bu arkadas bana hic sevimsiz filan gelmemesine ragmen resmen bombos konusuyor gibi geliyor

Yok avatari , yok icip icmemesi , abuk sabuk ne var ne yok bu arkadasta

Ona uygun bir avatar onerin veya koyun kapansin gitsin bu mevzu

Cok bos konu gordum bu forumda ama bu mustafa kaya ile ilgili bilimum konular nefes ve parmak israfidir

Kesinlikle!

Bu arada benim yüzümden deşifre oldu ya adam. Hiç öyle bir niyetim de yoktu.. Çok basit ele verdi kendini.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt